Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 026
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 28 566
Добро утро! Flowers Cherry Blossom
Днес ще ям кюфтенца на фурна с доматен сос.
Довечера остатъци от печено пиле и някакви салати.
С девойката още се чудим какъв режим да подхванем, но като цяло се стремими да ядем малко.
Тази ще ми е последната четворка вероятно, кантарът приятно ме изненада с 2 свалени кила до тук. Та се чудя дали да не продължа, но пък ми се налага да пия Ледиечето.
Емкооо, разбира се, че заедно с Иринита си подглсничка за хората, мен ич ме нЕма...и право хоро трудно докарвам. Не са ми страст...! Musical Note

# 211
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда
Позагубих се малко, но... имах задни проблеми.
Скрит текст:
Знаете за моето обратно акне. Снощи без малко да си посегна с едно бръснарско ножче, но ми се размина, след една топла баня се спука само. А проблемът е голям - няма лекар при който да отида. Цялата болница е затворена, лекарите са болни или карантинирани. А от това нещо вдигам температура, тресе ме и боли, много боли. Днес съм по-добре.
Вчера и оня ден ядох една риба - от лидл. Но колкото и да ям все има още. Днес съм на фаст до вечеря. За довечера мисля да запека едно месо - мисля че е свинско, от фризера, тази сутрин го оставих да се размразява. Не знам как да си сготвя само малко, за едно-две яденета. Ами - не ми се получава. Две рибки от лидъл - четири пъти ям.

МИМИ - ти просто не си ме виждала какво дърво съм аз. Та не се грижи за хорото - ще подскачаме и ще се правим че го можем!

Няко ме пита как е мама - по принцип е добре, но има една кашлица, дето не минава. Кака ми я лекува с бабини деветини - сварила лук с още нещо, отделно чайове и отвари с джинджифил. За сега безуспешно. Иначе е в кондиция, опитва да командва и от там.

Имаше и още нещо.....

Приятен ден банда и се пазете!!!

# 212
  • Мнения: 28 566
РоклАта дойде, готина е, материята слава богу не е лигава и стои добре. Има нежна розова подплата и няма да се лепи. Няма да ви се показвам сега, но лятото обещавам. Ще върви идеално със споменатите сиви чепици... Wink
ПП Хора малко да ви разведря, ей тез патъци мноУ искам да си закупя, че и на сметка са... Joy

https://www.obuvki.bg/niski-obuvki-united-nude-square-eamz-10600 … 316a251a202f4000e

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 16:46 от mimi.7299

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добре, де, айде, ще я наруша първа тази тишина.

Да ви разкажа каква салата си спретнах и защо.
Та, днес около 15,40 рязко и зверски ми се прияжда сочен телешки стек. Дебеличък и medium done. Направо имах усещането  как зъбите ми се забиват в изпеченото  месо и сокове изпълват устата ми.Обаче времето не е подходящо. По става за кафе и нещо грешно, отколкото за мръвка. За вечеря ще да е, шепне  изгладнения ми мозък. До тук добре, ама къде  да търся хубев стек и да взема да си готвя....абсурд (ЛО е в София по работа). За кратко ми минава мисълта за кръчма, нооо....в опасни и несигурни времена живеем.
Първо, трябва да кандърдисам някоя  дружка да ми угоди на  чревоугодието - мисия трудна.
Да отида сама - ами ако случайно се появи нЕкой левент, и ме хареса, и го  харесам - отново проблем.
Трето, готвача ще вземе да се изложи...отиде на ватъра целия ентусиазъм и..."всички в мен" единодушно решиха, че пържолата остава за друг път.
Но, все пак трябва да се яде.
Влизам в зеленчуковия магазин и едни  прекрасни попски круши упорито  ми намигат. Вие ще сте!!! Придружавам ги с червен лук, за цвят,вкус и дистанция Smiling Imp , авокадо, за полезност и бегом към дома.
И се започна: айЗберКче, запечено беконче на жулиенчета, парчета круша, резени авокадо, кръгчета червен лук и пармезан. Всичко това залято с зехтиново-горчичен-наровососен дресинг.

