Надхитри деня си с триковете на Queen’s

  • 14 042
  • 683
  •   1
Отговори
# 675
  • добрич
  • Мнения: 339
Направихме кът на децата пред блока от стари палети. Засадих цветя в метални кутии от грах и царевица.

# 676
  • София
  • Мнения: 1 148
В ежедневието си прилагам най-различни трикове... Като най-любими са ми няколко:
1/ сварявам по-голямо количество нахут в тенджера под налягане, като изстине разпределям в малки кутийки и замразявам във фризера, така когато децата поискат да им направя хумус или фалафели просто размразявам няколко кутийки нахут от вечерта и не се налага да накисвам/24ч/и варя /1ч/ нахут.
2/ Друг трик, който прилагам, когато дъщеря ми поиска да отиде с къдрици на училище - вечерта да измие косата си, а аз да сплета четири-пет стегнати плитки, на сутринта разплитаме косата и е къдрава, без да е ходила на фризьор.
3/ И още - винаги намазвам изгорено с кокосово масло, минава много бързо и не остават белези.

# 677
  • Мнения: 1 200
Използвам металните кутии от консерви за саксии като ги облепям с конопено въже или зебло.

# 678
  • Мнения: 29
Старая се да си разпределям домакинската работа през седмицата,за да мога да си освободя свободно време за уикенда .Да ходим със семейство ми някъде за да релаксираме.

# 679
  • Мнения: 35
Приготвям всичко от вечерта-дрехи, чанта, закуската приготвям и сутринта  само запичам сандвичите за да са топли.

# 680
  • Мнения: 88
Първо пускам лека музика, галя по главичката и така го събуждам. Баня, тоалет, мием се, зареждаме раничката и потегляме. Говорим си весели неща. С позитивизъм и усмивка започваме деня.

# 681
  • Мнения: 505
Редовно чистя мивката със смес от сода бикарбонат и оцет.

# 682
  • София
  • Мнения: 484
Подготвям пюрета за бебо веднъж за цялата седмица, като ги замразявам след това. Каката ми помага с по-лесните неща, като измиване или пресипване в кутии заа фризера.

# 683
  • Мнения: 1 565


Време е да обявим финалните потребители, които печелят кутия, пълна с продукти, които ще направят деня по-приятен и лесен. Това са:

BonniBonn
Stoyanova.A
Подскок-скок


Честито!

Date Oчакваме печелившите да се свържат с нас до 09.10.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Queen`s и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата (имена, адрес за доставка и телефон за връзка).

Благодарим на всички за участието!

Общи условия

Активация на акаунт