На море в България 2020 г.! - 8

  • 53 113
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Имам отзив от една приятелка посетили семейно хотел Аква Парадайз Равда/ Несебър. Изключително впечатлени от базата, храната-супер разообразна и изобилна, деликатеси, изтънчени ястия, но може би , заради многото чужденци в хотела. Отделно впечатлени от игралните зали, боулиг, караоке, вечерни шоута с гост изпълнители като Фики, Джулиана Гани и др.Една ограда деляла хотела от Аквапарка. Плажа далеко, но ужасен.

Последна редакция: пн, 07 сеп 2020, 21:23 от Русалка_1

# 46
  • Мнения: 186
Включвам се с прекрсни отзиви за Риу палас на Слънчев бряг.
Трети ден ни е.
Изключително чисто, прекрасна храна  много добър алкохол.
Персоналът са само млади момчета и момичета, включително и от Украйна.
Хрърчат като линейки!
Плаж, басейни, море, рецепция, всичко е на шест!
Най-добрият български хотел в който съм била!
Ол инклузивът се доближава максимално до турския, с който бях свикнала и по тази причина съм много критична!.
Но съм много приятно изненадана!

# 47
  • Мнения: 2 043
Включвам се с прекрсни отзиви за Риу палас на Слънчев бряг.
Трети ден ни е.
Изключително чисто, прекрасна храна  много добър алкохол.
Персоналът са само млади момчета и момичета, включително и от Украйна.
Хрърчат като линейки!
Плаж, басейни, море, рецепция, всичко е на шест!
Най-добрият български хотел в който съм била!
Ол инклузивът се доближава максимално до турския, с който бях свикнала и по тази причина съм много критична!.
Но съм много приятно изненадана!
Patuva6ta, благодаря за отзива!
След години ходене в Албена, последните четири в хотел Парадайс Блу, искам да сменим дестинацията.
Бях харесала по снимки и отзиви Уейв ризорт, Поморие, но ходих на място и плажът не ми хареса.
Какво включва инклузива в Риу палас освен храната? Има ли активности - йога, танци или друго? Запазването на шезлонги толерира ли се от персонала, спокойно ли е като цяло?

# 48
  • Мнения: 206
... и събирам мнения за wave resort.
Атракциите ще впечатлят детето

За Wave resort -водата в басейните и аквапарка, детските пързалки  е ледена, не студена, ледена. Хем впечатленията ми са от миналото лято, което беше доста по- горещо. Няма нито едно дърво. Иначе се стараят- озеленяват, но си е хотел насред полето.
Плажът беше атракцията за нашите деца. Морето там е малко по- бурно (не е плитко, гладко и прозрачно)  и им  беше първото море с вълни Grinning Сутрин  със шепи събираха огромни миди  и рапани , хващаха раци, забавляваха се с омазаните с черна лечебна кал хора, които непрекъснато преминават по плажа.

# 49
  • Мнения: 24
Да се включа и аз с впечатления от Мелия Гранд на Златните, след уикенд почивката ни. Не останах особено впечатлена. 90% от гостите, сигурно бяха румънци. Води се на първа линия, но за мен това не е първа линия Simple Smile Храната, тази година ме разочарова: Първо в Серенити, после в Азалия и сега тук. На нито едното място ОИ не ми допадна. Вчера и онзи ден беше бурно морето и ползвахме (силно казано) басейна. Водата беше ледена. В ресторанта само персонала е с маски и шлемове. Никой не спазва дистанция, да не говоря за маски (не видях някой да носи). След обяд имаше някаква имитация на пица и понички Simple Smile Днес, за щастие се записахме и на плажа. Водата беше супер, но тези гадни камъни в началото са кошмар, ако не си с аква обувки.
Ами общо взето е това.

# 50
  • here and now
  • Мнения: 4 229
bubkab, не съм patuva6ta , но да споделя.
Инклузива включва всичко - храна, напитки, шезлонги на плажа и басейна, фитнес, вечеря в а-ла карт ресторанта със записване.
За мен лично е много спокойно, но зависи на какви туристи ще случиш. Това, че е само за възрастни, съвсем не означава, че е за възпитани хора. Едната вечер група туристи (от съседна страна, често споменавани в темата) решиха да си правят парти на пул бара и охраната поне 30 минути се занимаваше с тях.

От активностите, само водна гимнастика на басейна забелязах аз, не съм разпитвала за друго, а и не видях. Вечерта има някаква програма.
Запазването на шезлонги се толерира, имайки предвид, че кърпите тази година са на самообслужване, то всеки взема по няколко и слага където намери. При пълен хотел места се намират и на басейните и на плажа (там малко по-трудно)
Храната е изключително разнообразна и вкусна. Чисто е навсякъде. Гледките са страхотни.

Иска ми се да напиша подробен отзив, но все не ми остава време..

# 51
  • Мнения: 2 081
Благодаря за новата тема !
Следващото лято мисля на Last Minute да го карам Grinning
Към Слънчев бряг ме влече .
Много приятели и познати , които по принцип ходят на ОИ в Герция или Турция , тази година избраха Уейв Ризорт и са много доволни . Определено е един от най-хвалените хотели това лято .