Сега вече мога спокойно да опна кълки, още  повече ,че дадох и Учет Laughing

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 19:52 от Irinita

# 214
  • Мнения: 28 566
И аз вече похапнах, гуакамоле и кашкавал, ооох така хубавичко ми се получи с чесънче, лук, лимонов сок, черита и капка зехтинец. Много хубаво авокадо има на нашия плод и зеленчук от лъскавото, не онуй спаружено-зеленото!
Иринито нищо не каза за пътъците, очаквах поне ти да ги одобриш! Joy
Можеше мен да поканиш за стека, ама кога ли ще се сетиш за мен...само двете да апнем и да УДАВИМ ковида в червено вино!

# 215
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Айде отчетче и от мен


Запекох свинско месо на грил-тигана. Направих сос от готварска сметана 250 гр, едно триъгълниче топено сирене, черно пиперче и щипка индийско орехче. Салатата е 1/4 и по малко от пакетче от Лидъл. Е това ядох. Сега пръхтя и завиждам за салатата на ИРИНИТА...
Утре ще е същото на обяд. А за вечеря замислям нЕкви яйца. Опитвам се да прочиствам хладилника,  нищо не купувам и има още , и още...
Лека!!!

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчо, то от тоз глад съм пропуснала линка.
Върнах се! Одобрявам, как да не, но имам уека  забележка. Тези обувки с розовата  роклА- не! С това оранжево капаче ще се бият, та чак ще се изпотрепят.

# 217
  • София
  • Мнения: 4 141
Малееее, Курдов 😋 жестоко!
Иринитко, 😘 много добре звучи салатката. Радвам се, че Сис се прибира и за апартамента тоже. Да си се прибират умните ни дечица, че България упостя.
Мими, 😂😂😂 жестоки патъци.
Емче и аз теб 😘😘😘
За отчета: яйца със зелен лук, зелена салата и таратор с кефир.

# 218
  • Мнения: 28 566
Малиии, Курдов, чудничко!
Ирино обещавам няма да ги нося с розовата роклА
Вангобче има ли ефект от еднодневното хранене...

# 219
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Да драсна и аз два реда ли? 🤪

Иринита, салатката звучи мноооо добре, с едно мерло или сира, ох малеее, 😋😘😘😘
Ходя на спорт мчи как, още от юни са засилих, не че съм заслабнала мноу, ама влизам у пътя лека полека,  Trollface
Много се радвам, че дъщеря ти си идва с Бг, 💞

Курдов, добре изглежда и твоята вечеря, 💖

Дееемс, ❤❤

Мм таз вечер ма зненада, нямало да излиза с колеги на бира, а аз му викам е щооооо? Доста разочарована, почти щях да го набия, че няма да излиза, ама ко да са прай, 😁😁
Та нарязал мезенца и аз викам да го уважа с чаша мерло, 🤪

Цунки на всички, 😘😘😘

# 220
  • София
  • Мнения: 4 141
Мими, 😘 имах, но ме изненада МЦ за втори път този месец и се надявам от това да не свалям. Пак ще се мъкна по лекари, но този път мисля да ходя при проф. Начев.
Джулка, 🥂 наздраве😘

# 221
  • Мнения: 1 617
Мм таз вечер ма зненада, нямало да излиза с колеги на бира, а аз му викам е щооооо?
Джулс, ама така подпряна на точилката ли го попита? Или на буква "Ф"? Joy

# 222
  • Мнения: 28 566
Мм таз вечер ма зненада, нямало да излиза с колеги на бира, а аз му викам е щооооо?
Джулс, ама така подпряна на точилката ли го попита? Или на буква "Ф"? Joy
Joy
Като преди години Телчо щеше да ходи командировка....и аз съм наредила срещи с мили дружки и се прибирам от работа преди да тръгна и го гледам у нас...и той ми вика "Командировката се отложии""" и аз Ауууу, защо. С такова разочарование в гласа   ...
Вангобче от Медицинска академия ли Начев....?

# 223
  • Мнения: 2 087
Миме както организирана жена помниш ли кога започнахме диетата ? А обувките са трепач Joy
Иритке радвам се, че Сис се прибира Hug
Жгмъце къде потъна ? Нали си хоум, драсни някой ред Hug
Днес мИню - О - пилешки хапки от филе на фурна и салата
В - 2 яйца на очи и салата
Вървя в правилната посока, още 3 останаха.

# 224
  • Мнения: 28 566
Миме както организирана жена помниш ли кога започнахме диетата ? А обувките са трепач Joy

Ами от 12.10, днес завъртаме пета  четворка...!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт