Подготовка за малкия човек - тема 12

  • 48 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 135
Здравейте момичета,
Моето малко човече вече се появи и вече мисля за следващите стъпки и покупки, така че имам въпроси към по-опитните от вас.
Може ли да ми препоръчате шал (престилка?) за кърмене навън?
Също така се интересувам от раница, която да използвам, когато излизам само със слинг. Ако имате препоръка за някоя ще ми бъдете много полезни. Постоянно ми излиза във Фейсбук реклама на раница Quiver's - заслужава ли си?
Благодаря ви! Simple Smile

# 601
  • Мнения: 1 941
55Rush, честито. Да расте живо и здраво детенцето.
За шал не мога да помогна, но точно тази раница използвам и аз. На мен ми е подарък. Много съм доволна. Ако искаш да направя снимка или ако те интересува нещо конкретно питай.
Нямала съм друга раница и няма как да направя сравнение, но тази ми харесва.

# 602
  • Мнения: 496
И аз използвам точно тази раница, супер доволна съм. Страшно много неща може да побере, има всякакви джобове, има и цип от долната страната, когато ти трябва нещо от дъното на раницата и не се налага да ровиш и вадиш всичко 😊

# 603
  • Мнения: 3 124
Аз имам на чиполино раница и мисля,че е подобна.
Доволна съм.
Матракът ни е на магнифлекс.
Шал може и обикновен до ти свърши работа, по-голям.

# 604
  • Мнения: 4 856
Аз също тази раница на Quivers използвам, хареса ми на външен вид. Обаче ми е много твърда и дървена, честно казано. Бих предпочела да е от по-мек плат и по-еластична. Ако не е пълна до горе например, да мога да я сгъна долу в коша на количката. И е доста обемна в сравнение с други, които съм виждала.
Иначе като дизайн е хубава.

# 605
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 887
Матрак - органичен памук от Айко. Доволни сме.
Раницата като цяло ми една от най-добрите покупки - още се ползва много ефективно - за багаж за при баба, както тръгнем на път или на разходка по-далече от вкъщи.
Нашата е китайска от Алиекспрес, вече над две години сме с нея и нямам забележки.

# 606
  • Мнения: 15 356
На Чиполино раницата ми беше много удобна,но се разпра в пералнята.

# 607
  • Мнения: 378
https://www.hippoland.net/kikkaride-trikolka-3v1-nikki-light-gre … lange-31006020111 

Ако някоя мама има такава триколка,  ще счсъм благодарна за отзиви и снимки. Искам да я видя на живо, но в Пловдив я няма.

# 608
  • Мнения: 141
Момичета,
А задължително ли е ползването на овлажнител за въздух? Как можем да разберем кога ни е необходим?

# 609
  • София
  • Мнения: 374
Термометър с влагомер.
Нормалната влажност е между 40 и 60 %.
Диша се по-добре. Ние сме с парно и ужасно сух въздух.

# 610
  • Мнения: 4 856
Аз съм си взела часовник, който мери и температура и влага. На нас специално не ни е необходим овлажнител, най-добре проверете първо колко процента е влагата и при необходимост купете.

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 13 603
Никога не съм мерила влажност на въздуха. С камина се отопляваме, дрехи сушим в стаята.

# 612
  • Мнения: 496
И аз никога не съм мерила влажността. Ние също сме с камина и сушим дрехите вътре, мисля че си има баланс , а и от дрехите мирише супер 😊😀

# 613
  • ...
  • Мнения: 513
Влажността е много важно да се следи. Между стая отоплявана от камина и от климатик има огромна разлика. Аз от сушене на дрехи в стая съм си докарвала оргомен проблем с влагата. От тогава ползвам сушилня.

# 614
  • Мнения: 3 775
Никога не съм следила влажността. Отопляваме се на газ.
Ползвам сушилня,която е в отделно помещение. В стаите дрехи не се сушат.Ако все пак трябва да изсуша нещо без сушилня, то това се случва на терасата.

Общи условия

Активация на акаунт