За тези, които четат любовни романи № 37

  • 55 826
  • 745
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 704
Предстоящо от Сиела - 23.09.2020 г.

Авторката е непозната за мен, някой чел ли е нещо от нея на английски?



Прочувственият бестселър „Това не е краят“ на Рошел Б. Уайнстийн разказва за изгубени и намерени души и за една жена, разкъсвана между две страстни любовни истории…

Когато Шарлът и Филип се запознават, между тях се заражда дълбока, мигновена връзка. Скоро те заживяват заедно във Флорида Кийс, където правят планове да се оженят. Ала точно когато би трябвало да се сближат още повече, Шарлът започва да усеща как Филип се изплъзва.

Да поставя под съмнение любовта им е нещо, което Шарлът никога не си е представяла, че може да се случи, но дългите отсъствия на Филип я карат да започне да копнее за нещо повече. Когато се запознава с Бен, тя игнорира привличането, което изпитва към него, но подкрепящият самотен баща успява да й даде неща, от които никога не е подозирала, че се нуждае. Скоро Шарлът се озовава между любовта, която е мислела, че желае, и любовта, от която знае, че се нуждае…

А когато ураган връхлита Исламорада, зашеметяващи прозрения поставят пред изпитание верността на Шарлът и преобръщат нейния живот. Принудена да преосмисли изборите, които е направила в живота си и които тепърва ѝ предстои да направи, Шарлът поема на едно емоционално приключение, изпълнено с приятелство, любов и саможертва – с ясното съзнание, че прошката е дарба… и дори най-обмислените планове могат да се променят за миг.

„Това не е краят“ е нежна, трогателна история за разбити сърца и излекувани души, която се опитва да отговори на важен и вечен въпрос: за кое е нужно повече кураж – да задържиш човека до себе си или да го оставиш да си отиде?


За прочелите https://www.goodreads.com/book/show/20559676-killing-sarai на Джесика Редмерски, днес видях, че е излязъл филма по книгата En brazos de un asesino с Уилям Леви. От трейлъра останах с впечатлението, че доста точно следва книгата, от което съм доволна.

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 17:10 от mi666i

# 46
  • Мнения: 348

За прочелите https://www.goodreads.com/book/show/20559676-killing-sarai на Джесика Редмерски, днес видях, че е излязъл филма по книгата En brazos de un asesino с Уилям Леви.

Това директно си го цъкам в TBR-a. TM Frazier е дала  5 звезди, ще се чете! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 202
За прочелите https://www.goodreads.com/book/show/20559676-killing-sarai на Джесика Редмерски, днес видях, че е излязъл филма по книгата En brazos de un asesino с Уилям Леви. От трейлъра останах с впечатлението, че доста точно следва книгата, от което съм доволна.

Филмът не е лош, още преди месец го гледах Smile Да кажем около 80% са като в книгата, краят не ми се стори като да има продължение скоро обаче. Уилям Леви е Heart Eyes
Тази поредица ми беше много интересна някъде до към трета книга, после започват едни локуми..едни обрати и се отказах.
Аз чета още Heart bones и засега ми харесва (малко само е пресилената драма на главната в началото)
Иначе ми допадат мъжките образи на Колийн Хувър, винаги са много мили, романтични и търпеливи, а не като типичните напоследък доминантни алфа мъжкари, които само се заканват на главната как ще я..опра'ят  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 28 563
21% от това https://www.goodreads.com/book/show/22925912-ruin-rule Дотук е доста добре.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Разбрах че сиела щели да издават това https://www.goodreads.com/book/show/27263454-sparrow


Иначе ми допадат мъжките образи на Колийн Хувър, винаги са много мили, романтични и търпеливи, а не като типичните напоследък доминантни алфа мъжкари, които само се заканват на главната как ще я..опра'ят  Laughing
И аз така мисля. Наскоро гледах едно видео дето момичето сравняваше Жестока любов и След и беше казала, че Жестока любов била по зле от След. На мен това ми се видя безумно. Имам чувството, че не беше вникнала в книгата.

