Ново начало?

  • 9 046
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 134
А как мирише на старо, че това не съм го срещала? 🙄😀

# 151
  • Мнения: 4 975
Добре, без секс няма да стане, както казвате. Обаче какво се случва, когато секса, който си правил с предишния е бил уау, а с новия не ти хареса? Има го и този вариант. При такъв вариант няма да се получи връзка и от двата стола оставам на земята, продължавайки търсенето на подходящ, но набирайки сериозна бройка в леглото.

И за да не навъртиш бройка си готова да се примириш?
Дилемата е,защото в момента си между два стола.
При единия познатото,което не ти дава бъдещето,което искаш.
Другия те изкушава,но теб те е страх да рискуваш.

В крайна сметка сами отговаряме за бъдещето си.Нали искаш семейство и деца.
Ако стоиш там където си няма да го получиш.
Рискувай бе момиче..
Не мисли за бройки,а търси щастието си.
Правиш секс с мъж,защото ти го желаеш.Не "пускаш" на някой защото очакваш нещо си.

И още един съвет.Ако решиш да продължиш напред,първо приключи връзката си.Не тъчи на два стана и не сравнявай!

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 20:57 от Рози и Бодли

# 152
  • Мнения: 25 897
А как мирише на старо, че това не съм го срещала? 🙄😀
Посети някой дом за възрастни и ще ти се проясни.

# 153
  • Мнения: 1 134
Имам възрастна баба, при която ходя, но жената е на 84 години. Не ми се вярва мъже на 50 години да имат такъв проблем.

# 154
  • Мнения: 2 478
Reni, пълна си със стереотипи, комплекси и психическа обремененост.
Също не знаеш какво искаш, и ем те боли, ем сърби, та две не виждаш. Wink

Когато нещо с/в някой не те удовлетворява, ако ще на прима виста да е най-прекрасен на света, може да е с кофти характер и др., си тръгваш, и следващият.
Просто няма да си лягаш с всеки, ще подбираш, ако трябва няма да правиш секс, докато не намериш тръпката, с която искаш. След това опитвате и си давате шанс и време да се опознаете. От вратата за краката не става, и от 1, 2 бързи виждания и 1 секс, защото ако приемем, че единият успее да се представи на ниво и покаже потенциала си, другият може да има нужда от повече време да се отпусне, и като цяло да свикне с партньора си, дори да го харесва много.
Този, който иска да е с теб, ще проявява емпатия, ще иска да прекарвате колкото се може повече време, и ще прави така че да се чувствате заедно добре.
Даваш, влагаш, декларираш интерес, но очакваш и искаш реципрочност, иначе - next.
В крайна сметка сами отговаряме за бъдещето си. Нали искаш семейство и деца.
Ако стоиш там където си, няма да го получиш.
Рискувай бе момиче...
Не мисли за бройки, а търси щастието си.
Правиш секс с мъж, защото ти го желаеш. Не пускаш на някой, защото очакваш нещо си.
И още един съвет. Ако решиш да продължиш напред, първо приключи връзката си. Не тъчи на два стана и не сравнявай!
Добро резюме. Hands Plus1
Слагай интервали след препинателните знаци и новите изречения, че е по - лесно и приятно за четене. Wink
Коригирах малко да ти покажа как. Simple Smile

# 155
  • Мнения: 2 928
Имам възрастна баба, при която ходя, но жената е на 84 години. Не ми се вярва мъже на 50 години да имат такъв проблем.
Сега, няма да влизам в подробности, защото на никого не са нужни, но все пак...Не говорим въобще за противопоставяне на аромати от старчески дом на Кристиан Диор.
Обаче смятам, че там където живея, жените на 50 са доста по-поддържани от мъжете.
Аз съм aroma-girl, т.е. либидото ми зависи доста от обонянието. Ако някой ми харесва визуално и емоционално, но не мирише подходящо - тц, няма как да се случи!
Признавам си, че имаме семейни проблеми (инак, защо ще се разделяме?), ама от знак на самоуважение можеш поне да се грижиш за личната си хигиена, а не да водиш прикрита студена война. Надявам се, че всичко се дължи на непоносимостта му към мен и при следваща връзка ще се поправи. Simple Smile

Сега да се върнем на темата. Не харесвам мъже, които смесват служебните си ангажименти с личните. Ти там си отишъл да вършиш работа или да задяваш колежките?

Аз имам доста богат опит в това отношение, защото съм работила в доста компании заедно със съпруга ми.
Признавам, че с него се работи лесно. Единственият проблем е, когато пренесем деловите отношения и в семейството. Въобще не е същото, вярвайте ми!

