За нещо специално...

  • 3 278
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Не си сама, и аз не помня да са ми го казвала. Всъщност сигурно са го правели, но когато съм била по-малка. И аз не им го казвам сега.

# 16
  • Мнения: 663
Не ,никога не ми се е случвало Cry

# 17
  • Мнения: 4 733
При самата мисъл за подобен разговор и ми засяда някаква буца в гърлото...

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Рядко казват точно "Обичам те", но аз знам и усещам, колко много ме обичат. Heart Eyes
Аз самата трудно казвам "обичам те".  Wink

# 19
  • Мнения: 2 407
Повече ми го показват, но аз знам че ме Обичат.

# 20
  • Мнения: 2 212
При самата мисъл за подобен разговор и ми засяда някаква буца в гърлото...

Ами.....не знам тогава Sad Аз лично също не съм много по тези словоизлияния...но при всички положения мисля, че когато нещо му тежи на човек, ако го сподели ще му олекне...иначе няма никога шанс да промени нещата. Каквото и да ти кажа аз, ти си знаеш най-добре какви са отношенията ви, но понякога един разговор, макар и изглеждащ много труден помага много.

# 21
  • Мнения: 990
Рядко казват точно "Обичам те", но аз знам и усещам, колко много ме обичат. Heart Eyes
Аз самата трудно казвам "обичам те".  Wink
и при мен е така

# 22
  • Мнения: 4 629
И моите не ми казват, но и аз не им казвам, че ги обичам. Казвам го на ина ми всеки ден - нqмам търпение да може да ми отговори

# 23
  • по Пътеката
  • Мнения: 180

     Никога не се е случвало..за съжаление,а е толкова важно... Sad

# 24
  • Мнения: 338
Не е нужно да ти го казват-по важно е да ти го доказват.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 941
Не, но ми го показват стократно. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 418
Миналата година като бяхме на почивка майка ми ми прати съобщение с текст : обичам те.А баща ми не ми е казвал.

# 27
  • Мнения: 1 006
Да, много често ми го казват и двамата.При всеки контакт по телефона или на живо И ми го показват.Аз също.Към децата ми съм такава, рядко има ден, в който да не им кажа, че ги обичам.Те към мен също.

Баси...стана ми тъжно, че има такива сред вас, които не са чули тези думи от родителите си.Това не означава, че не го чувстват, но все пак...

# 28
  • Мнения: 2 849
Майка ми ми го казва много често . Heart EyesБаща ми никога не ми го е казвал ,не ми и липсва ,аз съм го изтрила от живота си .
На детето го повтарям всеки ден . Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Никогаш не се е случвало.  Crossing Arms
А да са показвали обич - възможно е, само от майка ми.

 yes thumbsup
За сметка на това, непрекъснато казвам на Калина, че я обичам, а и тя не ми остава длъжна..."Мама, бича"  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт