"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 51

  • 35 303
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 725
Здравейте момичета . От 4 дни ми закъснява цикъла  и направих тест един ден преди закъснението имаше много бледа втора черта (трудно забележима) от 3 дни всяка сутрин правя всичките са с бледа втора черта. Вчера направих кръвен тест той беше негативен. Цикълът ми е 31 32 дена. Доказана О имах на 18 и 19 ти ден.  Според вас какво да правя сега? 😥
Щом кръвния е отрицателен, значи не сте бременна. Посетете лекар, ако ви закъснее с още няколко дни , да видите причината за закъснението. Успех

# 616
  • Мнения: 308
Здравейте.  Последен цикъл 01.10.20 до 05.10 при период от 42дни . Направен тест на 20.11 положителен. Прегледа ми беше на 01.12 и доктора каза,че отговаря на 6седмица, но не е ли твърде малък ??

# 617
  • Мнения: 7 690
Аз не виждам снимка. Щом отговаря на 6та значи трябва да сте чули пулс?

# 618
  • Мнения: 308
Аз не виждам снимка. Щом отговаря на 6та значи трябва да сте чули пулс?
за пулс ме вика на 15.12..

# 619
  • Мнения: 2 161
С цикъл 42 дни седмиците няма да отговарят при стандартното изчисляване по последена менструация. Ако се сметне кога приблизително е била овулацията ще видите, че си е нормално развитието. Колкото до пулсациите не винаги се виждат в 6 седмица.

# 620
  • Мнения: 57
Здравейте, имам въпрос. Не знам дали е за тук , но ако не е се извинявам предварително. Така овулацията ми беше на 25ти ноември. А сега мц трябва да е на 9ти декември, но някак ми се струва прекалено кратко времето между двете.. ще е рано ли ако сега направя тест? Предпочитам да знам колкото се може по-рано , защото приемам лекарства които не са съвместими с бременност)

# 621
  • София
  • Мнения: 8 940
4 дена преди цикъл е рано за пиклив тест. Ако много искате да знаете, в понеделник, вторник
 си направете кръвен, мисля че ще ви ориентира.

# 622
  • Мнения: 7 898
Здравейте, имам въпрос. Не знам дали е за тук , но ако не е се извинявам предварително. Така овулацията ми беше на 25ти ноември. А сега мц трябва да е на 9ти декември, но някак ми се струва прекалено кратко времето между двете.. ще е рано ли ако сега направя тест? Предпочитам да знам колкото се може по-рано , защото приемам лекарства които не са съвместими с бременност)
Ами направи си и ще видиш.

# 623
  • Мнения: 2 585
Възможно ли е с отрицателен тест един ден пред закъснението, в последстие да се окаже, че има бременноста?

# 624
  • Мнения: 7 898
При редовен цикъл и доказана овулация не.

# 625
  • Мнения: 2 585
При редовен цикъл и доказана овулация не.

Цикъла варира, овулацията не е доказана с тест.

# 626
  • Мнения: 7 690
Тогава няма как да знаем. Чакаш закъснение няколко дни и си правиш тест.

# 627
  • Мнения: 28

Здравейте направих си нов тест в друга лаборатория , тъй като имах кървене и не се виждаше бременност . Някой може ли да ми каже какви са стойностите и какво е точно написано във резултата

# 628
  • Мнения: 7 690
Прекалено ниско ЧХГ за бременност. Вероятно е  биохимична бременност и скоро ЧХГ ще спадне до нула.

# 629

Общи условия

Активация на акаунт