ДЕСЕТИ КЛАС сме вече, ново НВО ни очаква, човече

  • 31 005
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 065
А какъв дъжд е днес в София...
Сутринта предложих на набора да си остане у дома, че лекува уж някакъв алергичен ринит. Два пъти мина през ЛЛ на преглед, ама аз като видях как се излива сутринта, се притесних, че ще се влоши. Нямало нужда, зима идвало, в какво време съм си мислела, че ще ходи на училище? Имал математика, май щели да взимат нов урок, информатика имал днес с основния преподавател, а със съученик готвели концепция за проект, с който да участват на оли по ИТ.. Не можел да си позволи да изпусне нито едно от мероприятията.
Чак се усъмних, какво ли толкова има в това училище? Със сигурност има нещо гнило... в НПМГ. Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 8 283
Слънце, да не пърхат пеперуди в стомаха и звънят звънчета в главата Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 7 065
Не знам, сериозно се изненадАх от ученолюбието му!
Викам, сине майчин, един път майка ти те кани учтиво да си поспиш у дома, вместо да ходиш на училище, възползвай се! Той, не!
Значи, ако за камуфлаж на пеперуди в корема, развие учебно-развойна дейност в нас, направо си го прибирам девойчето, ако разбера кое е! Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 12 054
Слънце, да не пърхат пеперуди в стомаха и звънят звънчета в главата Joy
Че лошо има ли? Стимул като стимул. Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 7 065
Истински мотив, от всичко, което ми издекламира спейки, вярвам само в това за информатиката. Там изпуснеш ли брънката, ще си ... бере лайката! Ако математиката можем да преборим някак заедно, то по инф  няма кой да му го предаде.

# 65
  • София
  • Мнения: 38 595
На моята девойка й е първа седмица на училище, така че ходи с голямо желание засега.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 054
Препоръчайте ми учебник по химия за 10-ти клас. При нас са на електронния вариант на Просвета, но девойката иска да й купя и книжен учебник /че нали химията ни е важна/ и се чудя дали пак да е на Просвета, или има по-добри. В НПМГ по кой учебник учат тази година? Учебни тетрадки и допълнителни помагала, евентуално?

# 67
  • София
  • Мнения: 7 065
Целият набор са на Педагог 6, нашата паралелка са с Просвета.
https://npmg.org/%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%8a%d1%8 … 0%b8%d1%86%d0%b8/

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Санака, вижте този на Клет-Анубис. Бях го купила по погрешка, защото на сина ми искаха този на Просвета и съм ги отваряла и двата докато ги подвързвах. Този на Клет ми изглежда много по-структуриран, обаче само като визуална представа. От друга страна, синът ми предпочита уроците по химия в уча.се, защото там давали много практически съвети при решаване на задачите. Но той е и луд почитател на момчето, което озвучава тези клипове, защото учело медицина, знаело за какво говори и обяснявало химията достъпно. Така че дайте шанс и на уча.се.

Иначе ей този наръчник по химия е хубав за справки : https://makros.net/bookstore/image/cache/catalog/makros/2-800x800.jpg
А понеже племенницата ми скоро кандидатства медицина, знам от нея, че ако искате да вдигате нивото, на medfaculty.org има доста сканирани учебници за подготовка, които са напълно безплатни.

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 22:16 от Manzhelka

# 69
  • София
  • Мнения: 6 568
И в СМГ са на Педагог 6 по химия

# 70
  • София
  • Мнения: 8 283
Педагог 6 са нашите, както в писала Слънчева.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 065
Десем, а някакви помагала ползвате ли в ЗП? Или те са в часовете иуч и фуч? Или пък за школите?
Просто ми стана интересно, нали знаете, че нямаме лични интереси към химията. Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 12 054
Мерси, момичета! Flowers Hibiscus

# 73
  • София
  • Мнения: 8 283
Слънце, на педагог съм взела работните листове и тестовете, но си беше моя инициатива, да има за упражнения.
Скрит текст:
Единият автор им преподава, познаваме друг.

Взела съм и едно сборници за кандидат студенти утре ще ги видя какви точно бяха - 2 или 3 са. https://city-studio-bg.com/produkt/book069/#.X4df41OEY0M
(от миналата година са)

# 74
  • София
  • Мнения: 38 595
Група, помощ. Трябват ми материали по ИТ на английски. Знаете ли някой учебник, сайт, нещо? Горе-долу ниво B1. Може материалът да е и за по-долен клас като знания за ИТ.

Общи условия

Активация на акаунт