💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 69 707
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 930
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Този новия мъж в Ловците с очилата , да не е Чудомир ? Че изведнъж на съвета го видях с очила и после в хижата. Преди сякаш го нямаше ?!


Това е Милен.

# 931
  • София
  • Мнения: 2 226
По принцип няма. На скандалите там са ескалирали и са предпочели да не го натискат, за да не изпусне уж без да иска нещо в национален ефир.

Аз не мисля, че той някога ще им прости.
Рано или късно ще проговори.

Да, в стори беше пуснал коментар, че битката за финала 2019 още не е приключила.

# 932
  • Мнения: 746
Хората не избират с какъв нос да се родят или с каква големина на ушите и т. н. и не мога да разбера защо има хора, които се подиграват и други подобни неща на физическите характеристики на другите.
А ти къде прочете някой на някого да се подиграва заради външния вид или да го упреква с какъв нос се е родил? Включване ни в клин, ни в ръкав... Просто обсъждаме външния вид и кой как го възприема, а не порицаваме никого, защо природата го е създала такъв.
Никъде не съм прочела такова нещо, ако бях щях да го спомена.
Втората част на коментара ми е по-скоро размишление на това по принцип, а не че някой от тук се е подиграл на някого.

# 933
  • Мнения: X
Само че има една подробност - това предаване не е конкурс за красота, така че мисля, че е излишно да се коментира на кого колко му е сплесната главата... Аз бих критикувала точно намесата на естетичната хирургия и по-точно, когато резултатът от тази намеса е отвъд нормалното. А другото - кой колко е висок, какви уши има, нос, глава, тези приказки са безсмислени и груби.
Включвам се по повод коментара, че главата на една от състезателките била сплесната...

# 934
  • Мнения: 18 537
Значи имаше въпрос към мен, какво не харесвам във въпросната участничка и аз обясних. Това е лично усещане, които не е искал да чува такива отговори, да не задава такива въпроси. Пак ще кажа всичко е субективно. *. Всеки има право да харесва или не харесва определена човешка визия.  Тук става дума за лично отношение, а не за опит да се насажда мнение. А относно това дали има груби приказки - ами все пак той и формата не предразполага към друго. Това все пак не е "Стани богат" или "Минута е много". Или може би трябва  да лицемерничим? Ако не харесваме някого, да кажем, че го харесваме?

*всичко тръгна оттам, че казах, че за мен в този формат няма красиви жени, и някой взе да ме разпитва за жени една по една, сякаш съм длъжен да представям доказателства, че не са красиви. Аз не ги намирам за красиви - и толкова. Обяснил съм защо. Ако някой ги намира за красиви - хубаво, това си е неговата гледна точка.

П.С. предаването е риалити, в такива предавания се търси секс, за да се грабне интереса на публиката. Ако бе готварско предаване нямаше да коментирам външният вид.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 16:52 от Лорд Сняг

# 935
  • Мнения: 746
Значи имаше въпрос към мен, какво не харесвам във въпросната участничка и аз обясних. Това е лично усещане, които не е искал да чува такива отговори, да не задава такива въпроси. Пак ще кажа всичко е субективно. *. Всеки има право да харесва или не харесва определена човешка визия.  Тук става дума за лично отношение, а не за опит да се насажда мнение. А относно това дали има груби приказки - ами все пак той и формата не предразполага към друго. Това все пак не е "Стани богат" или "Минута е много". Или може би трябва  да лицемерничим? Ако не харесваме някого, да кажем, че го харесваме?

*всичко тръгна оттам, че казах, че за мен в този формат няма красиви жени, и някой взе да ме разпитва за жени една по една, сякаш съм длъжен да представям доказателства, че не са красиви. Аз не ги намирам за красиви - и толкова. Обяснил съм защо. Ако някой ги намира за красиви - хубаво, това си е неговата гледна точка.

