💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 729
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: X
Абе... вътрешната красота... Всеки гледа първо и основно външния вид, няма какво да се заблуждаваме. А мъжете обичат слабички, несигурни жени, тип кукла или момиченце, дето нищо не знаят, нищо не могат. Силните, оправни, можещи и знаещи жени не са им интересни. Те са удобни.

# 1 486
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чула тя за вътрешна красота и се опитва "да блесне" с мисъл.

# 1 487
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Чула тя за вътрешна красота и се опитва "да блесне" с мисъл.
Ха ха ха Смайли недей така, още съм на късно сутрешно кафе - задавих се!😂🤣😂

# 1 488
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Чула тя за вътрешна красота и се опитва "да блесне" с мисъл.
Ха ха ха Смайли недей така, още съм на късно сутрешно кафе - задавих се!😂🤣😂



На фен страницата на формата са избрали героя на седмицата.



От формата не намират за необходимо да ни информират за болните, но Иван публикува снимки и видеа от своите занимания.



Ралица днес има рожден ден. Да е жива и здрава, да има много ангажименти и да се усъвършенства професионално и персонално!

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 11:51 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 489
  • Мнения: 4 561
Абе... вътрешната красота... Всеки гледа първо и основно външния вид, няма какво да се заблуждаваме. А мъжете обичат слабички, несигурни жени, тип кукла или момиченце, дето нищо не знаят, нищо не могат. Силните, оправни, можещи и знаещи жени не са им интересни. Те са удобни.

Може и да ги обичат, но не задълго и не ги възприемат много сериозно. Всъщност онова, което най-много харесват в тях е, че са лесни, слушкат и се стараят ... да изглеждат добре. Smile За жена без други качества, но достатъчно хитра това е добра стратегия за оцеляване, докато годините и външността го позволяват.

# 1 490
# 1 491
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
На Амелия носът беше хубав...

Никой не ми харесва визуално от мъжете.

А Тодор, който видях, че се харесва, ме дразни, нисък е, прост е и бил от някакви биячи от Бургас. Навремето от групичката, в която е бил, се стреляха по магистралите или нещо от сорта...

От жените има симпатични, но примерно на мен Сюзън ми е грозна.

# 1 492
  • Мнения: 2 106
На Ева носът й естествен ли е? Изглежда ми подострен някак?

# 1 493
  • Мнения: 2 357
За Амелия Мира също си мислех миналата година как се справя сама с две деца с този  хай Лайфстайл, който афишира в социалните мрежи. Беше споменала и че няма помощ от родители, дори не знам и с какво се занимава като професия , за да й осигури такива доходи и време за фитнес, тунинговане и активен социален живот.

# 1 494
  • Мнения: X
На Ева носът й естествен ли е? Изглежда ми подострен някак?
Контуриран е

# 1 495
  • Мнения: 2 394
За Амелия Мира също си мислех миналата година как се справя сама с две деца с този  хай Лайфстайл, който афишира в социалните мрежи. Беше споменала и че няма помощ от родители, дори не знам и с какво се занимава като професия , за да й осигури такива доходи и време за фитнес, тунинговане и активен социален живот.

Такива жени не работят от 8 до 5. Имат професии като дизайнер, инфлуенсър и тем подобни. Най важното е че раждат деца от определени мъже.
Но щом им харесва нека го правят.
За Амелия специално твърди че бащите и помагат за децата. Даже миналата година те си гледаха децата докато тя участваше. Родителите и са починали....точно като на Ева

# 1 496
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тодор и другарката му в живота. Доста странна снимка.

# 1 497
  • Мнения: 9 474
На мен визуално ми харесва Влади от жътварите. Започнах да следя някои от участниците заради сторитата и Йоанна  изглежда много добре като се понагласи. Ако трябва да бъда честна с удоволствие гледам сторитата от Йейл. Тази Жералдин умишлено не я последвах, страшно анти ми е това девойче.

# 1 498
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сюзън

# 1 499
  • Мнения: 2 106
Жената на Тодор е много сладка за този дебил.
Той вярно е като бияч и мутра, изглежда ми от като от групировките. Едно време в размирните 90-те те коляха и бесеха и от там  това самочувствие.

Общи условия

Активация на акаунт