Не искам никой да страда..

  • 10 123
  • 262
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18 589
Животът се обръща като палачинка. Няма как да се стои с някого от съжаление. Утре може теб да те зареже някой мъж и да страдаш. Може и никога никой да не те зареже. Никой не знае Simple Smile Това е живота.

# 166
  • Мнения: 12 473
Сираче ли?
Да не си му майка??

Нормалните хора не се изоставят, те се разделят, защото са преминали на друго ниво в отношенията си. Това не значи, че ще спрат да се познават и тн.

Знам, че те боли, но спри да го съжаляваш него, а мисли за себе си и се поздрави, че си направила правилното за мтеб.

# 167
  • Мнения: 6 166
На 26 си. От една година изстиват в теб и чувства и ентусиазъм. Не е като да си си загубила времето - 10г си тествала колко можеш да търпиш докато ти дойде до гуша.

 Сега свали малко престилката на Майка Тереза спасителката и прояви малко здравословен егоизъм. А на вече бившият ти приятел му прочети приказката за лошата дума.

# 168
  • Мнения: 6 930
Ей затова детските връзки трябва да се прекратяват овреме.

# 169
  • Мнения: 3 505
На 26 си. От една година изстиват в теб и чувства и ентусиазъм. Не е като да си си загубила времето - 10г си тествала колко можеш да търпиш докато ти дойде до гуша.

 Сега свали малко престилката на Майка Тереза спасителката и прояви малко здравословен егоизъм. А на вече бившият ти приятел му прочети приказката за лошата дума.
На мен ми се струва, че не го умее номера със здравословния егоизъм. Напъните да си по-светец от светците не се преодоляват нито с посане по форуми, нито с разговори с приятелки.

# 170
  • Мнения: 158
На 26 си. От една година изстиват в теб и чувства и ентусиазъм. Не е като да си си загубила времето - 10г си тествала колко можеш да търпиш докато ти дойде до гуша.

 Сега свали малко престилката на Майка Тереза спасителката и прояви малко здравословен егоизъм. А на вече бившият ти приятел му прочети приказката за лошата дума.
На мен ми се струва, че не го умее номера със здравословния егоизъм. Напъните да си по-светец от светците не се преодоляват нито с посане по форуми, нито с разговори с приятелки.
А как се преодоляват? Аз съм е*ати самоотвержения човек и никой не ми е виновен че съм такава, сама се усещам, но все така правя.. мило и драго давам и без да ми е искано. Не го умея изобщо здравословния егоизъм, така е.

# 171
  • Мнения: 1 008
Само не разбрах пробва ли го новия или още сте на етап "горещи погледи".

# 172
  • Мнения: 158
Само не разбрах пробва ли го новия или още сте на етап "горещи погледи".
Неее, няма и да го пробвам скоро. Не искам да го баламосвам и си караме на разговори. Главата ми е твърде объркана за да пускам фандъци на някой. Той определено се яви катализатор, дали ще излезе нещо времето ще покаже.

# 173
  • Мнения: 1 008
Лошо Пур, лошо. Ама нищо, така се учи човек.

# 174
  • Мнения: 6 171
Ми не е лошо, нека се отърси малко от всичко. Не е добра идея за човек като нея да действа на принципа на маймуната и клонът. Много добре знам как се прекратява връзката, с която си израснал, дори и последната да не струва. Така че правилно е да не избързва, да не стане хептен каша.

# 175
  • Мнения: 3 505
На 26 си. От една година изстиват в теб и чувства и ентусиазъм. Не е като да си си загубила времето - 10г си тествала колко можеш да търпиш докато ти дойде до гуша.

 Сега свали малко престилката на Майка Тереза спасителката и прояви малко здравословен егоизъм. А на вече бившият ти приятел му прочети приказката за лошата дума.
На мен ми се струва, че не го умее номера със здравословния егоизъм. Напъните да си по-светец от светците не се преодоляват нито с посане по форуми, нито с разговори с приятелки.
А как се преодоляват? Аз съм е*ати самоотвержения човек и никой не ми е виновен че съм такава, сама се усещам, но все така правя.. мило и драго давам и без да ми е искано. Не го умея изобщо здравословния егоизъм, така е.
На мен ми трябваше една година ходене при психолог, за да го преодолея.

# 176
  • Мнения: 18 304
Ми не е лошо, нека се отърси малко от всичко. Не е добра идея за човек като нея да действа на принципа на маймуната и клонът. Много добре знам как се прекратява връзката, с която си израснал, дори и последната да не струва. Така че правилно е да не избързва, да не стане хептен каша.
А междувременно новият да си намери друга, докато тя търси себе си. People Eyes

# 177
  • Мнения: 10 993
Пур, аз съм на принципа клин клин избива и нищо не лекува така както нова любов. Не съм аз страдалческа натура. Отделно смятам, че няма какво да чакаш. Живота е кратък. Пробвай новия, ако не става, търси друг.

# 178
  • Мнения: 2 638
Крис, субективно е. Ти знаеш какво искаш, знаеш кога “ не става”. Тя измъчва времето. От друга страна няма опит, за да знае какво търси, от трета опит сама няма да натрупа. Ами, действай, както те кара да се чувстваш добре.

# 179
  • Мнения: 10 993
Аз като цяло гледам да не страдам. Не става с тоя, търся следващ. То по принцип за мен всички мъже са еднакви де, ама няма лошо човек да пробва с няколко, за да се убеди сам. Иначе живееш с мисълта, че с другия можеше и да си по-добре. Ако нямаш деца с един мъж винаги съветвам да се сменя. Ако имаш деца обаче винаги съветвам да си ги изгледате заедно, независимо какво ти коства това. Така го разбирам аз живота, но с уговорката, че не съм интроверт и със сложна душевност, по-скоро съм повърхностна жена.

Общи условия

Активация на акаунт