Американски колеж - двадесет и първа тема

  • 52 542
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • софия
  • Мнения: 25 478
Децата също са получили анкета.

# 256
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758
Попълних анкетата, но имам една малка забележка. Коректно е да се отдели натовареност от стрес, това са две различни характеристики, които дават различна информация. Детето може да е натоварено, но да не изпитва стрес както и обратното. Както и стресът може да не е свързан с учебния материал, а с техническата обезпеченост, примерно, проблеми с интернета. Разбира се, че може да има вариант, при който натовареността да предизвика стрес затова скалата за измерване на отговорите трябва да е по-широка за да даде нужната информация.

# 257
  • софия
  • Мнения: 4 985
Аз затова вчера не я попълних. Отворих, ядосах се и затворих. Ясно, че днес ще я попълня, но първоначалната ми реакция беше недоволство, защото си казвам мнението ама не си го казвам. И накрая нито единия изказал се, нито другия чут, нито третия разбрал.

# 258
  • Мнения: 1 622
Анкетата не е коректна, защото е фокусирана само на едно дете в семейството. Ако е едно дете ок, но ако са повече и те са по-малки, съответно ходят на училище, това, че едно от две или три деца, стои вкъщи, "не пази" кой знае колко.
Примерно малкото ми дете е втори клас, 25 деца в класа и колкото и да е странновсички са на училище, почти нямат болни. Това са 25 деца, 2-ма родители, офиси, контакти и т.н.
Накратко-аз съм ок и голямото ми дете да ходи на училище.
Аз също ходя в офис на работа, (при взети мерки за брой хора на закрито), имам опция да работя и от вкъщи, но това ще го направя, когято и двете ми деца започнат да учат от вкъщи, тогава ще виждам смисъл и аз да съм вкъщи. Същото важи и за големия ми син.
Между другото попълвах подобна анкета и в другото училище, там много по-коректно бяха оформени въпросите.

# 259
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ripple, дали имаш ли достъп до другата анкета? Ако не е прекалено невъзпитано, може ли да те помоля да ми я пратиш?

# 260
  • Мнения: 1 622
Да, сега ще погледна. Тя беше качена в сайта на школо, който ползва училището. Стига да мога ще ти я пусна на бележка.

# 261
  • Мнения: 343
Някой знае ли АК до кога са онлайн?

# 262
  • София
  • Мнения: 6 182
Ами те си бяха като всички до четвъртък включително, сега се удължи до 27-ми. Има ли нещо различно, за което не знам?

# 263
  • Мнения: 343
Ами те си бяха като всички до четвъртък включително, сега се удължи до 27-ми. Има ли нещо различно, за което не знам?
 Различното е че пише само за 6-7 клас във заповедта. От друго училище на 8 клас им дават само четвъртък и петък за сега, ак мълчат.

# 264
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ами те си бяха като всички до четвъртък включително, сега се удължи до 27-ми. Има ли нещо различно, за което не знам?
  Различното е че тук https://
mauigirl, линка липса. Може ли да пробваш пак да го сложиш?

# 265
  • София
  • Мнения: 6 182
В петък няма да учат, защото има родителска, ако за това става въпрос. Но по заповед: "Въведеното дистанционно обучение за учениците в гимназиалния етап продължава до 27 ноември, включително" Т.е. 6-ти и 7-ми клас стартират на 13-ти с ДО, а гимназистите си продължават от края на тази седмица.

# 266
  • софия
  • Мнения: 4 985
Не мълчи колежа. Учениците са получили мейл от президента. Вероятно съвсем скоро и родителите ше получат. Забелязала съм, че с няколко часа е разликата.

# 267
  • Мнения: 817
Вчера Софийския областен щаб са решили всички ученици от 6 до 12 клас на територията на област София, да учат дистанционно до 27.11. Като гимназистите продължават, а 6-7 клас днес са присъствено от утре стартират ДО. Това разбрах аз вчера.

# 268
  • София
  • Мнения: 6 182
Малко закъснял въпрос, но все пак да попитам. ММ получава мейлите от колежа, но в момента отсъства. Препрати ми преди малко само един имейл за днешната РС - организационен.Ттвърди, че няма изпратени формуляри за индивидуални срещи? Вие какво получихте?

# 269
  • София
  • Мнения: 9 558
Трябва да сте получили покани от всеки преподавател на имейла, които сте посочили в регистрационната форма. В тях има линк към meet, през койт да се вържете към конкретната среща

Общи условия

Активация на акаунт