💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 733
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 429
Игри на волята: (14.09.2020)
две части

  

и още един



  
 

и още един

Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
  но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
   на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 

Скрит текст:


Линка може да се пусне и във VLC player

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 02:30 от Mari_Mar

# 256
  • София
  • Мнения: 2 186
А защо трябва да е тайна, че са сестри? Наистина не е честно спрямо останалите. Тя едната ( Йоана) направо си каза, че би се жертвала за другата.

# 257
  • Мнения: X
А защо трябва да е тайна, че са сестри? Наистина не е честно спрямо останалите. Тя едната ( Йоана) направо си каза, че би се жертвала за другата.

Мани, мани, сега и едни яйца ще се крадат и крият. Triumph

# 258
  • Мнения: 199
А справедливо ли е онези със странните имена от жътварите да са в един отбор?

# 259
  • Мнения: 9 176
Витомир е редактор за справка острова на изкушението и хванати в изневяра !! 2 пропаднали предавания с некадърник редактор от люпилнята на Тупарев.

# 260
  • Мнения: 174
Не  ми хареса  епизода. Очаквах и аз - битки,  а то една и то - супер  смешна и неособено  удовлетворителна....
Но тази Ивана, боде очите ми.Реших , тази вечер  да й дам шанс.Тя ме "застреля от упор".Принцеса Иванка, била родена за лукс.Принизявайки критериите си, " удобри" резиденцията." Най - накрая в рая " - беше един от бисерите, който роди тази вечер.Изощо не ме умилява, не ми допада, дори ме отвръщава.
Колко натрапено и лустросано самочувствие...удивително! Ако ми е дъщеря,  бих се чувствала засрамена.

# 261
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 203
Сестрите не ме трогнаха изобщо. 🤷
Екатерина ми е набор, но  визуално изглежда по-възрастна. От думите на Йоана стана ясно, че родителите им подкрепят финансово Катето, което за мен е недопустимо за здрав човек на тази възраст. Постоянните целувки на по-голямата сестра ми дойдоха малко в повече. Не е като да не са се виждали от десет години.

Ивана и Митко проведоха един пореден  празен разговор. Като чуя руския акцент на Ванчето и ми се изправя косата. А прическата на Митко наподобява тази на героя на Джим Кери от филма "От глупав по-глупав" (Лойд).

# 262
  • Мнения: 1 925
Голямо разочарование беше този епизод. Можеха спокойно да ни спестят поне час и половина драми. Първо, че изобщо не е справедливо сестри да са в различни отбори и да се крие за тях, а гаджета да са в един. Това с яйцата е пълната тъпотия. Тази Христа пък с неадекватните си приказки ме уби. Не мога да преценя кой ми е по- противен - Ивайло или Екатерина. За комбинацията Димитър и Ивана не искам да коментирам, жалки са ми..
 Уф нищо хубаво не мога да кажа за днешният епизод, добре че Николай от време на време вкарва по някой лаф...
Аз също съм на мнение, че още след напускането на Пламен, трябваше да вкарат нов играч, вече няма смисъл и е нечестно.

# 263
  • Мнения: 777
Според мен трябваше да вкарат нов играч веднага след напускането на Пламен или да дадат втори шанс на Елена и да я пратят в отбора на ловците.

А за това дали е честно или не е да вкарват някой на по-късен етап - отборите само един такъв чакат, че да има кой да номинират без да се изпокарат.

Витомир е редактор за справка острова на изкушението и хванати в изневяра !! 2 пропаднали предавания с некадърник редактор от люпилнята на Тупарев.
Да добавя, че беше водещ и на Цената на истината.

# 264
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Тодор прецака отбора с избора си кой да хвърля. Тя каза, че не се чувства сигурна и трябваше да я послуша, ама не би. Оох, така св смях с тия рибари, не е истина. Катя се криела и щяла да каже, че се срамува. 😂
Устройват ме така нещата, ще пада сеир. Ева я наблюдавах през цялото време и се открои като нищонеправеща, мотаща се в краката. Най-зле от всички. Сега ми се струва, че ще гледаме Ивана и Димитър в действие. 🙄
Николай е толкова смешен, като Наско ми е от предния сезон. 😂
Това със сестрите ми беше ясно. Мисията за краденето на храба е яко тъпа.🤦🏼♀

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 04:46 от Pupitka

# 265
  • USA
  • Мнения: 7 295
Eва напълно излишна,дори и на пъзела не свърши никаква работа.Симона не трябваше да хвърля,момичето си каза,че няма да се справи и предпочита копаенето.И аз не разбирам защо я сложиха на пост,който не е за нея.При правилно подбран хвърляч(веднага си помислих за Милен,защото е висок с големи,дълги ръце),щяха да завършат първи.
Жътварите извадиха голям късмет с хвърлянето и торбичките.Защо тяхните торбички бяха съвсем на повръхноста,а другите копаха ями??
Ивана хем ми е забавна,хем ми е дразнеща.Защо се залепиха двамата с Димитър,не разбрах.Симпатии или чисто стратегически ход?
Сестрите ги подминах,още ми е трудно да повярвам,че тези двете са отгледани в едно и също семейство.Различни като ден и нощ.

# 266
  • Мнения: 6 173
Прочетено от фейса,за отпадането на някой играчи
Скрит текст:
Митко/ вече беше писано за него ,че отпада /,от Рибарите -Станимира,Иван,Ивайло.Влиза Чудомир,но не разбрах за Рибари или за Жътвари ще играе.От Ловците -Ева отпада

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Определено на този етап сезонът е много по-слаб от предишния. Някак си драматизмът ми идва в повече и измести фокуса от игрите!

# 268
  • Мнения: 1 888
Определено на този етап сезонът е много по-слаб от предишния. Някак си драматизмът ми идва в повече и измести фокуса от игрите!

Слабо казано е да се каже, че е слаб. Направо е трагичен. Като си спомням темата ни от предния какви дискусии сме водили и тук беше много горещо.....Сега обсъждаме на кой сестрата била брат, и кой в чии гащи бърка. Споилерите кой кога излиза и прочие излезнаха много бързо. В предният сезон имаше драма, вълнения, имаше огън. Спорихме и защитавахме любимците си....а сега се чудим яйцата как ще ги открадне Йоанна. Confounded
Втора седмица тече, а траги-комедията става все по очеизвадна.

# 269
  • Мнения: 790
Рибарите са много слаб отбор. Не можели да се състезават в тези условия. Те къде си мислят, че са попаднали? Има си и мизерстване в тази игра и всеки го знае. За пет дни в гората и голямо мрънкане. Сега сигурно ще им побутнат нещо, че да не се откажат и да напуснат играта.

Общи условия

Активация на акаунт