Ново начало?

  • 9 050
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 976
Авторката няма проблем с аромата на мъжа.
Чувала съм от веган ли беше, вегетарианец ли ,че тези ,които ядем месо излъчваме различна миризма(отблъскваща).
Всяко тяло си има специфична миризма и ако тя те отблъсква едва ли би пожелал човека.

# 166
  • Мнения: 17 416
За положителните емоциите ми беше мисълта, и гадните аромати впоследствие, но да не се отклонявам повече. Simple Smile

# 167
  • Мнения: 1 008
Аз пък се замислих пак, покрай ароматите, за цялостното възприятие за мъжа - да харесаш първо визуално и емоционално някого, пък да те разочарова ароматно. Хора всякакви Simple Smile

Казват, че "короната" премахвала обонянието, тоест решение на този проблем вече има.

# 168
  • Мнения: 32
Здравейте отново. Включвам се с развръзка. Прекратих контакт с колегата, защото намеците му не спряха и за капак ми предложи "да го направим набързо в тоалетната", позволявайки си да ме опипва.
Запознах се с нов мъж, на моите години (изненадващо), който живее в Канада от дълги години и беше дошъл да види родителите си. За съжаление се запознахме ден преди да замине и започнахме да си пишем и чуваме по скайп и фб. Запознаха ни общи познати, според които "много ще си паснем". Той се държи много зряло за годините си, мил е и някак по детски наивен ми се струва също като мен. Предлага ми да се видим, за да се опознаем и ако си паснем да замина при него.
Това е малко стресиращо, защото явно си търси сериозна приятелка, а вие знаете в каква ситуация се намирам с дългогодишния ми приятел. Знам, че нямаме бъдеще, но как да се разделя с него без да знам дали ще се получи с новото момче? А ако се получи, готова ли съм наистина за по-сериозна връзка....  От една страна искам истинска връзка, но от друга така съм свикнала с "нетолкова ангажиращата".

# 169
  • Мнения: 3 767
Явно не знаеш какво искаш... Едва ли някой може да ти помогне, аз също не мога защото ми свършиха хапчетата за познаване.

# 170
  • Мнения: 2 478
Не знам да се смея ли, да плача ли. Rolling EyesJoy
Скучно й е на авторката.
Не може да остане "без мъж".
Че не знае какво иска, това е ясно.
Кой знае какъв баламурник е и "канадецът".

# 171
  • Мнения: 1 502
Прави каквото сметнеш за добре.

# 172
  • Мнения: 10 999
Аз на твое място заминавам при канадеца още днес. На мен такъв ми е характера.
Противно на мнението на форума, повечето ми приятелки са като теб. На всички давам акъл да действат, да не чакат Михаля.
Разбирам, че хората не са като мен, но аз бих действала. По принцип за всяка възможност се хващам като удавник за сламка. Това и в личен и в професионален аспект го правя.
После можеш да си намираш отдушниквъвфорума, ако не се получат нещата.
Единствената причина да не заминеш, според мен е, ако имаш много хубава работа в бг и те е страх, че нова такава не можеш да намериш.

# 173
  • Мнения: 6 188
Да бе, то ей така се заминава за Канада - с телепорта.

# 174
  • Мнения: 2 478
Kristina, много си наивна.
Опортюнистичната природа не е лоша сама по себе си, ама да се процедира с акъл.

Е, Евенце, става, ама не "веднага".
Кани я "на гости", въпреки че не знам сега с Ковид мерките какви са.
Контесата, ако е "добра" и й се занимава (което дълбоко ме съмнява, виж, аз яко я питам нещо, ще съдейства), ще й даде инфо.
Ще го "омота", ще сключат "фиктивен" брак, и готово.
"Спонсорирана" ще е. Wink
Много фусти така се "уреждат", ти какво си мислиш.

Последна редакция: пт, 02 окт 2020, 10:04 от FragranceFanatic

# 175
  • Мнения: 10 999
Аз мисля, че всяка жена, която иска дете, трябва да си намери подходящ баща, с който да създадат дете, защото една жена има нужда само от едно дете, за да я радва. Мъже много и се сменят по - лесно от носни кърпички.

# 176
  • Мнения: 9 969
Явно те влекат паралелните взаимоотношения в стремежа си да не останеш "на сухо''.  Поне ги карай по двама макс, че иначе ще е малко сложно.
Какво те привлече в "канадеца"?

# 177
  • Мнения: 1 011
Как може да знаеш дали има сериозни намерения преди да сте опитали? А даже и да има може да не си допаднете. И без това нямаш какво да губиш, старият партньор щом е на ръба на 50-те и още не се е решил на сериозна стъпка няма и да се реши. Пробвай с новият и да не се получи ще сте си изкарали добре.

"Старият" партньор всъщност е настоящ партньор, който може би си мисли, че авторката се е примирила с неговото нежелаение за деца с нея и е готова да направи компромис. А зад гърба му тя се прави на Жулиета с някакъв Ромео от работата, който явно е ОК с това да излиза на срещи с жена, която още е във връзка.
Само не разбирам в какви точно сложни действия се изразява приключването на настоящата връзка, след като дори не живеят заедно? Явно авторката е като маймунка, която иска да е сигурна, че здраво се е хванала за следващия клон, преди да пусне настоящия. Натам навеждат и притесненията, че новият може да се окаже несериозен. Според мен трябва да се научи да бъде от една страна честна, а от друга да разбере, че тя, а не другите са отговорни за щастието й. И сигурно точно затова не се е разделила с настоящия партньор, когато е разбрала, че "гледат в различни посоки" - не може да бъде сама, а трябва да е с някой, който да я прави щастлива.

# 178
  • Мнения: 10 999
Авторката си е в правото си да си живее както иска. Мното ясно, че не иска да е сама. Вие си живейте цял живот сами и си търсете идеалния.
Към авторката: пиши си с новия, стария много ясно, че е само за секс. Ако новият те покани в Канада или иска нещо по-сериозно, действай, нищо не губиш, само може да спечелиш.
Помни човек съжалява само за нещата, които не е направил, и никога за нещата, които е направил. И по-добре да паднеш, отколто нищо да не ти се случи в тоя живот.

# 179
  • Мнения: 32
Скрит текст:
Авторката си е в правото си да си живее както иска. Мното ясно, че не иска да е сама. Вие си живейте цял живот сами и си търсете идеалния.
Към авторката: пиши си с новия, стария много ясно, че е само за секс. Ако новият те покани в Канада или иска нещо по-сериозно, действай, нищо не губиш, само може да спечелиш.
Помни човек съжалява само за нещата, които не е направил, и никога за нещата, които е направил. И по-добре да паднеш, отколто нищо да не ти се случи в тоя живот.
Благодаря, Криси Flowers Blossom

Общи условия

Активация на акаунт