Сериал "БРАТЯ" по Нова ТВ - тема 3.

  • 25 895
  • 721
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 776
Калин е страхотен и няма абсолютно нищо подмолно в него. Добър човек е.

Няма как да знаем какво ни готвят сценаристите.😎

# 466
  • Другата България
  • Мнения: 37 265
Калин е страхотен и няма абсолютно нищо подмолно в него. Добър човек е.
На същото мнение съм.

# 467
  • София
  • Мнения: 2 301
😂 Боксьора щракаше химикалката с лявата ръка, а после се подписа с дясната - хитро 😜. Номерът с косата беше супер! 😂

Лора, Лора... Вътре е 😢

# 468
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вижда му се края и развръзката на сериала
Досега са минали 37 епизода, скоро някой писа, че снимали 65-ти епизод, а вероятно и още снимат. Каква развръзка в средата на сериала, какъв край?


ВикитУ а-ха да тръгне на море и ш'е се разсъхне работата, май...
А Димитър се усети да пише с дясната ръка, ама явно си е проличало, че доста се е понасилил. Пък че даде материал за ДНК кога ли и дали ще се сети Rolling Eyes

# 469
  • Мнения: 1 165
Много ми е странно поведението на майката. Явно от малък е фаворизирала Драго, та дори не й е неудобно да си го признае.  
Велин съвсем се оплете в игрите на Драго . И  това интимничене с бившата  🤢 ...
Лора се разстрои сякаш, че Драго е готов да приключи с нея.
Иска ми се Борис и Лора да излязат от това блато, но едва ли реално е възможно.

А

# 470
  • Мнения: X
Значи за този сериал са виновни само Снежа и Лора! 😄 Всички останали отношения между персонажите са такива заради това, което са надробили тия двете. Лора въобще не ми е положителен образ - кротката, любяща, нежна, измъчена жена. Само си помислете - една жена и с двамата по едно и също време, а пък те братя. Бляк!

# 471
  • Мнения: 4 706
Лора беше ясна, обаче майката сякаш (с)помага ..... Не разбирам целта на майката, не се ли усеща, че е тъпо меко казано...
За момент реших, че Лора ще се върне, да му се хвърли на врата.
Сега някой може и да реши, че той вече "не я иска ", защото харесва Ива 😂 но според мен си играе психологически с нея. Гонеше я и беше лесно , дори приятно да бягаш, когато искаш да си хванат....но като си отблъснат и вече егото играе, а и старите чувства при Лора.


Велин е супер смотаняк, за една кола се продаде... ще иде в затвора накрая и ще ги остави на улицата, а тези тайни похапвания със Снежа са отвратителни.

Не разбрах защо Калин се дръпна така ... Не си длъжна, не си длъжна, не не отивам да се къпя и заспивам... нещо е станал студен с нея, едва ли я подозира, но има нещо. Макар че щом Симо е усетил каква е точно работата (така си е, децата всичко усещат за отношенията между родителите си.)

# 472
  • Мнения: 9 484
Калин нарочно му подхвърли химикалката и той посегна да я хване с лявата ръка. После се усети, ама късно 😁
За косъма не очаквах, обаче предполагам това съвпадение няма как да го представят официално и ще трябва да имат основание да му поискат ДНК проба.

# 473
  • Другата България
  • Мнения: 37 265
Най-накрая Драго напипа правилния път към Лора - игнор. Фалшив, ама игнор
Такъв театър, а тя лапна като шаранче.
Отече работата. Сама ще му се предложи.
Борис обаче сам си е виновен, това го писахме многократно.
Отдавна трябваше да ѝ разкаже, държи я на разстояние, недомлъвки, лъже за такова важно нещо като спермограмата, оплете се като пиле в кълчища. Единствено за лекарствата не излъга.
Сега пак не каза на Калин за Симо. Че не ходи на училище, а в бара. Как ли ще се почувства той, като разбере, че Борис е знаел?
Велин все повече затъва и той, а колкото повече слушам Снежа, за това какво е правил с Драго в миналото, толкова повече съм сигурна, че и за него Видовден ще дойде съвсем скоро, и то доста добре "подплатен". Така се набута в л@йн@т@, че няма измиване.
Но най-много ми допада Калин. И актьора, и образът, който гради. Поредното сполучливо попадение на продуценти и режисьори.

# 474
  • Мнения: 10
Добро утро хора! 🙋‍♀️

Моята гледна точка, защо Борис е толкова неуверен, се корени в детството му, както стана ясно от снощтата серия. Когато каза на Лора, че всички са смятали Драго за най-измъченото дете, заради трудното детство което е имал, и са му прощавали всичко, само защото е бил по-малък. И е бил слабостта на мама, а Борис винаги е бил на заден план. Може би за това наистина се чувства толкова неуверен, и заради това има нужда да се докаже на всички. Явно наистина е бил изолиран, нямал е подкрепа и в него все още живее онова отхвърлено и пренебрегнато дете. Което е наистина жалко, и за жалост това се случва и в реалния живот, много деца са били отхвърлени и делени.
А за Драго ми е съвсем ясно от самото начало, че наистина е мръсник и прави всичко със задни мисли. Любимият син се завръща, прави се на хрисим и добър, вади душата на всички с памук, но единствената му цел е да оплете всички в мрежите си, с цел изгода. Както направи с Велин. "Ей Велине, не забравяй че беше пред фалит и ние те измъкнахме", накара го да се чувства длъжен и не му остави никакъв избор. А от майка си изобщо не се притеснява, защото знае че той и е слабост и ще го подкрепя на всяка цена.
Съжалявам Борис като персонаж..

# 475
  • Мнения: 68
😂 Боксьора щракаше химикалката с лявата ръка, а после се подписа с дясната - хитро 😜. Номерът с косата беше супер! 😂

И улови химикалката с лявата ръка - Калин нарочно му я подхвърли, а не му я подаде. Печен е Йосифов!

# 476
  • София
  • Мнения: 2 301
Абе, Боксьотчето много интелигентен 😂 Откъде се сети, че търсят левичар? 😜
Друг е въпросът как разбраха, че убиецът е левичар / ако беше прерязано гърло  - да, ама при душене с колан?!/😂

# 477
  • Мнения: 10 602
Лорчето много удобно си запазила номера на Драго, нищо, че си смени картата, за да не я търси.
Той направо я закова с това невдигане и прочувствена реч.

# 478
  • Мнения: 4 706
Тя само търсеше повод, как само се засили да му звъни и после хукна към него.... уж да се разправя да не клевети Борис. На кого му пука, ако тя вярва в Борис и го обича, изобщо няма да тръгне да се разправя... просто ще й мине през другото ухо. Тя дори търсеше повод да заговори за Драго и изведнъж пита майка му, има защо се виждаш с него, Борис се сърди 🙄😂
Но това беше очаквано ...

По-скоро тук интересна ми стана майката
... малко извратено подклаждаше огъня в Лора... какво точно иска?

# 479
  • Мнения: X
Показателно беше когато Драго и подхвърли нещо накрая (не помня какво) и Лора както се беше уж напушила да го смачка, че топи Борис, вместо да се фръцне, защото уж не я интересува нито Драго, нито какво мисли той, тя се спря и ококори очи и попита "какво?" или "защо?" с любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт