Не искам никой да страда..

  • 10 121
  • 262
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 993
Тангра, с много малки изключения, жените винаги искат връзка и отдаденост, ако ще правят секс с някой мъж. Има и такива за една вечер, но като цяло са рядкост. Около мен жените поддържат любовници с години, все едни и същи. Аз не съдя хората и чуждия живот не ме интресува, ама това за една вечер може би е при младите, при старите са чувства и емоционални нужди.

# 241
  • Мнения: 1 000
И на жените се случва.
Седейки  до даден мъж , или общувайки, просто да усещаш ток по тялото, сексуално привличане.
Но осмисляме нещата по-често, да.
Минава.

# 242
  • София
  • Мнения: 4 668
Ех, то ясно че искат връзка. Въпросът е, ще ги устройва ли и само секс. Защото аз примерно предварително знам, че няма да се женя за тях. Но и на сухо не бива да се стои. А и съм твърде добър, за да ги наранявам. Не говоря за възрастни жени. Там не търся нищо.

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Жребче, не си прав за жените. Всичките ми приятелки /с малки изключения/ умираме за секс и основно за това си говорим. Къде ги намираш тия фригидни, бе.
Мои приятелки са нападали /буквално/ екскурзоводи по екскурзиите.
Вероятно съдиш за теб и твоите приятелки от гледната точка на 40-годишни жени (ти си и омъжена, а за тях не си споменала). Може да попиташ много мъже и повечето ще ти отговорят, че немалка част от жените в живота им още от младини насам са отлагали възможно най-много половия живот помежду им, поради страхове от различно естество, но основното е винаги страх тези жени да не изгубят преимуществото си, тъй като считат своя полов орган като начин на въздействие над мъжа или като награда за нещо вече свършено от него за нея (което си е пак вид въздействие).

 Танграта го е написал много точно горе. Това е, защото в своята младост, покрай по-голямата си свежест и красота жените получават внимание от много мъже и усещат как тогава имат удобството да избират повече и да има кой да им угажда и да ги чака (особено по-младите и недотам опитни мъже). На по-късна възраст жените усещат как вече не са така заобиколени от обожатели и най-вече секват склонните да им угаждат продължително време мъже, без да има нищо помежду им. Тогава тези вече по-зрели жени изведнъж "се сещат" (или по-точно осъзнават, поради неволята), че нещата не стоят като преди 10-20 години и малко по малко започват да стават привидно по-земни, бидейки наясно, че от прекомерно високи изисквания ще си останат сами.

# 244
  • Мнения: 1 000
И за мъжете важи.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Прекомерно високите изисквания, несъобразени с това какви сме и какво преди всичко можем да дадем в една връзка, са в ущърб и за жените, и за мъжете, които ги прилагат. Не е до пол това.


Аха, значи 1-2-3 срещи е ок да се дърпа, после я слагаме в графа "тая тръгува със секс и се прави на интересна".
Ако не се дърпа, значи всичко е точно.
Но е ок да ѝ резнеш мераците на първа среща и да я преценяваш повечко, щото иначе може  (ама може и да не) да ѝ липсва туй онуй, присъствие на духа, интелигентност и каквито там са ти критериите.
Малко преекспонираш нещата. Къде залитна от 1-2-3 срещи и после в другата крайност? Има и междинни периоди на опознаване и желание за интимности, различни от 1-2-3 срещи или няколко месеца срещи и дори съжителстване без полов живот.
 Иначе аз съм добър човечец и веднъж угодих на една мацка да си легнем на втората нощ у тях, а първата нощ само си спахме кротко.

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 12:24 от Жребчe

# 246
  • Мнения: 6 930
Жребче, не си прав за жените. Всичките ми приятелки /с малки изключения/ умираме за секс и основно за това си говорим. Къде ги намираш тия фригидни, бе.
Мои приятелки са нападали /буквално/ екскурзоводи по екскурзиите.
Вероятно съдиш за теб и твоите приятелки от гледната точка на 40-годишни жени (ти си и омъжена, а за тях не си споменала). Може да попиташ много мъже и повечето ще ти отговорят, че немалка част от жените в живота им още от младини насам са отлагали възможно най-много половия живот помежду им, поради страхове от различно естество, но основното е винаги страх тези жени да не изгубят преимуществото си, тъй като считат своя полов орган като начин на въздействие над мъжа или като награда за нещо вече свършено от него за нея (което си е пак вид въздействие).

 Танграта го е написал много точно горе. Това е, защото в своята младост, покрай по-голямата си свежест и красота жените получават внимание от много мъже и усещат как тогава имат удобството да избират повече и да има кой да им угажда и да ги чака (особено по-младите и недотам опитни мъже). На по-късна възраст жените усещат как вече не са така заобиколени от обожатели и най-вече секват склонните да им угаждат продължително време мъже, без да има нищо помежду им. Тогава тези вече по-зрели жени изведнъж "се сещат" (или по-точно осъзнават, поради неволята), че нещата не стоят като преди 10-20 години и малко по малко започват да стават привидно по-земни, бидейки наясно, че от прекомерно високи изисквания ще си останат сами.

Глупости 😂
Току що нарече по заобиколен път по-възрастните по-лесни.
Пък аз имам други наблюдения.
Да не кажа, че колкото повече време минава, толкова повече "подбирам". Не търся валидация чрез секс, нито пък той ми е за запълване на емоционални липси.

