Кралски работи и клюки - октомври 2020

  • 80 809
  • 2 348
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Страхотна тема, Daviz, благодаря! ❤
Прочетох историята на Уилям Глостърски, страшно интересна и много напомняща на тази на Хари. От бунтарството и свободния дух, до това, че е земен, чаровен и общува без помпозност и дистанция. И той е дълбока резерва за трона, обичал е разведена жена и е бил готов на всичко за нея.
Много хубава двойка са били със Зузи.

# 31
  • Мнения: 16 871
Още от днес



# 32
  • Мнения: 14 418
Сладур е Чарли!

# 33
  • Мнения: 16 871
Много искрен изглежда на снимката.

Със сестра си през 70те

# 34
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Красиви снимки на сръбското кралско семейство


Нищо не знам за тях, но изглеждат приятни.
https://www.instagram.com/p/CFxV_AfH--D/?igshid=18snqy4f47i2z

Любица има инстъграм.Обича коне и язди. Вече съм и фен. 🙂
https://instagram.com/ljubicakaradjordjevic?igshid=19i7e0txjfgua

# 35
  • Мнения: 10 400

 лейди Марина Шарлот Александра Катрин Хелън Уиндзор.
внучка на принц Едуард, херцог на Кент
 и правнучка на крал Джордж V
 РД - 27* Balloon

# 36
  • Мнения: 1 951
Много искрен изглежда на снимката.

Със сестра си през 70те

Жалко,че Ан не се е родила преди Чарлз.

# 37
  • Мнения: 2 751
Благодаря за темата и увлекателната история в първия пост. Бил е интересна личност, но за съжаление любителите на адреналина често имат неговата съдба.

# 38
  • Мнения: 6 704
Mерси за темата!
Залагам, че Юджени ще има момче Simple Smile

Връщам се да чета първия пост.

# 39
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Чарлз се е възхищавал изключително много от Уилям и са имали дълбока връзка с него. Затова и първородният му син носи това име. Зузи не се е омъжила след това, останала му е вярна. Във филма, който разказва историята им, показват пръстена с монограма, който е получила от принца, в знак на обич. Каза, че не е виждала катастрофата, не е била на самото събитие, за пръв път гледа, когато снимат филма за тях двамата. Много интересна история имат. Той е писал на Елизабет, за да се посъветва, като са изпратили принцеса Маргарет, за да го разубеди да се жени. Маргарет не успява да повлияе на братовчед си. Прави последен опит да "вразуми" Уилям, му пише: "Много се радвам, че успяхме да си поговорим. Мисля, че ще е разумно да почакаш малко, преди да се върнеш у дома и да усетиш как ще се развият нещата". Получил е благосклонен отговор от Елизабет, само че малко след това баща му получава удар и той се връща в Англия. След като ги запознава със Зузи, обаче е доста объркан, а накрая съдбата решава вместо него. Много тъжна история имат двамата, а той е бил изключително начетена и магнетична фигура.

# 40
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Да добавя ли опция, все ми е тая ? 😉
Добра идея.

Кралица Максима обикновено е ефектна, но "рибешката" рокля е твърде натоварваща за зрението.

# 41
  • Мнения: 12 663
А близнаците какви ще са  - момичета, момчета, момче и момиче.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 603
На снимката, където Чарли маха и държи кафе, сакото му се е надигнало и отдолу панталоните му стоят ужасно, сякаш са няколко номера по-големи и ги е стегнал с колана за да не паднат.

Винаги ми е било интересно какво си говорят кралските особи като ходят на разни посещения къде ли не. Не вярвам да редят само празни приказки и фалшиви усмивки, демонстрирайки интерес. Би трябвало да успяват да намерят общ език с толкова различни хора... Или е вроден талант или къртовски труд. Ако е второто, заслужават си всички привилегии.

# 43
  • Мнения: 2 937
Това е основното, на което ги учат - да подържат разговор с всеки. И си права, хич не е лесно.

# 44
  • Мнения: 2 452
На Летисия обувките от последните страници в предишната тема са трепач. За мен този вариант за равна обувка стои много по-елегантно от балерините. Панталона също ми харесва не знам какво против имате тези кройки. При съразмерни пропорции на тялото си стои много добре. На Кейт изобщо не и отиват но на Летисия да.

Общи условия

Активация на акаунт