'Искам бебе' ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка. /тема 30/

  • 28 324
  • 756
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 539
Джесии страхотна новина!!!! ❤️

# 331
  • София
  • Мнения: 302
Mrs. Cherry добре дошла - много се радвам да те видя в тази група! Simple Smile леко и успешно до финал! Аз съм добре - да, до края ще съм в болничен...то 45 дневният ми почва така или иначе към края на Ноември, така че то не остана - смятам да почивам активно, да се движа повече,че много заседях и да отметна някои задачи Simple Smile запушен и течащ нос може да се дължи на бременност поради хормонални промени ир азширени лигавици - някои мами цяла бременност са така и се пробват различни методи за спряването/
Lilac* добре дошла - чела съм те в стари теми, когато още не пишех Simple Smile леко и приятно бременеене и на теб!
Jаsmin свържи се с консултант - мисля че имаш опция и да се обадиш за безплатна консултация по телефон - може да питаш за тези чайове за кърмачки или добавки както лактил и аз наскоро разбрах за тях - но трябва да питаш дали з аподходящи за теб.
LiFi,Fillme - много ясно че от всяко правило си има изключения - хубаво е да се затапи някой всезнайоквец Grinning
delisardeli радвам се че с пиранките сте добре и купонът е пълен! Simple Smile
Tickles палчетата не ги пускам  - ти си герой - всичко ще е наред!!! момче/момиче -няма значение - да е живо и здраво!
Roxyrox аз съм като теб АП през ден плюс Хашимото - моето се бе вдигнало до 4.5. след положителния тест и го сваляхме до 2.0-2.5 има си референтни граници, но в началото мисял че тряябва да е по-ниско, в по-нарпеднала са по-високи стойности. фт4 е важно, но все пак и ТСХ ..и все пак Русев е специалистът- ако се колебаеш иди при още някой . Честито за розовия прашец и за първата фетална - трепети са си това- Богданова много я хвалят за фетална и следене и раждане, но аз нямам впечатления.За Чачева и Чавеева чувам добри отзиви, но се записвало отрано. Аз мога да препоръчам клиника Марков от МЦ Марковс. За Сигридов го чакат всеки момент - и аз знам че кабинетът е готов( до Тhe Mall на Цариградско ще е), макар че има некви драми за последни разрешителни така че може и за него да се класираш докато дойде време за следващата Simple Smile
м-angel имало някави съвсем обикновени помпи з апо 5лв в патеките които вършели мн добра работа за болницата - мен ми препоръчаха такава да си взема .
Jessito* лееееелееее направи ми денят ! разкооошна новина! лелелелелле - честитоо - лека лека най-лека бременност за теб пожелавам от сърце! леле и аз се насълзих от радост - заслужавате отвсякъде - браво на Вселената за този подарък! стискам палци до двойно пухкавия финал!:heart:Heart
rave, Dahlia_Divin как сте вие?

# 332
  • Мнения: 2 523
Благодаря ви прекрасни мами!
Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Аниморче Blue Heart  Как си пишехме преди месеци, а какво стана хаха.

Ех, да има само хубави новини тук и от другата темичка всичките момичета да са тук до края на годината.

# 333
  • Мнения: 1 042
Джесиииии, ама че якооо, браво бе, мадам. Ех, сбъдват се мечтите, особено когато са изстрадани и напълно заслужаваш всички хубави неща, които ти се случват. Heart Аз надничам само в другата тема, ама другата ми надежда за близнаци се крие в Лиило и с нетърпение я чакам да се присъедини тук и да сподели.

# 334
  • Мнения: 2 523
Хехе, дано! Да я задръстим тази темичка от бебоци!

# 335
  • София
  • Мнения: 2 089
Аниморка, добре съм. Kissing Heart
Днес започнах с тоновете, всичко
е наред. Heartpulse
Оправям вкъщи... Заради проблемите, които имах, се забавих с подготовката... И сега само се моля Беболина да ме изчака да приключа с всичко. GrinHands Pray
Радвам се, че и ти си добре ! Kissing Face
Какви са тия помпи по 5 лв., не съм чувала... Да не би да е само колектор ?
Иначе не смятам да купувам предварително, може и да не ми трябва и после какво ще я правя... Хедра добре обяснява за изцеждането на ръка, пък ако не става и е нужно, тогава ще взимам. Но ако действително има такива евтини и що годе вършат работа, ще купя хахах.

Съншайн, Flowers Hibiscus
Кийпи, как сте с малкия,
вкъщи ли сте вече ?

Направо ви се чудя, че ви върви бавно времето... Моето лети, буквално като един миг ми мина цялата бременност. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 20:43 от rave

# 336
  • Мнения: 666
Рейв, радвам се, че писа и че всичко е наред при теб! Напоследък само набързо минаваш и чак не смеех да попитам как си ... Хайде, стискай кълки, малко остана вече! Наистина много се радвам, че се разписа! 💕
П С Сигурно като гледаш назад е бързо, но за нас гледащите напред си има доста време Wink

# 337
  • Мнения: 1 044
Много добри съвети сте дали, чак ми се доражда Blush

Рейвче, в самото начало е по-трудно цеденето на ръка преди да е тръгнала добре кърмата. После вече наистина е лесно, като се отпушат каналчетата и тече като душче Grinning

Времето лети? Неее, движи се толкова бавно, че не се търпи. Особено като се стъмва вече рано, докато дойде време за спане, са минали сто часа в самота и тъмница. Извинете моя самосъжалителен болничен мрън. Утре би трябвало да си отивам вкъщи и ще съм по-ведра Innocent

Много съм щастлива от двойната радост на Джес, добре е някой да поеме щафетата от Дели и Диди, чакаме втория, залагам и аз на Лиилоо и я чакам в темата Blush

# 338
  • Мнения: 2 523
Хайде Рейвче не остана! Ще ни замеряш скоро с памперси!
Тикълсче, радвам се че утре ще си вкъщи и там ще те разсейват и ще минава по-бързо времето.
Ей сега ще дойдат мамите от процедурите и ще затрупаме с близнета хаха.

П.С.
Да, юни е след около 100 години по мои сметки

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 21:45 от Jessito*

# 339
  • Мнения: 3 597
Джеси , честито ... страхотна новина , сбъдната мечта 🥰
След Диди с 💙💙 и Дели с ❤❤ , ти пожелявам ❤💙 🙂

# 340
  • Мнения: 821
Супер новина, Джеси! Две здрави бебенца на термин ти пожелавам! Щом са еднояйчни, няма как да са разнополови, но какви ли ще бъдат 😁

# 341
  • Мнения: 3 597
Защо да няма как , Никол 🤷♀ Аз учих от 1 до 8 клас с еднояйчни близнаци - момче и момиче ...

# 342
  • Мнения: 2 523
Благодаря ви момичета. Нямах идея и сега се зачетох заради Николчето. Доста по-рядко е, но е възможно да са различни. Аз този път нямам претенции и се радвам на всичко, но пък приемам залози хаха

# 343
  • Мнения: 821
Ами аз доколкото знам, генетичният материал е еднакъв при тях, лаишки казано - една яйцеклетка и един сперматозоид правят две еднакви бебета, затова е невъзможно да бъдат различен пол. Ама природата познава всякакви случаи, разбира се. Каквито и да са, важното е да са живи и здрави 🥳

# 344
  • Мнения: 1 751
Честито, Джеси, браво! Two Hearts Пак ни изненадА!
Пое щафетата за дабъл, сега уверено и спокойно до раждането! Flowers Four Leaf Clover Дано всичко е наред, вярвам!

Общи условия

Активация на акаунт