ЗА 5-то КЛАСНИЦИТЕ

  • 11 730
  • 322
  •   1
Отговори
# 15
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Цитат
Нека ако някой разбере или види дали са излезли списъците с учебниците пред училищата за 5 кл да пише

вече трябва да са изнесени, но за всяко училище  ще са различни  #2gunfire

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Цитат
Статията беше за 5 класниците
и аз за тях говоря- но понякога нещата ги променят или доуточняват и приемат в последната минута , както стана и сега - в последния момент махнаха втория чужд език

Това сигурно ли е? Аз не съм разбрала  newsm78
При нас преразпределиха класовете според желанията на децата/родителите за втория език.

# 17
  • Мнения: 83
Цитат
Статията беше за 5 класниците
и аз за тях говоря- но понякога нещата ги променят или доуточняват и приемат в последната минута , както стана и сега - в последния момент махнаха втория чужд език

Това сигурно ли е? Аз не съм разбрала  newsm78
При нас преразпределиха класовете според желанията на децата/родителите за втория език.
Да сигурно е няма да учат 2 чужд език WinkНо пък като се замисля -има ли нещо сигурно в нашата държава #2gunfire

# 18
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Цитат
При нас преразпределиха класовете според желанията на децата/родителите за втория език.

със сигурност е махнат втория чужд език от задължителната подготовка, но в 5-ти клас са предвидени 3 часа ЗИП седмично. тези часове според у-щето може да се дадат и за втори чужд език.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
и ми идва да стрелям по някого #2gunfire #2gunfire
Приемаш ли членове в ловната дружинка, че съм навита #2gunfire...и могаааа Mr. Green

... е махнат втория чужд език ...
И аз така зная.
Пък за списъка мисля утре да звънна да видя какво ще ми кажат.

# 20
В нашето училище списъците са изнесени - 11 учебника, проверих цените на някои издателства - по около 10 лева, а има и няколко учебни тетрадки - по 3-3.50, без да говорим за комплекта по езика.

# 21
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Днес в нашето училище са отговорили, че имат вече сведение, какви ще са учебниците, но учителите предпочитали да ги съберат парите и те да ги купят. Не знам как ще стане това
като нали има наредба те да не събират пари и пари през тях да не минават.

# 22
  • Мнения: 83
Браво на вашите учители!  bouquetЩе ви спестят ходене по книжарници и борси за учебници!Ние ако успеем да съберем пари и да ги купим заедно, е добре ,защото издателствата правят отстъпка от близо 20 лева Wink

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз не знам дали знаете, но ако отидете в инф център на Просвета на Дондуков или на Иван Асен, дори да сте сами ви правят отстъпка от 10 процента. Ако се съберете над 10 души е 17 процента.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
.. инф център на Просвета на Дондуков...
Дороти я по-подробно, моля те Praynig! Това на Дондуков за книжарницата ли става въпрос , а на Иван Асен къде и какво е?

Иначе аз вчера звъннах в у-щето.. казха, че имат списъка и днес го взех, при нас са 10 предмета..."Домашна техника и икономика", "География и икономика" ....пък и РС ще има в понеделник и ще видя дали ще стане дума за събиране на пари и купуване с отстъпка.
 newsm78Английския се чудя къде да го търся, на Macmillan e.

# 25
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да книжарницата на Дондуков пише отвън Инф. Център. А на иван Асен е мисля 35. Питай от 144 ще ти дадат телефони и питай за номера.

Това пак казвам, само за учебниците на просвета. А за MACMILLAN    hahaha  не го познавам, нищо не знам, ако може друг да каже

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 17:03 от dorothy

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз съм майка на "опитно зайче".На 11.09. съм на родителска среща и ми е много интересно с какво ще ни изненадат.
Случайно да има някое дете в 41 ОУ? Laughing

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
Дороти, мерсаж!  bouquet

...На 11.09. съм на родителска среща и ....
Случайно да има някое дете в 41 ОУ? Laughing


Аз, аз, аз,.... е не аз де Crazy , дИетето   Grinning
..пък и РС ще има в понеделник и ще видя ...

# 28
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Цитат
newsm78Английския се чудя къде да го търся, на Macmillan e.
изобщо не го търси. учителката ще даде обща поръчка и ще възложи на някой да събере парите

# 29
  • Мнения: 2 724
Мами, не бързайте с покупкaта на учебници, защото не са евтини и може да се окаже, че ще трябват други .Най добре е да се изчака15. 09 или лично да говорите с класната .

Общи условия

Активация на акаунт