Надхитри деня си с триковете на Queen’s

  • 14 039
  • 683
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 378
Правя деня си по ресен и усмихнат,като отделям време за любимите ми хора и любимите неща,които обичаме да правим заедно.

# 571
  • Мнения: 1 932
В социалните мрежи е пълно с хакове. Използвала съм някои. Един от тях е за почистване на сребърни бижута със сода бикарбонат, вряща вода и алуминиево фолио.

# 572
  • Мнения: 745
Поставям дървена лъжица на вряща тенджера ,за да предотвъртя изкипяване.И да задържа цветята във ваза за по-дълго свежи слагам  във водата няколко капки  водка и лъжица захар.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Използвала съм първия трик,  действа, но същият ефект постигам и с гланц за устни, при това, доста по-лесно.
За организация на моливите вкъщи имаме моливници.

# 574
  • Мнения: 505
Не съм пробвала хакове. Попаднала съм на интересни идей, но не съм опитвала.

# 575
  • Мнения: 1 186
Не съм ги пробвала, но съм ги виждала.

# 576
  • Мнения: 1 122
Пробвала съм много хакове. Някои работят, други не.
Пробвала съм хака с кокосово масло.

# 577
  • Мнения: 54
Нямам специални трикове. Гледам да отмятам  нещата за да не се струпват и да останат за последния момент 🤗🤗

# 578
  • Мнения: 777
Често, докато върша работа слушам музика. Това ми действа успощояващо. Разпределям дейностите между всички вкъщи, а след това си почиваме заедно пред телевизора с чаша сок и вино.

# 579
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Ползвам кокосово масло

# 580
  • Мнения: 982
Обичам да гледам клипчета с идеи, някои съм използвала. Децата в училище са правили поставка за великденско яйце от кофичка от кисело мляко, украси от шишарки за коледа. Украсяват кутийки от кремове и в тях прибират фибички и ластици за коса.

# 581
  • Мнения: 508
Винаги си определям времето, така че да ми стига , затова още от предния ден са ми готови и дрехите, понякога готвя вечерта, за да има храна за другия ден, сутрин ако имам време почиствам

# 582
  • Мнения: 39 321
Моята нова хитрина е от днешния чай да замразя в силиконови формички за мъфини. Утрешният чай по- лесно ще изстине с ледчетата и децата няма да мрънкат, че е горещ.

# 583
  • добрич
  • Мнения: 339
Гледам и използвам много трикове. От металните кутии от боб, царевица и други правя саксийки. Бульон замръзявам във формички за лед. Записвам си всичко и така не забравям Simple Smile

# 584
  • Мнения: 346
Аз също използвам кокосово масло, куркума и малко сода за хляб за избелване на зъбите. Този трик с тоалента хартия го правим и у дома.

Общи условия

Активация на акаунт