💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 739
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 185
За едно си прав, с далтонист не се спори. Като цяло е общо прието, че мъжете виждате по-малко гами на цветовете. Този цвят на Рибарите е в синята гама.Simple Smile

Може да се спори. Това не е класическо синьо.

синьо
зелено

# 856
  • София
  • Мнения: 5 551
Наваксвам с темата - откъде тръгна слухът (или е факт), че Вайс не е пъровото му име, а фамилия? И известно ли е как се казва?

# 857
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Статистика
Скрит текст:
(ще опитам да я подържам през цялото време на формата)

Битки между трите племена :
Ловци - 3 победи ( 4 играни битки )
Жътвари - 1 победа  ( 4 играни битки )
Рибари - 0 победи ( 4 играни битки )

Битки между две племена :
Ловци - 0 победи ( 2 играни битки )
Жътвари - 1 победа ( 1 играна битка )
Рибари - 1 победа ( 1 играна битка )

Индивидуални битки
Тодор - 1 победа ( битка за спасяване от елиминационен дуел )
Лазаринов - 1 победа ( елиминция )
Вайс - 1 победа ( битка на подръжниците)

Ако позволиш, една малка корекция.

Вайс - 1 победа ( битка на съюзниците)

# 858
  • Мнения: 1 799
Рибарите са много зле. Ивайло трябва да си ходи!  Колкото и да мисля някаква по-нормална квалификация, друга дума за него, освен "смотан", не мога да се сетя. Той, дори и в яда си, не се държи нормално и естествено, а само мрънка. Много ме учудиха, че не номинираха Екатерина - дразнител е и то голям с инфантилното си поведение, но пък за някои от нещата е права и ми харесва, че им ги казва. Станимира е напълно безполезна. Дракона е абсолютна смешка и няма никакво достойнство - всичко друго е, но не и лидер! Там единствената симпатична ми е Мая.

Другите две племена са равностойни за сега. Една идея ловците като че ли са по-добри, но може просто късмета е бил на тяхна страна.

Тодор също не е за капитан - да, раздава се и физически е в перфектна форма -на него му дай да е напред, да влачи, да пробие нещо, обаче не всичко е физическа сила. На няколко пъти се вижда, че не мисли за тънкостите, а те точно решават играта - не става само с напъване.  Жал ми е за Милен, защото е добър играч, а реално той ги забави с това падане. Браво, че не се предаде! Според мен трябва да се опитва да се изявява повече - в стратегиите и т.н. Тук Йоана я подценявах малко аз, а се оказа, че няма да се даде лесно! Ева е най-слабото звено и ми е най-малко симпатична - така, че се надявам тя да си тръгне!

За жълтите - не смятам, че конфликта там беше режисиран. Е, може да е имало някакъв елемент - да са им казали - не го обсъждайте сега - изяснете се на масата по-късно довечера и т.н., но по-скоро си мисля, че си беше нормална реакция на Любо. Даже постъпката му е достойна за уважение - не виждам защо някой беше писал, че трябвало да пита Джералдин имала ли проблем преди да говори. Защо да пита? Той вижда, че има. Тя може да отрече от срам, от страх, от неудобство. Той си казва това, което мисли. Колко пъти писахме какви мухльовци са мъжете, които си мълчат, ако видят някой да е мачкан, особено жена - ами ето един не си мълча. Плюс това - той си го казва и с цел - видял е коалицията - а тя си е ясна: Ивана и Сюзан, съответно Митко и Вайс, които им пригласят и веднага си направи сметката, че сега ако е нарочена Джери - следващия може и той да е. Казвайки им го директно - първо внесе смут и те вече няма да смеят толкова явно да правят стратегии, второ по-този начин, ако някой все още не се усеща - ще се усети на къде вървят нещата. Дори Митко е възможно да си преосмисли поведението - сега се ядоса, но едва ли ще му стане приятно като разбере, че погледнато отстрани изглежда, че като кутренце ходи след стопанката си.

Историята със сестрите не ми е интересна с нищо - те си имат нормални налудничави сестрински отношения. Евентуално ако ги обединят нещо - как биха работили в екип срещу другите, но и това няма да е нещо особено. Гаджетата - бивши или настоящи - също за сега са скучни като отношения по-между си.

# 859
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Наваксвам с темата - откъде тръгна слухът (или е факт), че Вайс не е пъровото му име, а фамилия? И известно ли е как се казва?

Казва се Вайс Сайфи

https://mma.bg/novini/mma-novini/vays-saifi-boynite-izkustva-me- … postigash-vsichko

# 860
  • Мнения: 4 564
Ловците отиват за втори път на елиминации, което дава шанс на техни играчи да спечелят грошове. В едно интервю Ралица беше казала, че тези грошове ще се окажат много важни в по-късните етапи на играта. Реално най-добрият вариант за едно племе в такъв случай е да ходи на елиминации и един от играчите да печели първата елиминационна игра, а другият играта на следващия ден.

