"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 51

  • 35 381
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 688
Няма бременност. Скоро ще Ви дойде цикълът.

# 631
  • Мнения: 28
Разбрах, вече имам цикъл 4 ден

# 632
  • Мнения: 1 688
Съжалявам, дано следващият път е успешен.

# 633
  • Мнения: 82
Здравейте, ноември с приятеля ми за първи път започнахме сериозни опити за дете. Последната ми менструация беше на 8ми ноември, на 20 ноември усетих овулацията си (която по принцип е болезнена), а във всички фертилни дни правихме секс. По принцип цикълът ми е на 26-28 дни, днес ми е 29ти ден, но менструацията липсва. Вчера и днес правих тестове и двата отрицателни. Знам,че закъснение почти няма, но от 4 5 дена всяка нощ ме наболява корема все едно ще ми дойде, дори слагам превръзка, но нищо. Също и гърдите ме болят необичайно дълго време.
На някого случвало ли се е такова нещо? И дали след това менструацията е идвала със закъснение, или пък тестът е ставал положителен?
П.П. Гледам да не се самонавивам, за да не бъда разочарована, но наистина ми е странно,че точно този месец ми закъснява...
Живея в чужбина, другата седмица ще пътувам за България, но дотогава нямам възможност за кръвен тест.

# 634
  • Мнения: 605
Марена, много често при започване на опити за бебе и менструацията започва да закъснява. Освен това много рядко става от първия път. Дори да не е станало не се отчайвай, скоро ще се случи. Успех!

# 635
  • Мнения: 2 585
Марена, много често при започване на опити за бебе и менструацията започва да закъснява. Освен това много рядко става от първия път. Дори да не е станало не се отчайвай, скоро ще се случи. Успех!

Каква е причината да започва да закъснява при опити за бебе?

# 636
  • Мнения: 2 162
Марена, много често при започване на опити за бебе и менструацията започва да закъснява. Освен това много рядко става от първия път. Дори да не е станало не се отчайвай, скоро ще се случи. Успех!

Каква е причината да започва да закъснява при опити за бебе?
Вярваш или не... Очакването
Стресът, очакването и търсенето на симптоми. Абе с две думи всичко е в главите ни. Много често се случва да има закъснение при бебеправене. Върни се назад в предишните теми "бременна ли съм" и ще прочетеш за стотици такива случаи.

# 637
  • Мнения: 3 988

Здравейте направих си нов тест в друга лаборатория , тъй като имах кървене и не се виждаше бременност . Някой може ли да ми каже какви са стойностите и какво е точно написано във резултата
Защо не си пуснеш още един тест, отново в Рамус, след 48 часа? Доколкото си спомням, преди няколко дни беше 1-2 сега се е вдигнал до 9. Кога е била овулацията?

# 638
  • Мнения: 7 690
Абсолютно излишен е още един кръвен тест. На 28.11 вече е имала 3 дневно закъснение, днес 7.12-ти е с четвърти ден цикъл и ЧХГ под 10.

# 639
  • Мнения: 82
Момичета, днес ми е 30 ти ден от цикъла и 3ти ден закъснение. Предните дни имах 2 отрицателни теста, както вече писах. Дали има някакъв шанс за бременност?
Извинете, ако ви досаждам вече .. И благодаря отново 🙂

# 640
  • Мнения: 7 898
Кога за последно си имала полов контакт?

# 641
  • Мнения: 82
Последно миналата вечер.
Ето календарчето, дните със сърчица са опитите ни...

# 642
  • Мнения: 33
Здравейте бъдещи мами. Имам един въпрос
Направен е преди 1-2 минутки , но веднага се появи. Зная че престо не са надеждни,но само такъв имаше. Та въпроса ми е възможно ли е да положителен

# 643
  • Мнения: 348
Здравейте, ноември с приятеля ми за първи път започнахме сериозни опити за дете. Последната ми менструация беше на 8ми ноември, на 20 ноември усетих овулацията си (която по принцип е болезнена), а във всички фертилни дни правихме секс. По принцип цикълът ми е на 26-28 дни, днес ми е 29ти ден, но менструацията липсва. Вчера и днес правих тестове и двата отрицателни. Знам,че закъснение почти няма, но от 4 5 дена всяка нощ ме наболява корема все едно ще ми дойде, дори слагам превръзка, но нищо. Също и гърдите ме болят необичайно дълго време.
На някого случвало ли се е такова нещо? И дали след това менструацията е идвала със закъснение, или пък тестът е ставал положителен?
П.П. Гледам да не се самонавивам, за да не бъда разочарована, но наистина ми е странно,че точно този месец ми закъснява...
Живея в чужбина, другата седмица ще пътувам за България, но дотогава нямам възможност за кръвен тест.

Ние също пробвахме за пръв път този месец по- сериозно- тоест следях овулация, БТ и чакам да видя какво ще стане. Миналия месец пробвахме също, но съвсем не бях подходила сериозно и просто гледах кога трябва да е Ову- то според календара. Закъсня ми с 5 дни, съответно си мислех че може да сме успели, но уви. Стискам палци за две чертички! 🤗

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 13:53 от Mimirita

# 644
  • Мнения: 28

При първите направени тестове нямаше написани стойности а само положително. Четвъртък съм на гинеколог така че ще изчакам да мине прегледа. Но имах нормален цикъл може би не е било времето сега да стана майка

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 15:13 от Хасибе Келсали 616814

Общи условия

Активация на акаунт