Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 075
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 009
Привет, банда !
Сърдечно ви благодаря за пожеланията за моето момче Heart 
Иринита, много хубаво , че се връща момичето Ти, нека е за добро, да намери място, където ще е щастлива. Дано са близо Heart
Мими, личи си , че летиш от щастие Heart
Нека има добри новини в къщичката ни Flowers Four Leaf Clover

# 241
  • Мнения: 29 152
Ничия летя да, на фона на тъжните новини и в службата пламнахме, един по един, въпрос на време е да го изкараме...
Няма да се даваме банда, всеки да намира по нещо хубаво в този живот, за да му дава сили. Напук на скапаното положение...
Направихме с малката ежевечерната разходка, тя се върна с хайлайтър, аз с тиган. Но май аз ще се сдобия с хайлайтъра, защото не и харесвал. Модерна ще стана.  Joy Сега пържа тиквички, аз ще ям салата от моркови със зелени маслини. Imp
Претрепана съм от умора, но съм доволна, че има какво да правя и за кого да се грижа, и кого да пазя.

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 20:32 от mimi.7299

# 242
  • София
  • Мнения: 11 134
Мими, що е то хайлайтър ?

# 243
  • Мнения: 29 152
Мими, що е то хайлайтър ?
И аз днес научих, слагало се на скулите да блестят... Joy

# 244
  • София
  • Мнения: 4 145
Яко пламнахме, Мими!
Скрит текст:
Днес за първи път имах среща от близо с царствения. На колежката съпруга е с корона. Чакаме утре да и излезе резултата и дано да не се наложи да ходим и ние. За първи път днес се разтърсих и усетих всичко, не като поредната бройка от новините, а нещо реално, което може да достигне близките ми. И да ви кажа да се пазите не знам дали ще помогне, защото пусто това е нещо дето не можем да видим.
Та, бандичка дано го изкараме леко и дълги години да се събираме тук! 😘😘
😘
Слагам кафенце и желая прекрасен ден, бандичка! 🍀🍀🍀

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 07:13 от Vangobi

# 245
  • Мнения: 2 090
Привет Hug
И от мен няколко кафенца за да има за всички

Вангобче така е, за съжаление в тази ситуация все по-често ще се сблъскваме челно с Коронката. Но страшното всъщност е, че няма достатъчно лекари и май системата здраво куца. Сутринта бях потресена от един случай, който излъчиха в сутрешния блок на Нова телевизия. Нищо не направиха за 7 месеца за съжаление. Та Господ да пази и нас и близките ни. Гушкам ви всички Hug
Днес меню - О - прясно постно зеле,  В - тортичка
Ничия на голяма патерица да е жив и здрав любимия мъж Heart Eyes Ти докъде докара диетата ? Вие май вече сте онлайн ?
Прекрасен петък бандичка !
Простирам и хуквам по задачки Kissing Heart

# 246
  • Мнения: 29 152
Добро утро и от мен!
Днес менюто
О Цяла купа печени чушки с домашен хляб от Телча
В тарали и чаша розе Blush
Днес трябваше да ходя командировка, но на тоя дъжд явно ще се размине....
Хайде потапям се!

# 247
  • София
  • Мнения: 2 009
Стрела, до никъде съм. Карам го на фаст през седмицата . Вечер се старая  да е разделно . Почивните дни не ми се получава. Disappointed  Сега сме дистанционно и ще съм бетон !
Вангобче, дано всичко е наред ! Мими и при вас.
За всички неспоменати също Green Heart Flowers Four Leaf Clover

