Джан Яман - свободна тема за размисли и страсти

  • 40 153
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 167
Момичета,много ще се затрудня ...надявам се да няма други теми,че ще започна и аз да сънувам този ти му Джан!😂
Тук не съм ви писала за Парлак,та тя...шегувам се,шегувам се,ще оставя това за някоя друга група,може и за нея вече да има такава!😂🤗
Щом има добро настроение и много ми допадна "свободна тема",ще ви следя 😳и аз!😊🚀

# 136
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Не мога да се включа адекватно в играта, защото не съм гледала Любов под наем.

AnaStef, знам поне още две теми, в които се пише за Джан. Естествено, не така активно, а покрай другите обсъждания. Laughing Колкото и да не си признават някои, Джан определено вълнува женската аудитория. То оставаше и да не е така! Joy

Днес добре, че нямах възможност да вляза във форума. Иначе колегите съвсем щяха да ме вземат за смахнала се с целият този смях предизвикан от днешните постове. Joy

================================================================================
Да сложа и най-новото видео от сторито му, а именно как му кипрят ръчицата. Crazy
https://scontent-den4-1.cdninstagram.com/v/t50.12441-16/12006767 … d3afb196c95fc60b2

Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 19:47 от profi_1

# 137
  • Мнения: 939
Профи, какви са заглавията на тези други теми, не ги открих.

# 138
  • Мнения: 307
Здравейте момичета, в нашата тема само красота по сто, много веселба по двеста, Джан по хиляда - красив, сексапилен, с ризи, без ризи, усмихнат, предизвикващ, изграрящ - нека ни е зле!
За играта на Бея да помисля малко на глас.
Любов под наем е първата  ми любов, много яко зарибяване беше, направо си мислех, че ще продължи вечно, и бях взела да се плаша, добре, че се появи РП и Джан, та се разнообразиха малко сериално нещата, голямо зацикляне беше на тоя сериал. Децата бяха видели Йомер по телевизията и викат: „На мама баткото“, толкова бяха свикнали да го гледам – само него, та трябваше да уточнявам, че баткото е от сериала, който мама гледа. Малко съжалявам, че след Йомер Баръш от драма в по-голяма драма отиде, Кузгун заради него го преглътнах, но сегашния му – не. Не мога да се насиля да гледам насилие. То хубаво като е сериал героите от едни накрая ги правят съвсем други, но поначало като са си романтични и положителни, най-ми харесва. И много се радвам, че Джан си избира хубави сериали.
Сега на мен ми е много трудно да омесвам героите от сериалите.  Аз съм много привързана към героите, искам да са си заедно, да са си верни, дори съм казвала, че трудно ги приемам после в друга екранна двойка, но за Джан правя изключение, всякакъв го приемам, с всяка го приемам, и без това заради него гледам и вярвам на вкуса му. Аз така съм навътре в героите, характерите им, репликите им, визията им, така съм си ги харесала и обикнала, че освен Назлъ на Йозко или Езги на Ферит друга размяна не мога да правя, защото нали актьорите са си същите и са си свикнали един на друг. Или примерно Йозгюр и Джан Дивит да са братя близнаци и да си ходят семейно на гости, а ние да припадаме от толкова красота на едно място и да се чудим кого да гледаме и ще се връщаме на повторения, не че сега не го правим. За майка все пак бих им избрала Севим. Дълго предисловие, но до тук са границите на фантазията ми, т.е. никаква я нямам, приела съм си героите с когото и каквито са и толкова. Май не трябваше да започвам да пиша, не можах добре да се включа в играта.

# 139
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Профи, какви са заглавията на тези други теми, не ги открих.
Няма как да ги откриеш, не ти и трябва, защото не са теми за Джан Яман.
В почти всички теми, коментиращи паралелни романтични сериали, или просто други хубави мъже Wink, се стига до сравнения с Джан. Peace

# 140
  • Мнения: 66
Момичета малко любопитни факти, който сам установих... Забелязах, че Джан е с малки уши и ми стана любопитно какво индикира, ще споделя с вас, защото смятам че е в десетката.   

