Последният печели

  • 153 231
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 1 497
Ясно е, че всеки има познания в определени сфери, а в други е гола вода. Ама четирима човека да мълчат като пукали на въпроса как се казва най-старият Герак и, освен това, да изглеждат така, сякаш за пръв път изобщо чуват за Гераците, за мен е непонятно и необяснимо, съжалявам, че пак се повтарям.

# 1 231
  • Мнения: 3 596
Сега изгледах.
Въпросът за оценката беше много конкретен: за подсказване! Няма оправдание да не каже 1.
Южноамериканските автори бяха груба подигравка, съгласна съм, брутални въпроси. Но пък въпросът - дузпа, чрез който се стигна до тях, беше елементарен, да го беше взела и да избира тя теми.
Като цяло Анелия не ме спечели с играта си. Много грешки и стреляне насляпо и в двете предавания. За вкарването на мъжа й - каквото и да бяха замислили, не се получи.
Новият победител с доста познания от втори кръг, за човек отсъствал от България ме изненада. И с комични липси в други теми, като инструмента на Елвис 😉 И да, леко неприятен, надменен тип.
Колко победи прогнозирате за него?

# 1 232
  • Мнения: 2 790
Бързо ще отпадне.

Да се похваля, тази вечер имахме фирмено събитие (онлайн) и имаше игра с въпроси. Завърших втори от 100 души, въпросите бяха свързани с американската култура, бит и история (понеже фирмата е американска). Спъна ме въпрос за историята на линията Мейсън-Диксън, не успях да отговоря достатъчно бързо. Но пък спечелих ваучер за 100 долара:)

# 1 233
  • Мнения: 3 596
Браво, да почерпиш. 😄 Кажи, че останалите състезатели са били американци.
Какво е Мейсън-Диксън 😏
Аз в такъв служебен кръг взех една Kahoot игра между 40 човека от 10 държави на тема Европа. Наградата беше някакво вино, избрано от страната домакин /Италия/.

# 1 234
  • Мнения: 2 790
Спор за гранична бразда между аристократи от Пенсилвания и Мериленд станала нарицателно за разделението на севера и юга в годините на робство.
Да, американци бяха. Смутиха се доста когато отговорих на 18 от 20 въпроса на тема американски президенти. Simple Smile

# 1 235
  • Мнения: 474
Днес за подсказване пишем двойка. Не знам в близките години оценка 1 да се пише. Този въпрос и мен много ме изненада.
y
По мое време за подсказване пишеха Лош 1

# 1 236
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Лош (1) се пишеше не само при подсказване, а и при преписване. Явно обаче, според цитата от Закона, че тази оценка вече е отпаднала. Ако въобще е била законна, де. Затова наистина е много странно това решение на екипа, подготвящ въпросите.

# 1 237
  • Мнения: 11 564
Лош (1) се пишеше не само при подсказване, а и при преписване. Явно обаче, според цитата от Закона, че тази оценка вече е отпаднала. Ако въобще е била законна, де. Затова наистина е много странно това решение на екипа, подготвящ въпросите.
И моите спомени са такива.

# 1 238
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ох, леле, и Орлин стана модерен.
- Да вдигнем малко шум за... Rolling Eyes

# 1 239
  • Мнения: 5 985
Какъв актьор е Джони Пенков! Той е учил акустика и е бил тон и звукорежисьор на много филми. Участвал е в няколко филма, но това не го прави актьор и не с това е известен.

Дописвам. Те прекалиха с неточни и непълни въпроси-кой е музикантът, живял във Финландия и т. н. Ми те не са един или двама. А кой е българският музикант, който.... Тогава вече веднага се сещам за Николо Коцев.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 23:59 от W

# 1 240
  • Мнения: 1 477
Харесва ми новият победител. Надявам се да го погледаме известно време.
Орлин в трети кръг по какъв случай запя "Оу, Оу, Джули, телефона, Джули"? Не мисля, че беше част от въпрос или беше?

# 1 241
# 1 242
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 614
Беше, но аз ако бях участник нямаше да схвана 😖

# 1 243
  • Мнения: 1 477
Беше, но аз ако бях участник нямаше да схвана 😖
Аз и без да съм участник не разбрах.
Тъкмо обясни, че Бийтълс е верния отговор и изведнъж се разпя.

# 1 244
  • Мнения: 474
Беше, но аз ако бях участник нямаше да схвана 😖
Аз и без да съм участник не разбрах.
Тъкмо обясни, че Бийтълс е верния отговор и изведнъж се разпя.

Разпя се щот сигур ударил нещо твърдо за отскок да преодолее сценичната треска🙂

Общи условия

Активация на акаунт