Фермата сезон 6 Тема 2

  • 26 193
  • 619
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 821
Разбирам, че е нарицателно, но Иван /40г./ и Андрей /41г./ да назовават чичо Митко /48г./ ... е инфантилно 😂

# 91
  • Мнения: 8 694
Ха!Милена фермер!Ще бъде интересно.Ще ни покаже как иска управляващите да ръководят държавата
    Жените са верни на “завета” на Габи.

# 92
  • Мнения: 1 211
Фермата е като държавата. Дадеш му на народа купешки напудрени популиски приказки и им гледаш сеира. А скромния, народен човек, който се труди и доказва, но не говори това, което другите искат да чуят го издухваш. Толкова типично...
Милена е прикрита и е откровено злобна и както на Илиян ще й се види цялата красова тази седмица.

# 93
  • Мнения: 8 694
Милена е манипулаторка.Как ги врътка тия малките кифли,а те как се кефят.Не може да позволи на нейните дъщери да работят по 8 ч.Леле,леле!!!!
  Според вицето 20 кокошки ще носят 30 яйца на ден.

# 94
  • Мнения: 683
Тая Милена какви ги дрънка?? Angry

# 95
  • Мнения: 103
Лелеее, фермерството тази седмица ще е страшно, имаме секси мацки , които да вдигат духа на мъжете, другите ще бачкат яко , а те фръц пръц, страшна задача!
Ще има бунтове. Много е нахъсана Милена, само да не се спихне бързо, бързо!

# 96
  • Мнения: 1 211
Милена не само не е по-добра от Илиян, а е много по-лоша и така ще си изиграе картите, че ще ги прецака всички, а те дори няма да разберат. А така и се връзват, малеле....

# 97
  • Мнения: 934
Е не, така се смях на разговора с кифлите. Разчитала на техния сексапил, да питат мъжете жадни ли са, такъв инструктаж им хвърли...Astonished Laughing

Май ще стане забавно.

Пастите скоро ще получат легендарен статус.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 22:09 от kakx

# 98
  • Мнения: 2 821
Милена е популист. Доста лицемерно Simple Smile

# 99
  • DE
  • Мнения: 9 068
Фермерката е голяма маймуна. Става за политик Grinning
Не мога да повярвам, че се карат за пасти и все пак е нечестно за едни да има за други не.

# 100
  • Мнения: 8 694
Браво на Дана!Право куме в очи на Милена!
  Те не се карат за пасти,а за отношение.И малката е много права за маските и ролите.
   Права бях като не я харесах Милена.

# 101
  • Мнения: 540
Вие верно ли смятате, че тази с джуките е ок да изяде толкова, колкото мъж, седял цял ден на покрива, пренесъл няколко десетки кила строителен материал през ръцете си? Риторичен въпрос. Няма как да работиш като мъж, а да ядеш като жена, или обратното, да кифлееш и въртиш очи цял ден и да ядеш като мъж. Освен ако аз не съм от друга планета де. 🤣

# 102
  • Мнения: 15 960
Ама тези пасти за наяждане ли бяха, че аз видях нещо като 1-2 хапки на човек. Ако на тях разчитат мъжете за тежък физически труд, не знам.

# 103
  • Мнения: 405
Пчеларката е много дразнеща. Миналата седмица каза, че няма да ги отглежда и няма да седи в кухнята. Тази седмица пък защо са я изгонили от кухнята... няма угодия.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 429


Фермата - Сезон 6   Епизод 8(14.09.2020)

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 22:57 от Mari_Mar

Общи условия

Активация на акаунт