" Малките уши при мъжете показват дисциплина, уважение, привързаност. Мъжете с малки уши често са интроверти" сетих се как в едно интервю беше казал, че е вълк единак .. 
Ето ги и тях заедно с любима визия от РП... оффф Чок якъшмъш бе Heart Eyes. Как му ходи бяло..

# 141
  • Мнения: 864
Здравейте момичета, в нашата тема само красота по сто, много веселба по двеста, Джан по хиляда - красив, сексапилен, с ризи, без ризи, усмихнат, предизвикващ, изграрящ - нека ни е зле!
За играта на Бея да помисля малко на глас.
Скрит текст:
Любов под наем е първата  ми любов, много яко зарибяване беше, направо си мислех, че ще продължи вечно, и бях взела да се плаша, добре, че се появи РП и Джан, та се разнообразиха малко сериално нещата, голямо зацикляне беше на тоя сериал. Децата бяха видели Йомер по телевизията и викат: „На мама баткото“, толкова бяха свикнали да го гледам – само него, та трябваше да уточнявам, че баткото е от сериала, който мама гледа. Малко съжалявам, че след Йомер Баръш от драма в по-голяма драма отиде, Кузгун заради него го преглътнах, но сегашния му – не. Не мога да се насиля да гледам насилие. То хубаво като е сериал героите от едни накрая ги правят съвсем други, но поначало като са си романтични и положителни, най-ми харесва. И много се радвам, че Джан си избира хубави сериали.
Сега на мен ми е много трудно да омесвам героите от сериалите.  Аз съм много привързана към героите, искам да са си заедно, да са си верни, дори съм казвала, че трудно ги приемам после в друга екранна двойка, но за Джан правя изключение, всякакъв го приемам, с всяка го приемам, и без това заради него гледам и вярвам на вкуса му. Аз така съм навътре в героите, характерите им, репликите им, визията им, така съм си ги харесала и обикнала, че освен Назлъ на Йозко или Езги на Ферит друга размяна не мога да правя, защото нали актьорите са си същите и са си свикнали един на друг. Или примерно Йозгюр и Джан Дивит да са братя близнаци и да си ходят семейно на гости, а ние да припадаме от толкова красота на едно място и да се чудим кого да гледаме и ще се връщаме на повторения, не че сега не го правим. За майка все пак бих им избрала Севим. Дълго предисловие, но до тук са границите на фантазията ми, т.е. никаква я нямам, приела съм си героите с когото и каквито са и толкова. Май не трябваше да започвам да пиша, не можах добре да се включа в играта.

Сони, голям си образ! Аз също се привързвам към героите и после гледам скептично на "новите и непознати" екранни половинки. Sparkling Heart

Любов под наем ми беше втория турски сериал, който бях гледала с интерес. Преди това през 2009-та се бях зарибила по 1001 Нощи, но никой от плеядата от дизита не гледах след това, те бяха започнали лавинообразно да се излъчват, но естествено имаше огромна разлика в качеството.
Смешни ми бяха, с техните непрестанни вайкания "дано да е за добро", прилошавания, одеколони, предразсъдъци и драми: Листопади, Перли, Мелодии на сърцето и прочее... Nature MoonNature ZapNature Boom


После през 2014 бях в доста хаотичен период - сменях жилище, останах без работа, завършвах университет и Любов под наем се превърна в един от малкото извори на чисто положителна емоция. Докато гледах епизодите, успявах да се потопя напълно и да забравя всички злободневни тревоги, смеех се с глас на простотиите на Нериман и Корай, даже стана като нарицателно вкъщи това "иииии, къз! Чиркин!" (да не говорим как си обогатих речника с турски обиди, мога спокойно да си изпрося боя ако отида пак в Истанбул Satisfied)
Тогава обаче нямах никакво чувство към Йомер, даже Синан ми беше по-симпатичен външно..

Магията се случи едва когато видях Джан Дивит...Тези негови очи на кошута ме пронизаха в сърцето и край.


Айде спирам, че пак се поолях с излиянията!

