Сериал "БРАТЯ" по Нова ТВ - тема 3.

  • 25 914
  • 721
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 68
Борис взе да си стъпва на краката,но защо премълча пред Лора? Ясно е,че за да не я загуби, но така риск имо още по-голям ,когато тя разбере;
Ива ще я  разкрият на 100% щом и детето и намекна,че не се прибира;
Радвам се,че бащата няма накъде да мърда и го осъзнава полека-лека;Беше си повярвал;
Вижда му се края и развръзката на сериала;
Събира кураж да каже на Лора - за пред шефа по-лесно се реши на самопризнания.

# 451
  • USA
  • Мнения: 7 319
Държи го....дръжки.
С нищо не го държи, вече, именно затова се учудих. Ако Борис го е страх, то е заради Лора, но останах с впечатление, че приключи с помощта към Драго.

Благодаря ви, явно на всички е направило впечатление.

Laughing Защо си губиш времето да гледаш филм,който ти е сложен за разбиране?Драго държи записа и може да го покаже не само на Лора,но и на полицията.Борис е виновен до намирането на истинския убиец и това,че Калин знае истината няма стойност пред записите.

# 452
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Загуба на време ще е ако ти отговоря на простотиите или ти вляза в тона, тъй че твоето мнение не само относно сериала ми е ....как да кажа, през тутурутката ми е за него. Толкова като коментар.
А иначе-не се чувствай длъжна когато питам нещо, да се включваш. Нито го правиш адекватно, нито разбираш какво питам - както и в случая, така че си е наистина загуба на време. Твоето.
Останалите, които ми отговориха, разбраха какво питам и се включиха съвсем адекватно.

Ама наистина ли Драго държи записа??? Ти да видиш! Мислех, че е във Вики.
Не, в Симо. Опс, в Боксьора.
Всъщност все тая.

# 453
  • Мнения: 14 804
Хей,мацки,не се карайте! 🤗
Не съм го видяла това кратко промо,но си чакам с нетърпение серията. Това е втори сериал,след Под прикритие,който ми е интересен и нямам търпение да стане 22:30. Дори Откраднат живот вече не ми е така интересен и вълнуващ,както този.

# 454
  • Мнения: 9 486
И аз съм така с ОЖ 😄 рязко ми доскуча, след като се зарибих по Братя.

# 455
# 456
  • София
  • Мнения: 2 329
Плюсът на “Братя” е динамиката - 30 min - 2 min реклама = 28min чисто време. За сведение чистото време на серия от ОЖ е 46 min, но там се точи и де чудят какви глупости да сложат в устата на артистите.
Тук понякога мигнеш и изпуснеш нещо , но може да си го припомниш. Действително в сериалите е нужно темпо
😜

# 457
  • Мнения: 1 040
Хей,мацки,не се карайте! 🤗
Не съм го видяла това кратко промо,но си чакам с нетърпение серията. Това е втори сериал,след Под прикритие,който ми е интересен и нямам търпение да стане 22:30. Дори Откраднат живот вече не ми е така интересен и вълнуващ,както този.
+1
Моля, не разваляйте хубавата тема.
Какво ли толкова крие Борис от общото им минало с Драго?

# 458
  • Мнения: 9 776
Май само аз не вярвам на Калин и чистите му намерения. Подозрително ми е поведението му, крие нещо сякаш.

# 459
  • Мнения: 31 230
Май само аз не вярвам на Калин и чистите му намерения. Подозрително ми е поведението му, крие нещо сякаш.
Какво крие?

# 460
  • Мнения: 9 776
Просто ми е много подозрително поведението му. Може да е заради преиграването му чисто актьорски, не знам.

# 461
  • Мнения: 31 230
Просто ми е много подозрително поведението му. Може да е заради преиграването му чисто актьорски, не знам.
Но в какво го подозираш? Обясни какво би или е направил?

# 462
  • Мнения: 9 776
Ако знаех. Пресилен ми е смехът му. Оттам рязко сменя настроението, ако никой не го гледа. Физиономията му става даже зловеща. Според мен играе двойнствената игра. И какви ги диреше при Лора? Направо я подпитваше. Тя обаче сякаш се усети. Не забелязах да е особено навита да му споделя. Ще видим. Скоро всичко ще се изясни. Дано не е скоро де. Не ми се иска да свършва.

# 463
  • Мнения: 9 486
Аз не виждам нищо злобно и подмолно в него. Да, сменя изражението, но във съвсем друг смисъл.
А при Лора правилно отиде, според мен. Предвид обстоятелствата е прав, че тя може да каже нещо, за което би замълчала пред Борис, а то да се окаже важно и полезно за тях.
Тя пък с право не му се довери радушно, все пак темата е деликатна и надали ще тръгне да споделя любовни терзания с най-добрия приятел на мъжа си.
Аз вярвам, че Калин е искрен и верен приятел и няма нищо двулично у него.

# 464
  • Мнения: 31 230
Калин е страхотен и няма абсолютно нищо подмолно в него. Добър човек е.

Общи условия

Активация на акаунт