Домакини 72/ Идва есента, на домашни мезета и питиета

  • 40 555
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 8 423
Привет, момичета!
СЛАВЕ, ВАЛЕНЦЕ, стискам палци да се оправите съвсем. Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
ЕЛИСЛАВА и ти си в мислите ми. И за теб стискам палци. Flowers Four Leaf Clover
Влязохме в декември, нормално е настроението полека лека да се повишава. Още двадесетина дни и денят започва да нараства, въпреки обстановката, на хоризонта празници се задават. Christmas TreeChampagneMusical Score
ЛЮСИ, права си, че всяко зло е за добро - мъдрост от векове. Изгледах четирите клипчета. Беше ми забавно, интересни са. Когато показа техниката рисуване с пръстчета, ме върна много години назад. Запознаха ме с художничката Зара Мащенко - българка, женена за украинския режисьор Николай Мащенко. Живяли са в Киев. Беше ми и пациентка. След един сън е започнала да рисува с пръсти. Има над 5000 картини, над 70 изложби по света. Рисуваше предимно цветя - картините й са невероятни. Тези дни видях случайно галерия с нейни картини на бул. Евлоги Георгиев. Бях с колата и нямаше начин да спра. Тези дни мисля да отида, но дано не закрият изложбата Много ще съжалявам...
Милички, лека нощ и спокойни сънища. HugKissing HeartHeart Eyes

# 661
  • Мнения: 3 847
Фло, от теб научавам винаги много интересни неща. Дякую! Това е благодаря на украински. Blush

Картините наистина са много красиви. Веднага потърсих инфо.

Славчето и Валето да се яват немедленно на отчет! Hug

# 662
  • София
  • Мнения: 9 880
Привет!
Днес ми беше последен, 14 ден от карантината.
Сили имам много, чувствам се здрава. Не съм имала температура от 13 дни, само първият ден. Има понякога, едно такова дразнене в гърлото, като все едно съм глътнала прах. Или все едно ми е сух въздухът. Не е постоянно, но се надявам и то да отмине скоро. Иначе си се чувствам съвсем здрава, силна, чукам на дърво. Дано и занапред е така. Личната каза да се считам за оздравяла.

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 23:57 от Валенцето

# 663
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Много ми е хубаво да те прочета, Вале Hug Надвям се и психически да си се поуспокоила и си обещала кафе, аз помня като слон Grinning
Славе, на теб продължаваме да стискаме палци
Смърфи, дано си оправила зъба

# 664
# 665
  • Мнения: 39 536
Вале, браво!
Добро утро.

# 666
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Добро утро!

Слагам кафето и чакам Славето да се появи

# 667
  • София
  • Мнения: 9 880
Ма ко, психически става бавно. Имам голям напредък, но.... Много ме срина тия вирус, много. Та аз още често си мисля дали съм оздравяла, внушавам си страхотии и умирачки.  Имам веднъж седмично виртуална консултация с психолог. Мисля много за болести.... Абе психиката ми има нужда от повече време.
Днес за първи път ще изляза на разходка.

Славето ме тревожи. Писах и и на лични.

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 6 612
Тук съм момичета!

Много ми е лошо все още.Цял ден съм с Т ,а при ковида 37 и 5 се чувства като 39.Тялото ме боли,трудно се движа,уморена съм и кашлям.
За капак днес и Ванко се събуди болен.Не знам как издържам!

Вале,радвам се за теб!Обаче не съм ти получила ЛС!

Дано след 7 ден да премине,както пишат и да не се появи задух!От това ме е страх ужасно!

# 669
  • Мнения: 39 536
Дръж се, Славе!

# 670
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Вале, знам, че няма да стане бързо, но добре напредваш и това ме радва
Славе, Ванко тук ли е? Дано бързо да минават симптомите Hug С вас сме и ви мислим. Пиши колкото често имаш нужда, малко поне да те окуражим и да преодолееш паниката Hug

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 6 612
Тук е ма-ко.Изолирах го колкото можах в другия край на апартамента.Едната баня беше само за него,излизаше с маска.Дезинекцирах всичко,чак побеляха дръжките и въпреки това и той е болен.
Свекървата казала на сина ми в Германия,че сме болни.Направо побеснях!Аз не исках да го притеснявам,че има важен изпити за лятната практика.Шашна се детето!

Валка,вие пихте ли Авирон?

# 672
  • Мнения: 3 847
Славе, дано да мине бързо! Започна ли антибиотика? Щом имаш кашлица, може би трябва да пиеш нещо по-силно от витамини. Ванко явно и той ще го изкара, дано при него е леко!
А Криста как е?
Славе, ама верно твоето свеки е уникум. Не те знам как я издържаш.

Вчера имах само преглед при зъболекаря за установяване състоянието на зъбите. Имам кариес, ама аз това си го подозирах. Всъщност ходих в една клиника. Днес пак бях там за почистване на зъбен камък, като си мислех, че пак същият зъболекар ще ме чисти. Тц! Имат си лекар само за зъбна хигиена. Жената само с това се занимава, каза вече 23 години. А кариесът ще го правим чак в края на месеца, защото това беше възможно най-близката свободна дата.

# 673
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Ох, Славе, само свекървата ти липсваше. За Ванко, не се обвинявай. Най-вероятно и ти и Криста сте били заразни още преди симптомите, няма как да знаеш. Никой не заразява нарочно. Има ли кой да ви купува храна и лекарства?

# 674
  • Мнения: 39 536
Да измрънкам и аз, че щерката прави хормонални изследвания и резултатите хич не ми харесват.
Славе, горе главата.

Общи условия

Активация на акаунт