# 142
  • Мнения: 3 777
" Малките уши при мъжете показват дисциплина, уважение, привързаност. Мъжете с малки уши често са интроверти" сетих се как в едно интервю беше казал, че е вълк единак ..  
Ето ги и тях заедно с любима визия от РП... оффф Чок якъшмъш бе Heart Eyes. Как му ходи бяло..


На нашето момче това, което трябва да му е малко му е малко.. а, което трябва да е голямо е голямо.. всичко му е като по калъп. Не знам дали се изразих разбираемо (малко като на Божинката изреченията стана), ама който разбрал..разбрал! Joy Демек всичко му е ТОП!

====================================

Нова в ИГ на Джан..Вече сериозен Nerd с надпис "-Two wrongs don’t make a right"

Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 20:54 от grozdence.

# 143
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Грозде, можеш да повториш  Mr. Green   - за неразбралите.  hahaha

Аз съм със супер малки уши. Искам да знам какво означават при жените, плиийз!  Praynig 

Очите на Джан и мен ме разтопяват. Писала съм и в другата тема още преди време, че има изключително топли и красиви очи.   Heart Eyes В РП, преди да ги намокрят пръскачките, Джан гледаше Санем с най-пълния с обич мъжки поглед, който съм виждала. Само още в едно дизи съм срещала подобен поглед на главния към главната.

# 144
  • Мнения: 3 777
Защо Тамер бей е резнал, тази хубава снимка, така не на място (една приятелка ме пита)..не знам какво да и кажа...
Да я пуска вече и с долната половина, и да мирясват, тези, които имат зор..(аз не съм от тях)  ..

# 145
  • Мнения: 307
Косата - дълга, къса я има бол човека, и много му отива, ушите, очите, тялото с ризи и без ризи сме обсъдили от до... но в тая тема да споменем още нещо красиво в Джан - ръцете. Сега ще искате доказателствен материал, а на мен снимките са ми слабото място, на мен да пиша и преписвам ми дай, та... някой друг да помогне тук. Но и ръцете на Джан са много красиви - изобщо човека е без забележки. Каквото не се вижда на тази снимка ще си го представяме.

Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 21:19 от sonnni

# 146
  • Мнения: 10 805
Гърлс, тази снимка виждали ли сме я? Thinking Излиза ми като нова в ИГ. И да сме я пускали, пак ще я пуснем Laughing
Много е красив тука! За погледа говорихте, егати погледа... да припанеш и да не станеш Laughing

# 147
  • Мнения: 864
Тези ръце...в тях можеш да се изгубиш или да намериш цялата необятна Вселена...



и за да не съм прекалено сладникаво-поетична, технически тук също се виждат ръце.. Така, де! Wink

# 148
  • Мнения: 10 805
Значи тази снимка, признавам, я откраднах от старата ни тема. Благодаря на Florale за нея Simple Smile
Та, нека да обсъдим тази кандидатура. Бихте ли гласували? Ще викате ли "Само Джано - президент"? С какви обещания би ви спечелил на своя страна? Как си представяте държава, управлявана от нашия скъпи и мил патрон? Grinning
Знам само, че турците не биха гласували за него, щото  ще ги е страх да не въведе час по "Разврат" в училищата Joy

# 149
  • Мнения: 66
Грозде, можеш да повториш  Mr. Green   - за неразбралите.  hahaha





Аз съм със супер малки уши. Искам да знам какво означават при жените, плиийз!  Praynig  

Очите на Джан и мен ме разтопяват. Писала съм и в другата тема още преди време, че има изключително топли и красиви очи.   Heart Eyes В РП, преди да ги намокрят пръскачките, Джан гледаше Санем с най-пълния с обич мъжки поглед, който съм виждала. Само още в едно дизи съм срещала подобен поглед на главния към главната.


Профи ,я сподели за другия сериал. Аз сефте виждам такъв поглед и бих искала да повторя затова питам Kissing Heart


Абе погледа, ръцете - всичко му е един път на нашият комшу ( спомних си как си казваха комшу със Санем, голям майтап) .

Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 21:43 от patencet0_

Общи условия

Активация на акаунт