# 248
  • Мнения: 2 109
Мимиииии, тъкмо щях да питам и аз к’во е туй нящо и Жгмъци💕 ме преварила 😂 друго си е да имаш мадамка у дома, ние с тез момци изоставаме от новостите 🥰
Вангобче, дано се разминете, но Стреличка е права- нищо съществено не предприеха до тук и сега няма доктори, болници, грижа за болните...Аз също вече знам за реални хора и доста от тях младежи. Вече не е само статистика.
Ничия, като си у дома можеш да се храниш редовно и да си подготвяш режимна храна, сега е моментът, успех! 🍀
И моето момче си е у дома /Деси😍/, дано минем по-леко през това изпитание 🍀
Аз си хапвам, така че отчет- НЕ!!! 😂😂😂
По пръстенцата ще познаете дали съм на режим 🥵 Днес направих един маникюр- класически

# 249
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Здравейте, бандитки

Моля за идеи - какво да правя в събота и неделя - ще умра от скука. Къщата е изчистена, там нямам работа. Представете си, и в редакцията нямам нищо изостанало. Нямам вече село. Книга освен да хвана да чета, но ми е скучноооооо..... Имам сготвено, евентуално чак за вечеря в събота ще метна някакво месо...

Тук всичко е на... затваряне. В болницата няма лекар който да те поеме, особено ако не си с ковид. Никакви лекари. Днес имах обаждане с искане на помощ - жена, която работи по високите етажи все пак, съобщи че свекърва й и мъжът на свекървата били болни, с ковид, имали направление за хоспитализация и ги връщали, поради липса на места. Съдействах доколкото можах да ги приемат в триажното отделение, пък дано от там да ги включат някъде по ковид-отделенията в областта или във Варна.
В пощата няма нито една жена, която да работи на местото си - слезли са по гишетата администратори и шефове, техници... Всички са болни, има и една починала.
Две от заведенията за хранене - бистра с обедно меню - затвориха поради липса на персонал и... на клиенти.
Положението е зле.

Та с тази тирада казвам че и никъде не мога да ида, не че имам и пари, де.

Дайте идеи!!!

Приятен ден!

# 250
  • Мнения: 29 152
Курдов, идвай у нас...има да се чисти цялата къща с прахосмукачка, да се перат два коша дрехи, аааа и за два дни да наготвиш на трима, не на четирима, защото и ти ще ядеш с нас! Grinning
Шегата настрана, положението е страшно! Disappointed

# 251
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
МИМИ - благодаря за поканата, ама ще я приема по - натам, в едни по-безковидни дни!

# 252
  • Мнения: 29 152
МИМИ - благодаря за поканата, ама ще я приема по - натам, в едни по-безковидни дни!
Не се тревожи де, имаме дизенфектант - вътрешен и външен!!! Тоз път от вътрешния ще вземеш повече.... Wink
Ох, Заната, ноктите са уникално красиви и изчистени, много обичам такива.

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 15:19 от mimi.7299

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет на бандата,

Мдааа, май вече въпроса е "Кога?", а не "Дали?". Ако ни се случи да минава възлможно най-леко и без последствия.
Скрит текст:
Приятелят на Ники е шофьор в една фирма и вчера цял ден е бил в колата с една колежка, която вечерта изгубилра обоняние и вкус. А това са първите симптоми. Леко ми е свито, но не можем да избегнем това, което трябва да ни се случи.
Квартирата на Силвия е уредена. Утре подписваме договора. Двете чавчета ще са в съседни входове, което е чудесно.

Да отчета обяда:
Пилешко бедро и салата зеле.

Еми, ноктите са прекрасни! Това с пръстчетата ми напомни за "Хензел и Гретел" Smile
Курдов, това което описваш е смразяващо, като научнофантастичен филм от 90-те години - безлюдни и сиви градове.....

След два-три часа изхвърчам за вилата.

# 254
  • Мнения: 2 109
Иринтка, ще ми купуваш риза - 10 пъти ХЛ да е 😂😂😂😂 , но да е джиджена 😂😂😂
Дано момчето и Николая са добре🍀 Чудесно ви се подредиха нещата с квартирите, на хубави хора само хубави неща се случват 💕
Курдов, страшно става....стой у дома и това е!🍀

Общи условия

Активация на акаунт