# 156
  • Мнения: 17 416
Ее, хубава работа. Сега коя да го вземе такъв, некъпан. Дай някоя друга екстра към качествата Simple Smile

# 157
  • Мнения: 2 928
Ха-ха-ха, на 30 беше просто перфектен. Simple Smile
Дори роднини и приятели ми се подиграваха, че съм го изкарвала светец.
Говорим за 20 години по-късно обаче.
Темата е да помогнем на сестрата по оръжие да се осъзнае. Моят (вече не-мой) не го мисли! Все някоя ще му се върже, особено ако се изкара и мъченик, не и без основание. Simple Smile

# 158
  • Мнения: 1 008
Скрит текст:
Ако сте живяли 20 години с този мъж, не смятате ли , че имате никакъв принос в метаморфозата му ?

Авторката няма да реши нищо.
Сега пита как да изтрие 6 години от живота си. След 2 години ще пита как да изтрие 8 и т.н. докато не я отрежат всички мъже покрай нея.

# 159
  • България
  • Мнения: 6 298
А как мирише на старо, че това не съм го срещала? 🙄😀

"...Главният виновник за характерния аромат на възрастните, по известен като миризмата на старост, е химичното съединение 2-ноненал.

Истината е, че организмът започва да произвежда това съединение след 30-годишна възраст. То представлява ненаситен безцветен алдехид, предизвикващо протичането на специфична химическа реакция в човешкото тяло..."
https://poleznite.com/8118/eto-kak-da-se-izbavite-ot-mirizmata-n … -starost-i-chast/

Знам, че сте прави, но как да обясня на себе си и как вътрешно да се убедя, че нито единия е за мен, нито другия? Предполагам, че донякъде този мой "фетиш" лежи на надеждата, че по-големите мъже не изневеряват, защото са се наживяли.
Joy
Баща ми умря на 83 години и до последно търсеше нова "женичка".
Всичко е до характер или воля да си контролираш страстите.
Тъжно е, че страхът от изневяра ограничава избора ти на мъж. Disappointed

# 160
  • Мнения: 2 928
Метаморфози всякакви! Някои метаморфозират до красиво морфо, а други до нощна пеперуда. И да - не се смятам за отговорна за метаморфозата на този или онзи. Той каза, че действията му се обуславяли от възпитанието. Значи е време майка му да си понесе отговорността. Каква заслуга имам аз за възпитанието на партньора си?
Между другото, една жена може да просъществува, дори да се размножи и без мъж (донорски банки за имплантации ин-витро под път и над път),  докато един мъж - не.
Така че мъжете са тези, които трябва да внимават в картинката, не ние! Щяла да остане без някой да ѝ обърне внимание...
С днешните възможности и комуникация по Интернет, това на практика е невъзможно. Ама то и на това почива очевидно мъжкото самочувствие - на неосъзнатия женски страх и комплекси.

# 161
  • София
  • Мнения: 24 839
Всичко това е така и не съвсем.
Сама жена да си "направи" дете и да го отглежда, е риск, който тя поема, но и стоварва върху детето си.
Всяка може да зачене- не само в някоя клиника, а и от когото си избере, стига да е достатъчно настоятелна и хитра.
Няма и да разбере, юнакът.

После идват неизвестните- липсата на бащината фигура, изкривяването на женския характер, за да покрие периметъра на бащата, компромисите, които трябва да направи, за да отговаря за всичко.
И да се моли, тази тежест да не се отрази на здравето й.
Куп още други проблеми, които не се виждат в еуфорията "аз мога всичко сама".

ПП. Съгласна съм, че всеки отговаря за възпитанието на детето си, но когато избираме нечие "дете" за спътник в живота, ние отговаряме за избора си, не майка му.

# 162
  • Мнения: 17 416
Аз пък се замислих пак, покрай ароматите, за цялостното възприятие за мъжа - да харесаш първо визуално и емоционално някого, пък да те разочарова ароматно. Хора всякакви Simple Smile

# 163
  • Мнения: 2 500
Когато избираш нечие "дете" за спътник, това "дете"  отдавна е вече с изграден характер. И не мисля, че някоя жена може да окаже драстично влияние върху характера на мъжа.
Иначе съм напълно съгласна, че ние сами отговаряме за избора си.

# 164
  • Мнения: 2 928
Аз пък се замислих пак, покрай ароматите, за цялостното възприятие за мъжа - да харесаш първо визуално и емоционално някого, пък да те разочарова ароматно. Хора всякакви Simple Smile

Именно! Точно, защото сме хора. Инак бихме говорили за "близки срещи от трети вид".
Аз поне не съм привърженик на "от вратата за краката". Трябва ми малко време и опознаване, след това се душим под опашките.Smile

Общи условия

Активация на акаунт