# 50
  • София
  • Мнения: 28 563
Разбрах че сиела щели да издават това https://www.goodreads.com/book/show/27263454-sparrow

Скрит текст:

Иначе ми допадат мъжките образи на Колийн Хувър, винаги са много мили, романтични и търпеливи, а не като типичните напоследък доминантни алфа мъжкари, които само се заканват на главната как ще я..опра'ят  Laughing
И аз така мисля. Наскоро гледах едно видео дето момичето сравняваше Жестока любов и След и беше казала, че Жестока любов била по зле от След. На мен това ми се видя безумно. Имам чувството, че не беше вникнала в книгата.
Чела съм я, харесала съм я, но не я помня. Като резюме звучи добре, обаче. Браво на "Сиела".

# 51
  • Мнения: 704
Определено добра новина от Сиела, Sparrow е много хубава книга. Малко напомня на "Крадец на целувки", отново с уреден брак между главните. Радвам се, че Сиела продължават с авторката, но повече се надявам да издадат поредицата Sinners of Saint отколкото самостоятелните й.

# 52
  • Мнения: 737
супер Simple Smile аз  като не чета на английски и се радвам на всичко - поредици, самостоятелни романи - купуват се.  Явно Сиела са надушили от кой автор правят продажби

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 313
супер Simple Smile аз  като не чета на английски и се радвам на всичко - поредици, самостоятелни романи - купуват се.  Явно Сиела са надушили от кой автор правят продажби
И аз не чета на английски и всеки превод ме прави много щастлива.

# 54
  • Мнения: 348
Sparrow на мен ми е сред най-малко любимите на Шен. Не съм й чела всичките книги, но сравнявам с ASH и SoS. "Крадецът на целувки" също искам скоро да прочета, ама да видим кога ще се дореди. Grinning За инфо - новата й книга вече е качена в хънтъра. Много се изкушавам да я започна още тази вечер, но искам да си прочета https://www.goodreads.com/book/show/46201805-stay-with-me . За сега ми харесва, но съм едва на трета глава. 

# 55
  • Мнения: 9 013
sippy,като каза "Крадецът на целувки" се сетих за "Крадецът на праскови". Някой чел ли я? Навремето много я превъзнасяха.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 313
sippy,като каза "Крадецът на целувки" се сетих за "Крадецът на праскови". Някой чел ли я? Навремето много я превъзнасяха.
Аз я четох в ученическите години, но почти нищо не помня. А от тая задължителна литература намразих книги с лош край. В повечето книги  умират цял куп народ и ме докарваха до депресия. Затова сега предпочитам по леки четива за предпочитане с по малко мъртви.

# 57
  • Мнения: 737
някой да я е чел на английски?

Училищните психолози не би следвало да пишат книги за секса, нали? За ваше щастие етиката никога не е била силната ми страна.

След години мъка, през които се опитвах да оправя сексуалния си живот, най-сетне се предадох и започнах да водя дневник. Може би невероятно сексапилният ми съпруг просто не бе способен да ми достави това удоволствие, което бях свикнала да получавам от татуираните ми, пълни с излишен тестостерон бивши гаджета. Така че, щом не можех да получа такава страст в истинския си живот, все пак можех да пиша за нея. Нали? Никой няма да разбере. Ще си остана моята малка тайна.

Е да, ама съпругът ми откри дневника.

И познайте какво стана? Значително си подобри представянето в спалнята.

Но понеже не ми беше достатъчно, започнах да опипвам границите – създадох алтернативен дневник, в който измислях истории специално насочени към поведението на Кен. Неговите реакции до голяма степен бяха точните… освен в случаите, когато не бяха. Но тогава пък дойде най-голямата изненада в живота ми.

# 58
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Тъкмо и аз за нея почвах да пиша и да питам. Обявили са я в серията си "Уо".

# 59
  • София
  • Мнения: 30 142
охх за Френска сватба и аз писах - наистина много тъпа книга и пропиляни пари.

Прочетох Рицар в блестящи доспехи на Джуд Деверо -  не е лоша книгата, но толкова се разтеглят локумите, че чак ти писва. Аз и филми със сювет назат в бъдещето не харесвам и тази книга не ме очарова.
Скрит текст:
Той идва в бъдещето, драми, ходене по магазини, после тя отива в миналото, той не я помни, пак драми. Накрая тя се връща в настоящето без него и така й не се събират никъде...а главната реве по всяко време, не мога да харесам такива геройни
Определено няма да я чета втори път
Мерси, че сподели. Отпада от списъка ми на този етап. 

Отзиви за "Да покориш лорд"- Сара Маклейн?

Общи условия

Активация на акаунт