Откраднат живот: Антитела 🎬 тема 101

  • 26 087
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 846
Ще се случи. Още сме на 7ми еп. Не мисля, че точно Хаджихристев е звездата на сезона.  Буков трябва да се отпусне малко. Още по-втрещен и от предишния сезон.

И аз си го помислих, че може и да напусне клиниката, а аз сериала😁

# 736
  • Мнения: 9 615
Пенев пък голямо бебе, на колко народ бившите дойдоха да работят при тях и не изпадаха в драми, той ще ходи да се оплаква и ще заплашва точно Захариев, който е ветерена в това, че ще напусне Joy

"Хаджихристев, ти сигурно си бил пушка в университета?" И все още съм." - Зорница как му се изсмя в отговор, ама не можеше повече, че трябваше да го моли за услуга Joy

# 737
  • София
  • Мнения: 2 292
Няколко дребни детайли :
- Огнянова бързо-бързо изхвърли крема в кошчето и си избърса ръцете 😂
- Пеневица рИва, но после се ухили в стил Гринчи 🤪
- ХХ как гледаше, докато завиваше Кая 😂

# 738
  • Мнения: 1 373
Супер си е момчето, много ми харесва. В едно интервю за Нова четох колко му било трудно с мимиките и говоренето на висок глас в началото като почнали да снимат. Така бил свикнал на репетиции като играел в театъра.

# 739
  • Мнения: 5 846
Че да не играе само той в театъра, милият. 😁

# 740
  • Мнения: 1 373
Е, това му е първа тв роля, не му е било лесно, но се справя все по-добре. Hug

# 741
  • Мнения: 539
Много свежи Кая и Хаджито днес. Само защо са му направили такава прическа на Владко, малко на Иванчо глупака мяза, ужасна.
Иначе не мога да схвана каква е играта на Цонев с Фотката - уж бил променил показанията, ама не е много сигурно дали е така.
Иначе Куртева уж рева, ама беше театър - после погледна като вещица. Да видим какво са решили за нейния образ.
Покрай драмите с Методиев от промото, може да раздвижат малко и образа на Наков, той заслужава повече екранно време.

# 742
  • Мнения: 5 846
Вече ми влезе мухата, че Наков ще напусне болницата, и вече съм в депресия😭

# 743
  • София
  • Мнения: 2 292
Споко, няма да остави Петмезов сам с тия харпии 😂

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Зорница бременна и в ситуация с Ковид и работеща в болница продължава да си ходи на работа...?

# 745
  • София
  • Мнения: 12 361
Оплаквам се, че нищо не разбирам на Цонев. В разговора му с Фотев, изобщо не разбрах какво му каза. Това пъшкане ме влудява.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Оплаквам се, че нищо не разбирам на Цонев. В разговора му с Фотев, изобщо не разбрах какво му каза. Това пъшкане ме влудява.
и кашляне... Simple Smile

# 747
  • Мнения: 677
Оплаквам се, че нищо не разбирам на Цонев. В разговора му с Фотев, изобщо не разбрах какво му каза. Това пъшкане ме влудява.
и кашляне... Simple Smile

на два пъти превъртях филма, едва го изтраях и аз с това пъшкане

# 748
  • Мнения: 12 391
Мен Цонев ме натоварва от ден първи, постоянно имам усещането,че ще получи сърдечен удар Rolling Eyes
Гледала съм го в театъра, не му е това нормалния говор, ама тук ми е много тегаво.

# 749
  • Мнения: 4 436
Е, все пак беше интубиран до скоро. Няма как да говори нормално. Ще се освести скоро според мен. Имаше и свежи моменти предните сезони.

Общи условия

Активация на акаунт