Отговори
# 855
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Има вероятност, макар и сравнително малка.
Тест - 14 дни след инцидента.
Това, което ппц (макар и със зор успях да си преведа ппц Grinning ) е 6 дни, е менструация, а не цикъл.

# 856
  • Мнения: 949
А разликата между менструация и цикъл е?!

# 857
  • Мнения: 2 161
А разликата между менструация и цикъл е?!
Менструация е периодът на кървене, в който лигавицата на матката се отлющва. Цикъл е периодът от първия ден на менструацията до следващи първи ден на следващата менструация. В този цикъл има менструация, фаза преди овулацията и лутеална фаза след овулацията. Лутеалната фаза завършва, ако няма настъпила бременност, с началото на новия цикъл с менструация.

# 858
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цикъл е времето от едната менструация до следващата. За забременяването е от значение дължината на цикъла (по това се определя кога приблизително е овулацията; без овулация не може да се забременее), а не на менструацията.

# 859
  • Мнения: 4 852
А разликата между менструация и цикъл е?!

Менструация е кървенето. Цикъл е от първия ден на едната менструация до първия ден на следващата. Менструацията е около 3-7 дни, цикълът 21-35 дни нормално.

# 860
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
Менструационен цикъл е средно 28 дни, менструационно кръвотечение е около 3 до 7 дни. При мен например 10...

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 00:02 от AIDA_N

# 861
  • София
  • Мнения: 11 495
Ппц няма как да си забременяла, но цикъл 6 дни ппц не е нормален...
Не е истина такава неграмотност.. ППЦ

# 862
  • Мнения: 949
Ясно е в какъв смисъл е използвано. Както и в ежедневието го правим. Няма нужда от заяждане. Иначе, да, момичето не е лошо да попрочете и да се ограмоти..

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 00:17 от Maria_Mia

# 863
  • Мнения: 2 161
Явно след 12 оглупявам защото май само аз не разбрах що за животно е ППЦ

# 864
  • Мнения: 4 852
Попринцип 😀

# 865
  • Мнения: 5
Момичета, моля за спешна помощ.
Родих със секцио преди 6 месеца, отново съм бременна в 7г.с. + 3дни.
Матката ми все още не е готова и лекарят ме посъветва да направя медикаментозен аборт. Пиша това с огромна болка, тъй като дечица са винаги желани в моето семейство.
Мислите ли, че е прекалено късно на този етап за медикаментозно прекъсване на бремеността?

# 866
  • Мнения: 2 161
Момичета, моля за спешна помощ.
Родих със секцио преди 6 месеца, отново съм бременна в 7г.с. + 3дни.
Матката ми все още не е готова и лекарят ме посъветва да направя медикаментозен аборт. Пиша това с огромна болка, тъй като дечица са винаги желани в моето семейство.
Мислите ли, че е прекалено късно на този етап за медикаментозно прекъсване на бремеността?
Не е късно.

# 867
  • Мнения: 257
Не е късно,минах през МА в 6 г.с ,успешен беше и мина от физическа гледна точка леко,без усложнения като изключим психическата част.

# 868
  • Мнения: 3
Здравейте, цикъла ми закъснява с 3 дни.. имам бяло течение, възможно ли е да е станало гаф? Притеснена съм :/

# 869
  • София
  • Мнения: 6 726
Направи тест за бременност

Общи условия

Активация на акаунт