Влюбване/стабилност?

  • 16 346
  • 506
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 350
Зрелите жени държим най-вече на доброто отношение и възможността да разчитаме на някого, да не се чувстваме сами.
За красотата: според 13 годишния ми син, най-красиви са рускините. Иска да учи руски и ще си търси рускиня. Държи  на дългата руса коса.
Според мен българките са красиви, не всички, но повечето полагат усилия за външния вид. Това американки, канадки, финландски, норвежки са огромни жени, българките направо сме нежни и фини.
Освен да му пожелаем много късмет с рускинята на 13-годишният ти син. Ама, наистина очен многа късмет.

# 376
  • Мнения: 10 993
Да, Бианка, лятото го пращам барман на морето и ще се уреди. Да си я взима тук, ама да изкарва пари, че да я храни.
Аз се учудвам, че жените държат на визията на мъжете. В една връзка искам аз да съм красива, а не мъжът. От един мъж се иска да е работлив и всеотдаен. Ако е фитнес маниак, но само лежи на дивана, с кеф ви го давам.

# 377
  • Мнения: 2 638
Като чуя “ фитнес маниак” ,ми е в ума “кроасан” . Не харесвам.

# 378
  • Мнения: 18 526
Визията си е важна, трябва да ти хареса все пак.

Аз като малка въздишах по Бон Джови и мечтаех да ходя с рок певец. Не ми се получи.

На 39 срещнах мъжа ми, който е музикант и с приятели имаха група. Той свири на китара и пее. Така мечтата ми се сбъдна, макар и по-късно Simple Smile

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Да, Бианка, лятото го пращам барман на морето и ще се уреди. Да си я взима тук, ама да изкарва пари, че да я храни.
Аз се учудвам, че жените държат на визията на мъжете. В една връзка искам аз да съм красива, а не мъжът. От един мъж се иска да е работлив и всеотдаен. Ако е фитнес маниак, но само лежи на дивана, с кеф ви го давам.
Кристина, не става дума толкова за красота на мъжкото лице (там повече се цени мъжки тип изражение: широка челюст с вдлъбнати скули, ясно изразена тръпчинка на брадата, определен профил на носа и челото, прави строги вежди, по-присвити очи и т.н.), колкото за това мъжът да изглежда привидно мускулест и страшен. Много жени твърдят "Искам да ми дава сигурност" и с това оправдават избора си на по-напомпани мъже с едри ръце и широки рамене. Биячи ли търсят, или нещо друго, не се знае, но постоянно говорят за "сигурност" и явно мъжете с лош поглед и напомпани мускули им вдъхват такава сигурност, от която те имат нужда. Жена да харесва мускулесто мъжко тяло е съвсем нормално. Други жени под "сигурност" обаче считат това мъжът да държи на думата си, да е грижовен, отговорен и въобще - надежден спътник в живота. Май и ти си така.
 Не всички, но повечето мъже пък харесват жени с много тънка талия, бразилско дупе и едри гърди, но такива почти няма.

# 380
  • Мнения: 10 993
Мъж бияч ми не треба, тия ги гледам всеки ден в съда, а нема нужда и дома това да гледам.
Едри гърди и бразилско дупе: Твърде красива съм , за да работя, благодаря ти д-р Енчев.

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Момичетата винаги хлътваха по най-големите биячи в училище; още от 5-6 клас нагоре. Без значение дали са красиви или грозни в лицето (повечето бяха с криви носове, пукнати устни и вечно в синини или рани), дали са високи или ниски. Искаха все най-биещите, псуващи и нахални момчета. Може би страхът от такива подсъзнателно отключва у жените някакво чувство за привличане, дължащо се на самопоставянето им в послушно и прислужващо положение. В психологията има множество материали по въпроса. Много жени имат повече "уважение" към един избухлив и нетърпящ мъж, от когото пряко се страхуват, отколкото към разбран и добронамерен към тях мъж.

# 382
  • Мнения: 18 526
Никога не съм харесвала подобен мъж, даже и в 5 клас не харесвах този тип момчета.

# 383
  • Мнения: 10 993
И аз. Никога не съм имала лошо момче за гадже. За първи път се возих на мотор на 40 г. Синът ми ме повози на неговия скутер.

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Никога не съм харесвала подобен мъж, даже и в 5 клас не харесвах този тип момчета.
Имаше някаква интересна зависимост тогава. Само най-красивите момичета с удоволствие позволяваха да бъдат обарвани, но само от страна на най-нахалните момчета и биячите. Привидно се дърпаха, но се смееха и им беше приятно да получават мъжко внимание, и то точно от страна на тези, от които искат да получават внимание. Сещам се как на няколко пъти двама мои съученици (кротки и не биячи) се пробваха да обарват съученички - веднага изяждаха шамари от тях или удряне по ръцете, докато същото не се случваше към биячите - те имаха "официален" достъп до всички части от телата на момичетата. Недотам красивите момичета не позволяваха да бъдат докосвани и сякаш повече държаха на достойнството си. А и не страдаха от нужда самочувствието им да бъде напомпвано с мъжки интерес към тях.

# 385
  • Мнения: X

 Чие е това разочарование от ръста на якичките момци? Твое ли?
Да, само мое, всички останали жени копнеят да вървят до мъж, по-нисък от тях.

Иначе за Пловдив имам наблюдения над няколко фитнеса, тези с кондиционните и hiit са доста приятни.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:

 Чие е това разочарование от ръста на якичките момци? Твое ли?
Да, само мое, всички останали жени копнеят да вървят до мъж, по-нисък от тях.

Иначе за Пловдив имам наблюдения над няколко фитнеса, тези с кондиционните и hiit са доста приятни.
Нищо не спира жените, харесващи високи мъже, да се насочат именно към тях, а не към ниските атлети. Simple Smile Така няма да има разочаровани жени. Поне не от ръста.

# 387
  • Мнения: 10 993
Жребче ти с ръста, а аз с изкарването и харченето на пари, надухме главата на форума. Ще ни баннат и мен и теб, като Братан и Сирената, та белким хората се куртулисат от нас.

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Жребче ти с ръста, а аз с изкарването и харченето на пари, надухме главата на форума. Ще ни баннат и мен и теб, като Братан и Сирената, та белким хората се куртулисат от нас.
Изразяваме мнение по темата и тя предполага харесване или заради външност и тръпка, или заради парична устойчивост и разбирателство в по-въздържан тип отношения. Simple Smile Факт е, че и двата типа обвързване имат своите радетели, а някои се стремят да съчетаят и двете наведнъж, което е най-добрият вариант.
 Тези, които подбират според външен вид и са считали, че са намерили най-удачния спътник за себе си, а после си ближат раните от собствения си избор, би трябвало да благодарят само и единствено на себе си за направения избор, който е бил плод на моментните им предпочитания.

# 389
  • Мнения: 4 949
Като чуя “ фитнес маниак” ,ми е в ума “кроасан” . Не харесвам.

Наблюденията ми са, че повечето младежи от към 15г възраст влизат във фитнеса. Става им навик, но тези, които познавам изобщо не са "кроасан " в главата. Учат, записват курсове, правят планове как ще продължат и къде ще следват.
Наблюденията от морското лято..80-,90% от възраст 15- 30г се грижат за визията си.След 30 ..уви Simple Smile
За една седмица само един мъж около 50-55 ме впечатли до толкова, че да не отлепя поглед. Определено жените изглеждаха по-добре от мъжете до тях.

Общи условия

Активация на акаунт