Помагате ли финансово на родителите си?

  • 5 604
  • 91
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 187
Засега не се налага. И моите, и родителите на мъжа ми са здрави, работещи хора. Нито те помагат на нас, нито ние на тях. Всички взимаме достатъчно пари , за да си посрещнем нуждите, да спестим и да отделим за почивки. По натам във времето ако ср наложи да помагаме на родителите си естествено, че ще го направим.

# 91
  • София
  • Мнения: 12 554
Помагаме и ще помагаме. Така ги разбираме нещата. За съжаление родителите на съпруга ми починаха отдавна, така че грижата ни е към моите.
Поели сме изцяло сметките им за телефон, интернет и телевизия. С брат ми, когато има нужда купуваме едрата бяла и черна техника и си делим парите. Понякога ние купуваме самостоятелно каквото сме решили като уреди. Пазарувам хранителни продукти - например сирене от борса и понеже е в голямо количество - разделям и нося у тях. Не го считам за тежест. Те са ме отгледали и са дали всичко, което са имали  - материално и нематериално, за да съм това, което съм сега. Освен това аз съм човек, който обича да прави подаръци, чувствам се щастлива. А най-много съм щастлива, че съпругът ми споделя тези мои разбирания и в много ситуации той предлага да се купи конкретен уред или нещо за тях.

Общи условия

Активация на акаунт