П.С. предаването е риалити, в такива предавания се търси секс, за да се грабне интереса на публиката. Ако бе готварско предаване нямаше да коментирам външният вид.
Лорд, относно грубите приказки какво значение има какъв ще е форматът на предаването. И в "Стани богат" може да кажеш, че някой е безкрайно тъп, умствено изостанал, защото не знае коя е столицата на Гърция, примерно.
Всеки си има лично усещане както казваш, в случая за красота,но ти не каза, че въпросните жени не са ти харесали, а че не искаш да гледаш грозотии, което е много категорично окачествяване и може би затова някои са приели приказките ти за груби, а на мен ми стана интересно какви трябва да са критериите за красота и грозота, защото лично на мен жените в играта не ми се виждат нито извънземни красавици, нито пък грозотии, а най-нормални жени.
Не е ли крайно изказването ти, че по телевизията трябва да се гледат само хора в топ форма?

# 936
  • Мнения: 7
Интересни подробности:
Скрит текст:
Участници не са знаели, че ще им намалят наградата на 100 000 и са го разбрали едва в хотала. Иначе е имало голяма вероятност част от тях да не отидат. Понеже няма да има смс гласуване, а те от там главно си избиват половината пари и Витомир е решил да ги прецака.
Тази вечер отпада Елена. След нея племето на Жътварите напуска Димитър.
При рибарите си тръгват Дракона  и Пилотчето.
След това вкарват в играта Чудомир при Рибари и Борислав при Ловците.
За Вайс и Сюзън участниците са знаели, че са двойка, но не са знаели, че две от участничките са сестри. Може ли да познаете кои?

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 19:33 от Не се сърди, човече

# 937
  • Мнения: X
Не може да са разбрали, че играят за 100, а не за 200 хиляди, след като са подписали договорите! Това е градска легенда.

А теб сега ще те линчуват! Тия неща се пишат в скрит текст...
Скрит текст:
Като взема предвид изчепеното желание на родители да наричат децата си с чуждоземски имена, трябва сестрите да са Сюзън и Джералдин.

# 938
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз пък не съм съгласна със стратегията на Ваня за пазене на жени.От такова пазене миналата година ми се развали цялото удоволствие от играта,станах свидетел на 7-секунден рекорд,отпаднаха много добри играчи и защо-за да се подкрепяли жените.
На този първи съвет трябваше да са номинирани най-слабите звена.За мен това е Ева.Милен като най-умен трябваше да ги обработи тези двамцата хубавци и да номинират Ваня с мотив-капитанска отговорност или най-силна жена,че да се върне.Тогава щяхме да я видим Ванчето кого щеше да си избере за противник.А то какво стана-има вероятност да оредеят най-много,тя за сливане си мисли.

vesinka.89 Тази информация истинска ли е?

# 939
  • Мнения: 6 270
vesinka.89 Сюзън и Джералдин ли са сестрите?

# 940
  • Мнения: 7
Да, информацията е от един от участниците.
Между другото знаете ли, че в 1-вия сезон, когато са играли Роберта срещу Илиян за оставане, Илиян я е водил и е щял да победи, но изведнъж е излезнала буря и са прекратили снимките, а на другия ден тя го е била. Та ако още тогава се случило обрат е можело да се променят много неща.

# 941
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Оказва се, че Александър има дар слово.

Ден първи!
Акостираме на брега, събуваме се и наджвакваме с голи крака по предопределените за това ни места. Реално в този момент никой не знае какво го очаква и с кого ще трябва да се изправи в битка. Напрежението расте във всички ни и атмосферата буквално е повече от нажежена! В този върхов момент се ражда нашето племе с името „Рибари“ и сагата наречена „Игри на Волята“ започва официално.
Първа битка!
Устремно се отправям към понтона и бягам в морето, докъдето ми стигат краката и след това започвам да плувам. Достигам до понтона, развързвам бързо кесийката и се отправям към брега. Плуването наобратно ме измаря главоломно и се задъхвам и оставам предпоследен. В крайна сметка успявам да финиширам и да запазя право за участие в следващата битка. Краката ми яко крампирват и нямам въздух.
Без миг почивка дори, веднага започва втората битка, защото в Игри на Волята решаващият фактор е колко силен е духът ти да продължиш, въпреки трудностите, които те посрещат!
Започва втората битка и усилено се мъча да се справя с това топче и да го закрепя на тази дървена чекийка (не, там няма дупка)! След няколко неуспешни опити за баланс по змейката намирам баланса и успявам да премина и да се класирам в челната тройка за пъзела. Започвам да редя пъзела и след като съм убеден, че съм го наредил точно два пъти правилно, забелязвам, че имам една лиспваща част и започвам отново, но уви! Чувам в далечината гръмкият глас на Иво, последван от този на Димо и битката приключва. Нашият капитан за седмицата ще бъде Ивайло и той ще поведе отбора към победа!
Потегляме към лагера ни с чувалът пълен с благата, които ще ни изхранят за първата ни вечер под открито небе. Пристигаме и какво да видим – един дървен навес с Икейска папрат отгоре и малко огнище, което ще трябва да ни стопли за вечерта! Отваряме чувала да направим разпределение на храната, втурваме се стремглаво за събиране на съчки и се захващаме да градим лагера си!
Даже думите на Иван Дракона – Тука ще е тежко, не достигаха да опишат състоянието ни, но ние сме войни и не се предаваме!
Как прекарахме първата си вечер, как се представихме на първата ни битка и какво се случи, гледайте в следващия епизод на Игри На Волята!