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 13:05 от tuali

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Глупости 😂
Току що нарече по заобиколен път по-възрастните по-лесни.
Пък аз имам други наблюдения.
Да не кажа, че колкото повече време минава, толкова повече "подбирам". Не търся валидация чрез секс, нито пък той ми е запълване на емоционални липси.
Така си го преиначаваш ти, според твоите възгледи. Simple Smile Ако аз исках да напиша, че "възрастните са по-лесни", бързи сигурна, че точно така щях да го напиша! Smiley Писах какво се случва при много от някога красивите и заобиколени от сляпо угаждащи им през младостта им жени, които вече далеч не са така хубави, млади и желани като преди. А и по-зрелите мъже вече са се понаучили от грешките си в своите младини и също подбират повече, като по-малко от тях са склонни да ходят продължително време без никакви резултати подир прищевките на някоя жена.
 Едни подбират повече на по-зрели години, други не чак толкова. При всички мъже и жени е различно и няма как да се слагат под общ знаменател в това отношение.

# 248
  • Мнения: 6 930
Ами не аз слагам мъже и жени под общ знаменател. Ти ръсиш формулите  и общите заключения тука. По заобиколен начин.

# 249
  • София
  • Мнения: 4 668
Гледа се общите тенденции, общият пазар. (И да, това е пазар ...)
Индивидуални случаи са просто изключения.

Аз съм имал случаи (не в България), появя се в бар, и жена на средна възраст ми предлага директно "да отидем някъде да се забавляваме". 20-30 годишните не са така директни. Дори и да те харесват. Всъщност, такава директност плаши независимо от възрастта. Но ако ми го каже 20г момиче ще сметна, че нещо не е нормална. А ако ми го каже 40г, просто ще сметна, че е отчаяна за нещо свежо. И да, със сигурност също не е нормална.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Ами не аз слагам мъже и жени под общ знаменател. Ти ръсиш формулите  и общите заключения тука. По заобиколен начин.
Отново грешиш и прибързано слагаш твои неверни твърдения в моята уста (образно казано). Точно аз съм човекът, който не слага хората под общ знаменател и неслучайно уточнявам със следните думи: някои, определен брой, мнозина, повечето, част от... Wink Винаги зная какво пиша.

# 251
  • Мнения: 3 505
Ех, то ясно че искат връзка. Въпросът е, ще ги устройва ли и само секс. Защото аз примерно предварително знам, че няма да се женя за тях. Но и на сухо не бива да се стои. А и съм твърде добър, за да ги наранявам. Не говоря за възрастни жени. Там не търся нищо.
Ако си почтен и не успееш да се ориенираш, питаш и я оставяш на мира, ако ѝ се жени.

# 252
  • Мнения: 1 008
И на жените се случва.
Седейки  до даден мъж , или общувайки, просто да усещаш ток по тялото, сексуално привличане.
Но осмисляме нещата по-често, да.
Минава.

Че може да те тресне ток, може. По-важното е какво правиш след като те тресне.

Седиш като тресната или ставаш и го хващаш за "щепсела". Trollface

Ако само си седиш, няма значение треснал ли те е тока или не.

# 253
  • Мнения: 6 930
Ами не аз слагам мъже и жени под общ знаменател. Ти ръсиш формулите  и общите заключения тука. По заобиколен начин.
Отново грешиш и прибързано слагаш твои неверни твърдения в моята уста (образно казано). Точно аз съм човекът, който не слага хората под общ знаменател и неслучайно уточнявам със следните думи: някои, определен брой, мнозина, повечето, част от... Wink Винаги зная какво пиша.
Не врат, ами шия.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Къде, к-ъ-д-е ги срещаш тия, дето се дърпали след живеене заедно? Joy Joy Това са пълни фантасмагории и абсурди! Спри си боклучавите риалитита малко, те НЕ са real life и представителна извадка, в нормалния живот такива неща се случват 1 път на милион.

Иначе също е много яко как се лансира "тя се дърпа и използва секса за разменна монета", а в другата тема  - "жените си прикриват бройката, което не е ок, но честно казано, и аз си изграждам негативно впечатление, че не е подбирала, ако е голяма". Топ логика, никакво лицемерие.
Няма нищо за чудене и не е толкова трудно за разбиране, когато се опиташ да четеш не по диагонал, а дословно това, което съм написал. Wink Една и съща жена от едни мъже може да иска сериозност, отговорност, да се грижат за нея, да ѝ угаждат, да ѝ отделят внимание и въобще - да са годни за семейство и тя да е в центъра на вниманието, а от друг тип мъже може да иска тя да им е прислужницата и мръсницата, като дори е склонна и да бъде унижавана и да търпи, ако е хлътнала твърде силно по някоя мъжка кифла или силно въздействащ на психиката ѝ обигран играч, без да е задължително той да е хубавец (има и недотам красиви и стройни мъже, но с умение с приказки да завъртат нечии женски глави). В тези случаи мъжът е центърът на вниманието, а жената се раздава за него. Естествено, има и жени, които искат всичките тези качества като грижовност, себераздаване и тръпка да са съчетани в един и същи мъж.


Е така е Тангра, мъжете сте влюбени в себе си, жените сме влюбени в себе си. Не виждам разлика в пола. Единствената разлика е, че жените избираме с кой да си легнем, тоест мъжът трябва да бъде избран. Сега който не го избират, да си промени тактиката и да стане приятен за забавление.
Кристина, аз обаче съм на мнение, че както има избиращи жени, така има и избиращи мъже. А също така, има и жени, които никой мъж не би желал да погледне, както и такива мъже. Просто далеч не всички жени и мъже са привлекателни. Хора има всякакви.

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 12:49 от Жребчe

Общи условия

Активация на акаунт