Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 056
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Привет.

Иринитке, и аз се радвам, че ще се прибира щерката от Англия. ♥️

Курдов, няма да е зле да вземе и лекарства майка ти.

Аз продължавам с моя режим на д-р Папе, като от време на време прегрешавам. Основно сутрин хапвам нещо малко вгх, на обяд смесено, но без вгх, например месо и ориз или нещо подобно, вечер белтъчини.
Тренирам и по малко на кростренажора.

Малкия беше вкъщи, имаха болен човек в градината.. но вече вс е ок.

Ето и моята вечеря.
Скрит текст:
Свинско и салата моркови.

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 21:39 от Анонимен

# 226
  • София
  • Мнения: 4 142
Мими, в Майчин дом е.
Сиси, 😘Стреличке😘😘😘
Емче, 😘😂😂😂ми с кво друго 😂😂😂

# 227
  • Мнения: 2 087
Леле мислех, че е минало повече време. Лекинко ми дотежава, ама няма как.
Сис либерален ми се вижда този Папе. Ти колко свали ? Може би като постигна целта си ще го пробвам.
Вангобче успех с доктора Hug

# 228
  • Мнения: X
Свалих 3кг, но после зарязах режима, почти ги върнах и сега пак 2кг паднаха. Готин е режима, прочети за него има теми във форума.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулка, ама как така няма да излиза? Каква е тази анархия?? Начииии, излиза от врата и ако трябва стои в коридора или във входа до обичайното му време за прибиране. Grinning
Вангобче, стискам палци!
Сиси, браво на теб! Вечерята изглежда мммммм.

# 230
  • Мнения: 28 843
Вангоби, да, обърках се, Майчин дом имах предвид. Дават го много добър, ама много време се чакаше за час. Там беше и Доганов, но сигурно вече е пенсионер.Стискам палци...

# 231
  • Мнения: 2 092
Вангобче, що точно Начев? Да'н забременяваш нещо?
Гледкам си ви. И аз си се гледкам Joy Режим още няма, ама като почна ще видите вие. Сега само ремонтни дейности и кафе са ми в главата. Оммм! Вечер нападам.
Мимчо, семпли са тез патъчета за теб, семплиии...
Джули, тъй-тъй, всяко нещо с времето си. Сега пък що не излиза. Няма угодия на нас, жените Joy
Деми, как си?

# 232
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Емче, с точилката във формата на "Ф" 😁😁

Иринита, ми той кат влиза от вратата и аз му викам "е щооо" , той ми вика-да се връщам ли? 😁
Викам му отсреща в Била може да са разходиш два часа поне, 😁

Вълничке, тъй тъй, няма угодия, 🤪

Сис, 💖

# 233
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Отворих ги тези обувки и сега ми се въртят реклама през пост в мамата. Joy

Джуле, едно време дядото срещу нас имаше пуйки или т.нар. мисирки, та като объркваха посоката, ги водеше с една дъъълга пръчка, със завързана накрая найлонова торбичка. Като кривне някоя, я гАлне с торбата отдалеч. Да напрайш една за твоя заблуден мъж? Joy От дивана може да го навигираш. Joy Много ти се радвам, че тренираш Heart

Вълниче, животът е сУрав и кУрав, нали знаеш. Нищо не е същото и не става по-добре...Дано се оправим. Отвсякъде ни затрупаха здравословни грижи, загуби непрежалими и сякаш няма край. Искам да има светлина в тунела, но да не е някой влак ПАК.


Занатка, Kissing Heart истината е, че не искам да мрънкам, а напоследък нямам нищо положително да кажа, уви..Благодаря ти, аз съм добре Heart

Ничия, честит ти именик с много закъснение Heart

Тудоро, радвам се за завръщането на детето. Всичко ще се нареди както го искате Heart

Скай, докато не видя розАвата посуда, не вярвам! Kissing HeartStuck Out Tongue Winking Eye

Прегръдки на всички Heart Благодаря ви за пожеланията за малката Heart

# 234
  • Мнения: 3 347

Добро утро Heart Eyes!
Отивам аз да топя мазничко Wink,но да ви сипя по кафе преди фитнеса.
Днес последен ден на училище на Дюрасела,неофициално ги предупредиха,че и прогимназиалния курс излиза дистанционно от вторник,поне учебниците и тетрадките да могат да си пренесат.
Хубав ден приятелчета Kissing Heart.

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 08:21 от Мамекс

# 235
  • София
  • Мнения: 11 124
Добрутро банда!

Стреличка, ей ме на! Кантара подобри настроението ми рано-рано. Само за ден без въглехидрати и съм -400гр. Продължавам така засега. Да ти кажа в "хоум" се оказва,че съм по-заета. Вчера успях и на спорт да ида с дятето, готвя, работни задачи... Ей такива ти ми работи!

Мими, мен ме шокираха обущата, е те такова нещо от теб не очаквах!

Курдов, намери читав хирург, сега нямаш бебета за отглеждане обърни си внимание.

Хайде прекрасен ден да имате!

# 236
  • Мнения: 2 844
Привет!
Иринита облизвах се  докато четях описанието на салатата Stuck Out Tongue Winking Eye Много се радвам ,че детенце се прибира, и да това ще е вашият апартамент, какво по- хубаво от това ,че ще са близо двечките Heart
Мими какво реши за обувките ? Stuck Out Tongue Winking Eye Не можах да си представя точно как ще се ходи с тях!
Джулс Kissing Heart а теб си те представих с точилка и на буквата "Ф" Joy Без такива изненади повече каза ли му? Stuck Out Tongue Winking Eye
Вангоби Kissing Heart стискам палци, всичко ще е наред, но отиди за да се успокоиш!
Сис , Курдов хубави вечери!
Аз днес съм на вода - довечера искам да е нещо рибно, но да видим.
Прекрасен четвъртък да имате!

# 237
  • Мнения: 28 843

Мими какво реши за обувките ? Stuck Out Tongue Winking Eye Не можах да си представя точно как ще се ходи с тях!

Отказвам се, щото мноУ скъпи, но не устоях и поръчах едни на Серджо Барди, намалени и велурени, най люмимата ми комбинация. Обожавам велурени обувки и ботуши, ммм!
https://www.obuvki.bg/obuvki-sergio-bardi-sb-28-09-000577-201.ht … EYASACEgKJUfD_BwE
Иринитке, няма нищо по хубаво от това детенцата да са си тук, имаш сериозен повод да почерпиш, че и двете ако са си близичко - още по добре... сега ми е щастливо и спокойно  на душицата, не искам деца и внуци да напускат страната, не искам да е мизерия и да гоним най близките си ...не искам, ама кой ли ме пита? Cry

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимозке, онеЙзи обувки са само за вариант Телчо да те носи на ръце. Помисли си?? А иначе, Серджо е супир! Много твои!

Отчет: О - пилешка кавърма с 3 люти чушки Laughing

# 239
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Айде, бандитки, давайте отчетите


Опитах се да си направя яйца в облак на фурна. На вид не се получиха,  но вкусът е супер. Изядох 4 бр (изчервявам се). Другото в чинията е бекон препечен на грил тигана и за салата бейби спанак. Спанак за салата досега не бях ял - голяма грешка. Намерих го на супер промоция - огромен пакет 250 гр за 1,59 лв. Дано издържи дълго в хладилника, че сигурно за 1 седмица ще имам.
За утре си направих катък от кисело мляко, заквасена сметана,  печен пипер и сирене. Ще си нося и малко сланина.

Лека и мека, банда!!!

Общи условия

Активация на акаунт