Ден втори - първа териториална битка!
След дълга и доста тежка нощ в която дъжда стабилно ни наваля се събуждаме подгизнали и потегляме изключително мотивирани към арената. Пристигаме и виждаме лицата на участниците от другите племена и се поздравяваме. Разбираме, че играта е многокомпонентна и след обсъждане на стратегията и след разпределяне на ролите сме готови за сражение.
Започваме ударно с плуването на Ивайло и достигаме понтона и въпреки преимуществото ни се забавяме и започваме да изоставаме с един човек. Всеки един от нас се старае да навакса преднината и за съжаление не съумяваме. Ето идва и моя ред и се отправям стремглаво към понтона. След умелото ми „ходене“ в морето, развързвам кесийката и скачам във водата. Достигам на брега и започвам да бягам с пълни сили и скачам с подсечка като Вини Джоунс към моят съплеменник и правя смяна.
Другите племена вече са пред нас и започват да блъскат като расови жребци по стената, а ние получаваме правото да развързваме тарана след завръщането на последния ни съплеменник. Развързваме всичко от раз и се групирваме по двойки, където мъжете сме най-отпред и отзад, а жените са по средата (грешката ни). Започваме да рушим стената и тя не поддава, все едно е от бетон! Озлобяваме се на максимум и успяваме да пробием първата съпротива. Чувам крещящият глас на Димо, който обявява, че в този момент едното племе е преминало през стената. Високият приток на адреналин и болката в ръцете ми ме дърпа само към една цел и то е да разрушим тази блокада. През това време виждаме, че и другото племе успява да премине, но пред очите ми е такава мъгла, че две и две недоскивам.
В крайна сметка с неистови мъки се прокрадваме през бариерата и почваме да копаем стремглаво място за тарана да премине. Всеки се раздава до последно, захваща и дърпа, бута и копае и проклетия кол обаче не иска да поддаде.Сякаш се беше срастнал със земята и нямаше как да го мръднем и един сант! Погледите ни бяха изпълнени и пропити с умора, недоумение и ужасно много гняв. Виждаме как Ловците завършват първи и неприкосновено след тях и Жътварите си заемат второто място и просто капитулирваме. Този ден няма да бъде нашият и съдбата ни отвежда на дивата река!



