Мъж Козирог - 3

  • 27 439
  • 523
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 509
Според мен ти си Риби…

# 196
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Ако козирогът е консервативен - дева, рак или телец. Ако иска да обича и да го обичат - риби. Ако търси адреналин във връзката - скорпион.

Битовизмите много мачкат рибите, а козирогът е семейно ориентиран и ще натиска много там. Факт е, че той се справя със своите задачи с лекота и рибите често са в сянката му. При тази конфигурация козирогът ще е добре, което не важи непременно за рибите. Докато той обича - всичко ще е наред.

# 197
  • Мнения: 6 150
Хаха, Козирог и Риби. Браво бе, момко, голям избор имаш. Хващай другата Коза.

# 198
  • петрич
  • Мнения: 9
Ако козирогът е консервативен - дева, рак или телец. Ако иска да обича и да го обичат - риби. Ако търси адреналин във връзката - скорпион.

Битовизмите много мачкат рибите, а козирогът е семейно ориентиран и ще натиска много там. Факт е, че той се справя със своите задачи с лекота и рибите често са в сянката му. При тази конфигурация козирогът ще е добре, което не важи непременно за рибите. Докато той обича - всичко ще е наред.
Хаха, Козирог и Риби. Браво бе, момко, голям избор имаш. Хващай другата Коза.

Бях 12 години с жена козирог..имаме 2 деца които вече са голями..и накрая от нейните думи разбрах че била с мен за да избяга от баща си.Мерси никога не повтарям една и съща грешка.

Вяра,аз съм Козирог и обичам до гроб..но всичко зависи от жената,но май съм попадал все на грешните жени.

# 199
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Бях 12 години с жена козирог..имаме 2 деца които вече са голями..и накрая от нейните думи разбрах че била с мен за да избяга от баща си.Мерси никога не повтарям една и съща грешка.
Ох, преди малко те приех те сериозно. Извинявай Laughing

# 200
  • Мнения: 6 150
Давай тогава с другите земни - Телец и Дева. По-скоро Дева, че Телците са прахосници, а пък всички знаем какъв е Козирога.
Раците са семейно отдадени, но не знам колко би ги изтърпял. Но Риба, Скорпион ... абсолютно не.

# 201
  • петрич
  • Мнения: 9
Давай тогава с другите земни - Телец и Дева. По-скоро Дева, че Телците са прахосници, а пък всички знаем какъв е Козирога.
Раците са семейно отдадени, но не знам колко би ги изтърпял. Но Риба, Скорпион ... абсолютно не.

ами аз съм си твърдо за рибките че с дева и телец съм живял съответно 2 и 7 години и познай носих ги на ръце и те ме напуснаха да кажем без основателна причина..затова сега търся вярна и откровенна жена...като идеала ми е рибка..

# 202
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
ами аз съм си твърдо за рибките че с дева и телец съм живял съответно 2 и 7 години и познай носих ги на ръце и те ме напуснаха да кажем без основателна причина..затова сега търся вярна и откровенна жена...като идеала ми е рибка..
Вземи си я тогава и да се свършва мъката.

# 203
  • петрич
  • Мнения: 9
ами аз съм си твърдо за рибките че с дева и телец съм живял съответно 2 и 7 години и познай носих ги на ръце и те ме напуснаха да кажем без основателна причина..затова сега търся вярна и откровенна жена...като идеала ми е рибка..
Вземи си я тогава и да се свършва мъката.

е трябва първо да я намеря..но не губя надежда.

# 204
  • Мнения: 6 150
Вземи си я тогава и да се свършва мъката.
Ми, да. Щом пък толкова ...
Няма "без основателна причина", има неразбиране на причината.

# 205
  • петрич
  • Мнения: 9
сега не искам да се връщам в спомени понеже ми причиняват болка..а за козирог раздялата с жена е много болезнена и трудно се забравя,наранен съм 3 пъти,надявам се да няма 4 ти.

# 206
  • Мнения: 11 505
Освен да пробваш с мъж, до гроб, до гроб, 3 пъти до гроб, не е до гроб Grinning

# 207
  • петрич
  • Мнения: 9
Освен да пробваш с мъж, до гроб, до гроб, 3 пъти до гроб, не е до гроб Grinning

Виж,май не разбра какво съм писал,аз обичам до гроб,това не значи че те обичат до гроб.Те ме напуснаха,не аз тях.

# 208
  • Мнения: 11 505
За разбиране, разбрала съм те, ти мен не, давай напред, не се занимавай с мен Wink

# 209
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Всеки път жените от сериозните ти връзки са те напускали....3 пъти случаЕност? Не си ли твърде чувствителен за Козирог?

Общи условия

Активация на акаунт