Клиники в Истанбул - тема 10

  • 41 997
  • 741
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 215
При мен на 6ти ден след трасфер, показа положителен Sure check, но това не е причина да се притеснявате. Изчакайте си деня за кръвния тест.

# 721
  • Мнения: 626
На седми ден кръвен ще покаже,ако има бременност.  Ако има лаборатория наблизо, пуснете кръвен.

# 722
  • Мнения: 143
Разбирам, че всички са нетърпеливи и се вълнуват. Съвсем човешко е, но датата, която казват от клиниката не е случайна.
За да не звучи като размахване на пръст. Направих кръвен, когато ми казаха от клиниката с резултат 7!!! Ясно беше, че не съм бременна. Повторен беше след 48 часа, 25. Не беше лабораторна грешка,защото пускахме кръвни изследвания сигурно 2 седмици с очакване в някакъв момент просто да падне ЧХГ-то и да обявим биохимична.
Магия или не- бременна съм в 5-ти месец.
Всичко това си имаше цена, разбира се.
Казвам го, за да разберете, че няма смисъл от пускане на тестове предварително и отчаяние. Дните, които определят не са случайни.

# 723
  • Мнения: 26
Разбирам, че всички са нетърпеливи и се вълнуват. Съвсем човешко е, но датата, която казват от клиниката не е случайна.
За да не звучи като размахване на пръст. Направих кръвен, когато ми казаха от клиниката с резултат 7!!! Ясно беше, че не съм бременна. Повторен беше след 48 часа, 25. Не беше лабораторна грешка,защото пускахме кръвни изследвания сигурно 2 седмици с очакване в някакъв момент просто да падне ЧХГ-то и да обявим биохимична.
Магия или не- бременна съм в 5-ти месец.
Всичко това си имаше цена, разбира се.
Казвам го, за да разберете, че няма смисъл от пускане на тестове предварително и отчаяние. Дните, които определят не са случайни.
Благодаря много за куража. Благодаря и на всички други, които ми давате сили, понеже днес след като видях резултата се отчаях. Утре е деня в който ми казаха да пусна кръвен(8ми ден) по принцип трябваше на 24, но са почивни дни и ми казаха, че мога да го пусна на 23 и да го повторя на 26. Понякога си задавам въпроса дали трябва да чувствам нещо било то добро или лошо?!

# 724
  • Мнения: 143
Аз нищо не съм чувствала. Тресох се от нерви от започвяне на стимулацията до вчера, защото чаках резултат от амниоцентеза.
Възможно е да имате леки менструални болки няколко дни след трансфера и дори леко зацапване. Не е нужно да се плашите, защото понякога така се случва при имплантацията.
Просто не бързайте да си правите заключение и слушайте лекарите си.
Някой ден ще разкажа и за амниоцентезата си, защото съм изключително доволна от помощта и разбирането, които получих от екипа на Мемориал.

# 725
  • Мнения: 169
мими, лорина, стискам палци за положителни тестове за бременност  и добри резултати от амниоцинтези! Момичета, искам да пожелая на всички другата година да донесе за каквото мечтаем! Много се насъбра, допълнително на тази битка, която така или иначе я водим. Тези дни усещам умората от всичко случило се в последно време и си мисля за това колко много жени са на това дередже също. Не че вярвам, че някаква магия се случва на нова година, която обръща хода на събитията, но на тази коледа имам нужда от мисълта, че лошото остава зад гърба ми с края на годината и ще става по- леко и щастливо. Успех и светли празници!

# 726
  • Мнения: X
а защо амниоцинтези им пожелаваш не разбрах ?

# 727
  • Мнения: 169
дамата над мен е споменала, че е треперила за резултат от амниоцинтеза, затова, а и защото съм минавала през това и чакането и притеснението да ми познати. Ясно е, че на никой не пожелавам амниоцинтези, но когато е необходимо се правят и добрите резултати носят голямо облекчение...

а защо амниоцинтези им пожелаваш не разбрах ?

# 728
  • Мнения: X
а да не съм и дочела коментара до край , правила дъм амнио и знам какво е да трепериш в очакване .За жалост не дочаках резултата и сега се надявам да не се налага въореки че не виждам как ше ми се размине . Независимо че съм с ПИД

# 729
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, които сте правили процедура в Мемориал, през колко дни ви бяха прегледите по време на стимулация? След първия преглед, който беше на 2 ден, кога ви викнаха на следващ?

Ще пусна нова тема като стигнем 50-та страница.

# 730
  • Мнения: 215
Момичета, които сте правили процедура в Мемориал, през колко дни ви бяха прегледите по време на стимулация? След първия преглед, който беше на 2 ден, кога ви викнаха на следващ?

Ще пусна нова тема като стигнем 50-та страница.
При мен 3 дни след прегледа на 2 ден ме извикаха отново на преглед.

# 731
  • Мнения: X
Аз понякога имах всеки ден , понякога през ден , понякога през 3 ,

# 732
  • Мнения: 1 992
И при мен като bochinka, но имаше други жени, някои заради проблеми с щитовидната, други заради друго, много по-често ги викаха. Зависи от хормоналните изследвания, ден за ден решават.
И да питам
Разбрах, че освен пакета ковид тестове там, искат и pcr преди потегляне, от Бг.
Как и къде правите pcr тест преди да потеглите? За трансфер само на жената ли искат? За колко време излизат резултатите?

# 733
  • Мнения: 613
Моята стимулация там продължи 14 дни и прегледите ми бяха всеки ден или през ден.
Доколкото знам, повечето жени не ги викат толкова често, но при мен фоликулите бяха много малко и искаха да ме следят много стриктно. Няколко пъти променяхме дозите на лекарствата за стимулацуя.

Момичета, които сте правили процедура в Мемориал, през колко дни ви бяха прегледите по време на стимулация? След първия преглед, който беше на 2 ден, кога ви викнаха на следващ?

Ще пусна нова тема като стигнем 50-та страница.

# 734
  • Мнения: 1 992
Аз да си питам пак
Разбрах, че освен пакета ковид тестове там, искат и pcr преди потегляне, от Бг.
Как и къде правите pcr тест преди да потеглите? За трансфер само на жената ли искат? За колко време излизат резултатите?

Общи условия

Активация на акаунт