# 52
  • Мнения: 790
По плажа на Обзор има ли душове и съблекални? Мислим да отидем по-рано, от хотела ще ни дадат гривните в 12.30, но ако направим един плаж ще има ли къде да се изкъпем?

# 53
  • Мнения: 186
Включвам се с прекрсни отзиви за Риу палас
[/quote
Както Алис ти е отговорила, хотелът е пълен, но не се усеща много, освен за асансьора.
Има запазване на шезлонги на морето, но се намират.
Анимация няма, с изключение на някакви индивидуални игри, дартс и нещо подобно.
Но аз съм била на морето, за басейна не зная.
Но, добър е хотелът!
На мен много, ама много ми допадна!

# 54
  • Мнения: 798
Ще напиша тези отзиви с уговорката, че съм избрала местата заради приятели и плаж, ОИ услугата ми беше последна грижа, но базата за сравнение ми е оплютата тази година Албена, затова няма как да се сдържа. Местата са Аркутино Фемили Ризорт и Блу Ориндж. Стаите на двете места са чисти и просторни, без забележки. Анимация за моите критерии практически няма.
Храната в Аркутино е определено качествена и що-годе с приличен асортимент. НО: организацията е ужасна. Огромни опашки. Едно нещо ти е на първи етаж, друго на втори, вечно нещо свършва, мухи и оси навсякъде, басейн (който е решение при силен северняк) с 30 шезлонга за огромна леглова база, абе.... късане на нерви отвсякъде.
Блу Ориндж - изключително беден асортимент и нискокачествени продукти. Нямаш кафе, което и без това е под всякаква критика, извън храненията.
Аз не съм претенциозна. На мен ми стига да имам прилично кафе, бира, пържени филии, истинско сирене, домати и скара от месо и гладна няма да остана. Но за тая цена да пия бълвоч и да ям недопечено пиле, ми дойде в повечко.
Та защо пиша това. Тези два 4* хотела са с цени в топ сезон, съизмерими с базовите цени на съответно висок клас (Калиакра) и среден клас (първа линия и Ралиците) хотели в Албена. Е да ви кажа честно - няма абсолютно никаква база за сравнение в сътношението цена-качество с Албена, даже и в тази по-различна година. А и в тях нямаш ранни резервации с 50 или 37% ( с 10 от Приорити) отстъпка.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 15:14 от Принцеса Лея

# 55
  • Мнения: 1 069
Наздраве и от нас.В Сол луна бей сме.Благодаря на айва за препоръката, засега нямам никакви забележки, дори за българите се стараят повече.Храната е изобилна, вкусна, много вкусна- заешко, миди, риби, яки десерти, плодове- сочни.
Оправих си и детските спомени за много дълбоко и вълни.Зелен флаг днес Simple Smile, само едно стъпало надолу и след това е плитко.Водата чиста. Много се радвам че избрахме да дойдем тук.

Радвам се, че помогнах Simple Smile
В този ред на мисли, знае ли някой кой управлява несебърския Sol ?
Резила им тази година ще отдръпне доста българи, но едва ли ще им дреме ако няма ограничения догодина.


Снощи Блу-то се опразни, буквално. Голям кеф. Стана ми странно, че нямаше спешъл вечеря на 6ти, но пък снощи избухнаха с храната.
Тия дни ще драсна едно ревю в белия списък.

Между другото се заприказвах с камериерките и казаха, че по-големи свине от българите и румънците - няма.
Англичани, шведи, немци , поляци и чехи били в пъти по-подредени от нас.

# 56
  • Мнения: 506
Но аз съм била на морето, за басейна не зная.
Но, добър е хотелът!
На мен много, ама много ми допадна!
Плажът пред хотела не е ли много малък за този огромен хотел?Пренаселено ли е много?
И аз към този хотел се бях насочила, но ми се струваше тясна ивицата и реших, че няма да има достатъчно места, а най-много мразя да отида на почивка и да трябва да ставам рано да се боря за шезлонги.За това и предпочитам места ,където чадърите на плажа си се плащат отделно-така повечето гости на хотела си седят на басейна Wink
Уейв ризорт е със страхотни отзиви от този сезон, но като минахме от там и го видях къде е.....директно ме отказа.Той си е направо в нищото!Рекламират го, че е в поморие, но всъщност е по-близо до Ахелой. Колкото и да е хубав хотела, да не можеш да излезеш на една разходка без кола, хич не ме устройва. Но предполагам за хората, които са си свикнали да не излизат от хотела е добре Simple Smile

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Аз пък съм много приятно изненадана от българите на Дюни.Много прилично поведение .Най-ужасни са румънците и германците.Става ми жал как тормозят персонала не стига ,че цял ден са с тия маски и шлемове.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 12:10 от slavei4e

# 58
  • Мнения: 6 298
.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 21:56 от fatalina

# 59
  • Мнения: 22
Ние в четвъртък отиваме в Мирамар. Надявам се да няма много хора, въпреки че с промоцията която пуснаха през уикенда сигурно ще е пълно. Уж избрахме тези дати, за да няма навалица, но гледам, че някои от хотелите са вече разпродадени.
inqpro вчера си тръгнаха доста хора,така че е спокойно.На 6ти,когато ние пристигнахме беше страшна лудница.Иначе морската вода е кристално чиста и топла,флага е зелен.

Общи условия

Активация на акаунт