Хайде на среща в Бургас

  • 4 219
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Еми хайде тогава давайте точни дни и часове, че май нищо не се разбираме  Wink

# 16
  • Мнения: 50
Dji-djo  ти можеш ли в понеделник? ако да... към колко?

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз съм свободна по- всяко време и всеки час поне до 18-ти когато започваме семестъра, така, че мога да ходя на всички срещи които нагодите...

# 18
  • Мнения: 162
здрасти пак Laughing госта Теди 81 горе съм аз. Момичета, какво ще кажете за понеделник ? Дайте само предложения за часа, на кой кога му е удобно?  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 50
Здравей tedi 81 ,  чудесно че и на теб ти е удобно в Понеделник, дано и babylove да дойде тогава....нали почива  Wink   
Също Megita   писа че е свободна по- всяко време и всеки час   Simple Smile  значи и тя ще дойде нали Меги?
Останаха Dji-djo  и wish  да се надяваме че и те ще успеят да се присъединят и отбора ще е пълен  Grinning  newsm68 newsm44 lalalala
И също остана да определим часа?

# 20
  • Мнения: 547
През седмицата съм на работа до 17.30ч.Тъй като е възможно да ми се наложи да ходя да ми бият инжекции през ден,но още не знам от кой ден ще почнат инжекциите /зависи кога ще ми дойде цикълът/,но знам че кабинета на лекарката работи до 18ч. излиза че след 18ч. съм свободна  Grinning.

# 21
  • Мнения: 50
Етоооо и Dji-djo    може в Понеделник след 18.00   Grinning
Тогава ако искате в Понеделник в 18.30 някъде?  Става ли?

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Е ако искате в 18 часа а пък ние нали ще сме си там и ще я чакаме
само да оточним и мястото и да се разбираме  Peace


 lalalala ама да не стане  Drunk cheers

# 23
  • Мнения: 257
Казвайте само къде.Аз съм съгласна за понеделник 18.00.

# 24
  • Мнения: 162
Дайте  предложения каде?  Примерно горе на океана до златна котва или там някаде или на новото  Happy  срещу пантеона незнам казвайте и вие  newsm78                                                                                                                                                             

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 351
 аз съм ЗА Heppy ... други ЗА има ли ???

# 26
  • Мнения: 547
Меги,заради мойта алергия от цигарен дим не ходя по заведения,освен лятото на открито и не знам къде точно е Хепито,но щом е до Пантеона предполагам ще ви намеря лесно.Дано да сте още там като приключа с инжекцията,че май трудно ще намеря кой да ми я бие.Меги ако не те притеснява ти или някой от останалите да си напише телефона,така ще е по-лесно да се намерим за тези които ще дойдат по-късно,още повече че досега не сме си виждали муцунките.Всъщност теб май съм те виждала като красива булка и сладко българско момиче в Париж.Ама дали ще те позная...Ако Бейбилов успее да дойде ще е добре,защото сме се виждали в кабинета на нашата лекарка.А като се движа по улиците и видя малко бременна млада жена всеки път си мисля дали това не е нашето Уишче  Grinning.
Макар че като се замисля че вие всички сте на около 20г.,а аз на 34г. май не ми е мястото при вас,ама пък може и да ви хареса да си имате една кака в компанията  Wink.Ако е свободна ще домъкна и още една кака от съседния форум.Ами до утре,надявам се  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 547
Оппа,утре е неделя.Значи до понеделник  Wink!

# 28
  • Мнения: 1 701
Хихи ... вашето Уишче можете да го видите само ако минавате близо до нашата тоалетна и то пак не е сигурно, защото най-често главата ми е в гърнето... Simple Smile Трудна работа, но клаузата ми е балгородна! И корема ми никакъв го няма още! Simple Smile
Дано да съм по-добре за да дойда на срещата. Така искам да се запознаем, но сега при мен правилата ги диктува друг! Wink

# 29
  • Мнения: 162
Разбрахме се значи  Laughing  Laughing  Laughing момичета предлагам да седнем на някоя от масите навън заради цигарите, примерно от ляво на входната врата ако не е заето , айде до утре  lalalala

Общи условия

Активация на акаунт