Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

• 36 321
  • 635
  •   1
Отговори
# 630
  • Разпиляна във въображението
За момента харесвам рекламите на Теленор, Кауфланд за "Брей", както и за "Добрия пример" на бтв.

# 631
....
Рекламата на кауфланд за  нашето е най е толкова тъпа, че няма накъде. Все едно са взели виц за матедонеца, гръка и българина.
Като я чуя все се сещам за един виц: Американец дошъл на българин на гости и той решил да го разходи из страната, да му покаже туй-онуй. Тръгнали те и по пътя видели врабче, Американеца: Какво е това?! Българина: врабче! Американеца: Аууу, а у нас врабчетата са като орли. По едно време срещнали котка. Ау, какво е това?! Котка. Ааа, а у нас котките са големи като тигри. И така - това е голямо като онова, не спирал да се хвали чужденеца, а на българина взело да му става ядно от хвалбите и тъкмо минавали покрай една камара с дини и американеца: А, това какво е?!
- Грах, грах е!!! Изревал българина. Joy
Та и тия Кауфландците и те така. Joy

# 632
За момента харесвам рекламите на Теленор, Кауфланд за "Брей", както и за "Добрия пример" на бтв.

На мен ми харесват рекламите на JУSK  като озвучаване, като тембър на гласа, като нормален говор, без лигавене и без превземане. А и без опит за оригиналничене в текста.
Рекламите на Теленор категорично не ми харесват като озвучаване. Много лигня, много интонации, много чудо. Този, който озвучава да се пробва в НАТФИЗ, ама ще му е трудно. Женският глас, който озвучава клиповете на А1 много повече ми допада.

Иначе визуално, не само като озвучаване най-много  ми харесваше онази реклама с котката, дето свири на пиано... Wink (на Kinder май беше, или на Киткат, не помня). Но тя е от миналата година. Скоро не помня нещо да ме е впечатлявало толкова

# 633
  • Ланкър, планините Овнерог
На мен iPhone рекламите ми харесват.

# 634
  • София
Не е тв, по радиото е, обаче като чуя Катя Евро да рекламира някаква механа в Драгалевци "Ма какво искате повече, бе, хора, идвайте", всеки път се заричам, че няма да отида, ако ще пари да ми дават.

# 635
  • Ланкър, планините Овнерог
Хареса ни рекламата на Темпалгин

Общи условия

Активация на акаунт