Януари бавно наближава, тогава бебе ще се гушка в мама!

  • 13 461
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 333
Здравейте!!! 55 Върнахме се от морето, ще разказвам утре, защото сега разопаковам багажа и имам работа, а по-късно ще излизаме да похапнем нещо, че вкъщи няма нищо. Виждам, че добре сте си пописали, но утре ще чета подробно.  Laughing
Доби, браво за новата тема! smile3525 Вече можеш ти да отговаряш за нея, аз пуснах термините преди да видя, че си направила списъка. Чао за сега.

# 16
  • Мнения: 3 405
Да ви кажа един трик за татковците и как да свиканат да се грижат за детето. Още от самото прибиране в къщи му давате памперс и го помолвате да го преобуе. После да помогне в преобличането, после при къпането, да го гушкат като плаче. Трябва още от първия удобен момент таткото да свикне с бебока.
Аз не можех да ставам след раждането на Ники и тати се зае да помага, Ники спеше върху гърдите му, той го хранеше ( с шише  Grinning ) и преобуваше.
Така се изгражда връзка между тях.
Ако мама сама прави всичко, таткото няма да може да свикне бързо и ще остави жена си да се грижи за бебето. Така, че по-отраничко  ги карайте да свикват Grinning
А за това дали да присъства на раждането, само ако желае, на сила не става.

# 17
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ааааа, моите мама и свекърва са тренирани вече, даже и в мента продължавам да ги тренирам Laughing, така че не мисля този път да имаме недоразумения относно как ще се гледа бебо, ясно им дадох да разберат още с Вики, че няма да слушам тях и ще става както аз искам Laughing

А за присъствието на таткото - за раждането на Вики разсъждавах точно като Wish, само че сега за второто ми се иска да присъства, а той пък не иска, ама вече се е понавил Laughing Пък и шефката ми вика: Кажи му, че като отидеш в болница и докторите ще питат къде и таткото Laughing Laughing Та май вече свикна с мисълта, че ще присъства, но не е окончателно решение...

# 18
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
добре дошла galina Hug ако знаех 4е то4но днес ще се върнеш нямаше да те изместя в пускането на темата Embarassedмисля 4е ще е добре да се редуваме в пускането на темите.следващия път си ти Peaceтака е и при декемврийските мами- maiche и shrew отговарят за темите.мисля 4е ще е хубаво да има две отговарящи,а не се знае може и някоя друга мама по нататъка да направи теми4ка.лека ве4ер на вси4ки  bouquet

# 19
  • Мнения: 385
честита темичка и от мен.
по въпроса за помощта и аз се притеснявам че в началото ще ни е нанагорно, а после още по- Simple Smile но моито майче не е много здравичко - кръста, краката изобщо не мога да разчитам много, а свеки ...... И аз мисля като Анджелина - таткото трябва да е в играта от самото начало. Имаме един приятел които беше голям лентяй и като му се роди дете - корена промяна - къпеше го, преобуваше го, от сутрин до вечер беше с него - разходки, посещения на приятели...е верно че не ходеше на работа но колко мъже го правят така или иначе
Галче здрасти чакаме разкази за моренцето

# 20
  • Мнения: 388
Май само при мен е обратното. Татито има по-голям опит с бебетата, защото е гледал по-малката си сестра  4470, навремето като се родила. Мил и дупето, преобувал и тем подобни. Аз съм по-страхливата, но мисля, че инстинкта ще си каже думата и бързичко ще свикна.
Майка ми е в чужбина, няма да ми пречи. Даже ми се ще да си е вкъщи - тя е гледала две момичета и умира за момченце. А свекито не се натиска много-много, гледа да не досажда.
Относно присъствието на таткото, аз съм твърдо против особено след като гледах филмче за раждането. Не бих допуснала мъжа с който имам намерение да правя секс след това да види тази касапница. Simple Smile
Поддържам това мнение, с едно малко уточнение: Аз правя секс с този мъж вече 8 години. Чудя се ако го пусна да гледа сеира, дали няма да му нанеса психически травми до края на живота му.
Знам, че ако настоявам да присъства ще се съгласи, но аз няма да се чувствам добре, пък и просто съм сигурна че няма да му е особено забавно. Да не кажа, че не понасям татковци които се суетят напред-назад с разни камери и демонстрират завишен интерес.
Може и да съм старомодна, но раждането си е женска работа, мъжете OUT smile3513

# 21
  • Мнения: 104
vessi78-2-ро-момиче

# 22
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ами, от допитвания на мъже, които са присъствали на раждането на детето си, досега никой не ми е казал, че съжалява, напротив... А по въпроса със секса, може да пуснете една търсачка, наскоро бях чела тема по въпроса как се е променил секса след присъствието на бащата на раждането и повечето майки бяха отоговорили, че промените са положителни Laughing

Но, както казва Анджи, на сила Убост не става.

# 23
  • Мнения: 40
KayReen и моята свекърва е много добра жена и винаги знае по добре."Моите синове така съм гледала така съм обличала......."На мама можеш да кажеш всичко а на свеки е по трудно особено за внучките.Много ги глези и това не е много добре за децата.
А тати в родилното УЖАС.Той като види бяла престилка и припада SickИ съм съгласна за секса мъжете са много чувствителни на тема.

# 24
  • Мнения: 68
Доби, супер си! Много благодаря за теми4ката и за щъркелчето! newsm51

# 25
  • Мнения: 388
Добро утро на всички, спинкате още а, smile3524
На мен кръста ми се скапва с всеки изминал ден все повече. Някои от вас не ги ли болеше кръста.
Кажете ми, моля ви мога ли да го мажа с нещо, с Фелоран например - той ми помагаше преди. Сигурно е силничък и ме е страх да не се просмуче по някакъв начин и да навреди на бебо - малко фантастично звучи, но се замислям за всичко, напоследък.
Спомням си, че ми го бяха изписали и през устата, но ми се драйфаше от него, какви ли гадости съдържа? Sick

# 26
  • Мнения: 3 405
Мен ме боли кръста. За мазането май не е желателно, всичко се просмуква, както казваш  в телесните течности и от там попада при бебо. Така ще е докато родим, после пак ще ни боли, понеже ще дундуркаме бебешорите Grinning

# 27
  • Мнения: 689
Здравейте! Аз мисля, че съм писала в някоя от предните темички, но вече не си спомням. Доста време ме нямаше.
Абе и мене много ме боли кръста. Хем знам, че е нормално, хем понякога така ме боли, че направо се плаша. При мен болката е като при цикъл, такава ли трябва да бъде...?
Моля, споделете.

# 28
  • Мнения: 388
Абе моята болка си е на двигателна основа, там където е т. нар. кръстец. Сега ми е само в дясно, преди беше и от двете страни. И е точно като прещипан нерв. Само при определени движения ме боли - навеждане, обръщане в леглото, качване по стълби, при сядане дори, ту ме поотпусне, ту като се понасиля пак започва. Аз имам и гръбначно изкривяване. Преди около 3 години имах същия проблем - отшумя с времето, болеше ме няколко месеца дори си мислех, че няма да ми мине. Ох, спирам, че станах вече за реклама на Космодиск. newsm27   Laughing

# 29
  • Мнения: 16
И мен си ме боли яко кръста, но по принцип ми казаха да си го търпя нищо не помага.Вчера за пръв път ми отекоха краката като се видях #Crazy #Crazy #Crazy
Какво ли още ме чака Joy

Общи условия

Активация на акаунт