Ден трети - Първа Номинационна!
Събуждаме се край дивата река сковани от студ и доста развълнувани за днешната битка! Лично аз не успявам да се наспя много добре, понеже няколко млади и потентни майки скакалци насилствено се мъчат да снесат яйцата си в устата ми! Отделно съм често събуждан от воят на чакалите, дивите прасета, които ровят в неприкосновена близост до нас и на скачащите зайчища, трополящи с големите си чепици!
Докато се оправяме да започнем новия ден, правим дивизия на задачите! Оказва се че в бързината, докато е ставала Катя се е подпряла и е съборила нашето леговище! Аз, Ники и Ванката се захващаме да го изградим наново и по здраво, Мая и Катя ще се опитат да хванат рибета с намерената кукичка, а Иво, Мира и Христа ще ходят за нашата вече любима храна, а именно джанките!
Виждаме как се задават зад ъгъла нашите съплеменници, което означава, че ще хапнем малко сурови киселици за душата и ще заредим с енергия точно зеро калории за предстоящата номинационна. Инспектор Ивайло одобрява нашата работа, включва се с някои много ценни съвети, за подобряване на здравината му и го завършваме. Залъгали стомасите, с леко кисел вкус в устата се запътваме към арената!
Пристигаме и виждаме отново познатите лица на другите племена. Те са толкова ведри, доста окрилени от взетите победи и в мен се заформя адски голям хъс за себераздаване и за победа! Виждаме какво ни предстои, обсъждаме си стратегията и започваме. Тръгваме смело, обаче балансът на тези тънки дюшеменца ни се оказва труден и губим време в лутане и търсене на синхрона. Виждаме как Ловците отново ни изпреварват и забързваме темпото! На няколко момента спираме да си починем, понеже тежестта е много голяма за всеки. След това идва ред на жените и понеже те са с една идея по-леки наваксваме пасива и се завръщаме в играта. В този момент ме придърпва адски сухожилието на крака, имам ужасна болка в рамото и вече на последния курс ми изтръпват ръцете
Ловците печелят отново, след тях Жътварите им дишат във врата, а ние изоставаме. Със сетни усилия се добираме до последното парче носим го и правим невиждано досега чудо! Изпреварваме преднината на Жътварите и ликуваме като полудели.
Днес беше нашият ден!



Ден Четвърти – Втора Номинационна
Ставаме отново край нашето вече превръщащо се във втори дом местенце и започва нашия куест за храна. Със самото ставане единственото което чуват ушите ми са вопли и стонове за храна, стомахът ми стърже като на разярен баварец с 300 по Аутобана, а със всяко изправяне ми причернява за поне десет секунди.
Днес ще е по-различен ден, усеща се мирис на промяна във въздуха. Започваме задружно да търсим достатъчно сухо дърво, клечка и прахан, за да палнем поне една искра и да сгреем изстрадалите си телеса, а Ники и Мира отиват да ловят риба. След доста опити, всичките неуспешни, планирваме инвазия на близките места около нас за някакъв вид клъопачка.
Ванката, Ники и Мира потеглят на разузнавателен поход като истински КГБ агенти, аз Христа и Катя продължаваме с огъня, а Мая и Иво се връщат отново да дремуцат за рибета, барем уловим нещо. Времето е доста мрачно и негостоприемно! След известно затишие нашите герои се завръщат омърлушени, клети и целите в слама и нацапани! От Ники се носи зловонна миризма, златната коса на Мира е покрита с всякакви бодили и шушляци, а Дракона диша огън през ушите си. Овце били ловили ти, да видиш! Мисията за храна е провал, а ние завръзваме с един въображаем сезал вече свилите ни се стомаси и се отправяме към арената.
Пристигаме с горда крачка на бойното поле и виждаме, че ловците са с един човек дефицит. Това е невероятен шанс за нас! Правим стратегията за битката и се мятаме с пълна пара да сгънем червените за следобедна закуска!
Ванката и Ники ни дават адска мотивация домъквайки най-тежкия кол и след тях идва редът на мен и Мая. Втурваме се стремглаво към нашата мутирала клечка за зъби, прескачаме всички препятствия, вземаме я и потегляме наобратно. Давай бе Алекс, по-бързо са единствените думи, които чувам в ушите си! Успяваме да предадем щафетата и припадаме на терена.
Идва ред за втори дубъл, потегляме с напускащи ни сили към следващия кол, вадим го и едвам го добутваме до финиша. Последните метри до финиша получавам нитро от джанките и на чиста злоба го издърпвам докрая. След драматичното носене на Катя и Христа, Ники се качва и развява рибарското знаме!
Клетите рибари завършват първи! Ура!


Харесва ми как пише и е добре, когато участник описва събитията от своята гледна точка.

vesinka.89, ако обичаш да не разказваш сезона.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 17:40 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 942
  • Мнения: 5 821
vesinka.89, слагай тази информация в скрит текст. Ще имаш проблеми....

# 943
  • София
  • Мнения: 1 891
Ау,втори Весо с мемоари -ще следя Simple Smile

# 944
  • Мнения: 185
Е слагайте ги в скрит текст тези неща...аз дето обичам спойлери, ми дойдоха МНОГО В ПОВЕЧЕ тези, които дадохте...

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 17:48 от Samanthaaaa

Общи условия

Активация на акаунт