Отговори
# 870
  • Мнения: 2 161
Напълно възможно е Ивайла222.

# 871
  • Мнения: 77
Здравейте, цикъла ми закъснява с 3 дни.. имам бяло течение, възможно ли е да е станало гаф? Притеснена съм :/
И на мен ми закъсняваше с 3дни. На третия ден от закъснението направих тест беше отрицателен и на сутринта ми дойде. Направи си тест

# 872
  • Мнения: 3
И на мен ми закъсняваше с 3дни. На третия ден от закъснението направих тест беше отрицателен и на сутринта ми дойде. Направи си тест

Здравейте, цикъла ми закъснява с 3 дни.. имам бяло течение, възможно ли е да е станало гаф? Притеснена съм :/
И на мен ми закъсняваше с 3дни. На третия ден от закъснението направих тест беше отрицателен и на сутринта ми дойде. Направи си тест


Дойде ми тази сутрин 😊

# 873
  • Мнения: 20
Добър вечер, момичета. Много ще се радвам да споделите мнение по моя случай😊. Това са и моите резултати 6 дни преди менструацията. Дали, толкова рано могат да дадат положителен резултат и дали е такъв според вас?

# 874
  • Мнения: 948
Мисля, че да.

# 875
  • София
  • Мнения: 1 363
Да, може толкова рано. С първото ми дете така разбрахме. Усетих се леко подпухнала и тестът си показа. Това са ти два положителни теста.

# 876
  • Мнения: 257
Да,положителни са . При мен показа на 4ти ден преди менструация. Желана ли е бременността ,тъй като пишете в темата за непланиращи бебе ?

# 877
  • Мнения: 20
Да,положителни са . При мен показа на 4ти ден преди менструация. Желана ли е бременността ,тъй като пишете в темата за непланиращи бебе ?
Непланирана е, но не и нежелана. Странното, че тази сутрин отново си направих тест на sure chek касета и беше отрицателен. Много объркана ситуация, но ще трябва да изчакам деня на менструацията за да разбера.

# 878
  • Мнения: 257
Много рядко почти никога няма фалшиво положителен тест . Фалшиво отрицателен има Simple Smile Ако толкова нямате търпение идете да направите кръвен

# 879
  • Мнения: 6
Здравейте! С приятеля ми от скоро правим опити за бебче. Последната ми менструация беше на 4 януари 2022г. На 16 януари поработихме по въпроса и на 19 януари бях на профилактичен при гинеколожката. Предписа ми фолиева киселина и овулационни тестчета. От няколко дни съм със запек, боли ме около пъпа, ниско долу (все едно ще ми идва) гърдите също, но една идея по-леко, защото преди менструация много ме болят, става ми лошо на моменти, една вечер, ако спя много, следващата изобщо не мога, днес ми направи и впечатление, че доста на често ходя по малка нужно, но и сега последния път ми и запари. Въпроса ми е следния кога най-рано мога да си направя тест за бременност и да покаже вярно понеже съм много нетърпелива?

# 880
  • Мнения: 46 515
Ако цикълът ти е 28 дни, най-рано на 31.01. Но най-добре на 01.02.

# 881
  • Мнения: 30
Здравейте ,
За първи път имам кървене от 3 дни(ако мога да го нарека кървене),и то започна с кафяво,после в бледо розово,и спря .Но досега не е било толкова оскъдно количество  ,кратко и странна миризма.И без болка.Иначе по-припцип кървя по 5-6 дни ,и то 1-2 дена е със болка и придърпвания.
Правих тест "-" .
Снощи имах леко кафяво и след душ нямаше нищо.
Гади ми се от лук, от миризмата на един мехлем,и от кошчето с боклука.
Кръвен мисля да си пусна.

При вас имало ли е ,подобна ситуация ?

# 882
  • Мнения: 46 515
Кога ви беше датата на очакваната менструация? Ако тестът е правен няколко дни след нея, би трябвало да е верен.

В подобна ситуация, но без гаденето, при мен се оказа киста и проблеми с щитовидната.
Възможно е да ви се гади от притеснение.
Възможно е и да сте бременна.

Пуснете кръвен, ако няма бременност, идете на лекар, за да се види причината.

# 883
  • Мнения: 30
На 25.01 ,след нея е направен защото досега толкова кратко кървене и странно на цвят не съм имала.

# 884
  • Мнения: 295
Здравейте, пред дилема стм. Правих си два теста surecheck  steamer и са положителни с почти еднакво наситени две черти. Единия е от вчера, единия от днес. Но днес направих и един surecheck касета и има едва забележима втора чертичка. Според вас на кой вид мога да имам повече доверие? Благодаря. Нямам възможност на кача снимки.

Общи условия

Активация на акаунт