# 861
  • София
  • Мнения: 27 175
Нека видим първи кои ще са номинираните от Ловците, но към момента стискам палци на Александър да се спаси, което автоматично значи, че съм за отпадане на член на племето на което симпатизирам към момента, но Алекс не заслужава да е на номинация, а от друга страна при Ловците ако не си решат някои кадрови проблеми ще губят още битки. Просто трябва да се отърват от Ева. Нищо против нямам към момичето, но ги бута назад. Иначе в началото когато гледах визитките ми бе симпатична. Всъщност какви ги блещя и аз, ама разбира се има идеален вариант, Ивайло се дъни и напуска. Ей това ако стане всички мисля, че ще сме доволни, само дето честно казано не го виждам как ще стане. Аз съм сигурен, че Ева ще е едната номинирана и как Иво би загубил два поредни дуела от нея, ами няма как. Но още е рано, нека видим номинациите утре.
Но стискам палци за Алекс на първо място, след това на двамата ловци (които ще са Ева + Симона или Лазаринов) и ми се иска Ивайло да хваща чартъра за дома.

# 862
  • Мнения: 18 126
Като цяло - поздрав за намерението.
Но това: Индивидуални битки
битка за спасяване от елиминационен дуел - Тодор 1 ( 1 битка ), Ивана 0 ( 1 битка ), Лазаринов 0 ( 1 битка ), Елена 0 ( 1 битка  


не ми изглежда достатъчно ясно. какво значи 0 битки, щом в скоби пише, че имаш 1, колкото има и друг, който в скоби има 1, но пред скобите - 1, а не нула. Звучи объркващо.

Много искам да отпадне представител на рибарите. Това племе просто трябва да са разпадне,  не заслужаваме да ни тормозят с присъствието си.

# 863
  • Мнения: 9 700
Като цяло - поздрав за намерението.
Но това: Индивидуални битки
битка за спасяване от елиминационен дуел - Тодор 1 ( 1 битка ), Ивана 0 ( 1 битка ), Лазаринов 0 ( 1 битка ), Елена 0 ( 1 битка  


не ми изглежда достатъчно ясно. какво значи 0 битки, щом в скоби пише, че имаш 1, колкото има и друг, който в скоби има 1, но пред скобите - 1, а не нула. Звучи объркващо.

Тодор 1 ( 1 битка ) - една победа е една битка
Ивана 0 ( 1 битка ) - без победа, едно участие в битка

Ще добавя думата победа за по-голяма яснота,мерси.
Направих редакция,надявам се сега да е по-ясно.

Последна редакция: чт, 17 сеп 2020, 00:14 от Bengun

# 864
  • Мнения: 1 723
За едно си прав, с далтонист не се спори. Като цяло е общо прието, че мъжете виждате по-малко гами на цветовете. Този цвят на Рибарите е в синята гама.Simple Smile

Може да се спори. Това не е класическо синьо.

синьо
зелено

А не.Това че един не различава цветовете,  не означава че всички мъже са така.Сини са си от всякъде рибарите.Дори и да не различаваш цветовете,  пак е логично да са рибарите точно със синият цвят.

# 865
  • Мнения: 18 126
Така де, но Лазаринов се върна. звучи неточно да се казва, че няма победи. И въобще как различаваме тези на малкия финал, от тези на големия. в смисъл какво определяме за "победа" - да биеш всички останали, или да се измъкнеш от номинация, дори да си трети?

# 866
  • Мнения: 9 700
Така де, но Лазаринов се върна. звучи неточно да се казва, че няма победи. И въобще как различаваме тези на малкия финал, от тези на големия.

Чукча писател, не читател малко е работата Simple Smile
Лазаринов няма победа в битка за спасяване от елиминационен дуел,но има такава в елиминационен дуел .

# 867
  • София
  • Мнения: 4 429
Игри на волята (16.09.2020)Епизод 9
 



И ОЩЕ ЕДИН

Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
  но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
   на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 



Линка може да се пусне и във VLC player

# 868
  • Мнения: 18 126
точно това питам и аз. Не е добре обяснено каква е разликата.

# 869
  • Мнения: 4 564
...
Много искам да отпадне представител на рибарите. Това племе просто трябва да са разпадне,  не заслужаваме да ни тормозят с присъствието си.

В племето на рибарите почти всички гласуваха срещу Ивайло, който прави големи сакатлъци в игрите, но от друга страна е по-силен играч примерно от Христа и Станимира (не споменавам Екатерина, която я пазим за Тошко) и наистина ми беше странно, че точно тях никой не номинира. Ако ловците изпратят най-слабите си играчи, тоест Ева и Симона, и Ивайло, и Александър имат шанс да се спасят.

Общи условия

Активация на акаунт