Прахосмукачка робот - 20

  • 57 908
  • 745
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 114
Май не съм със същия модел, но явно технологиите се подобряват при роботчетата. Моят е Роборок С6 МаксВ. От къде купувате филтри и четки за него?

# 616
  • София
  • Мнения: 2 376
Имам някакво въпроса към ползвателите на Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Simple Smile Планирам скоро да сменя моя робот и съм се налочила към този модел, като цена-качество. Как се случват нещата с картата в приложението - всеки път чертае нова или запаметява карта на жилището? В приложението отделните стаи разграничени ли са?Влиза ли във всяка стая или пропуска?

# 617
  • Мнения: 49
Първите пъти го пускате в целия апартамент и той си запаметява картата. Но първо трябва да му позволите от настройките да запаметява иначе не става. След това си следва картата и минава навсякъде. Сега има актуализация и при някои стаите са разделени но при други (като при мен) не се показват отделните стаи.

# 618
  • Мнения: 873
Влизам да се изфукам, но най-вече да дам отзив. От една седмица имам този Магнум https://dedal-robot.com/MAGNUM-Robot-prahosmukachka-byal и впечатленията ми са отлични. Направи супер точна карта, чисти не по-зле от обикновената ми прахосмукачка (само дето го прави без мен, де Smiley), контейнерите са достатъчно големи, като единият е комбиниран и едновременно извършва и сухото, и мокрото почистване. Може би трябва да уточня, че настилката е ламинат и гранитогрес, имам само един малък килим. Основен проблем са ми тези ежедневно търкалящи се мъхчета по пода, а с тях се справя безупречно. За цената си е екстра! Дано се държи така колкото може по-дълго.

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Скрит текст:
Влизам да се изфукам, но най-вече да дам отзив. От една седмица имам този Магнум https://dedal-robot.com/MAGNUM-Robot-prahosmukachka-byal и впечатленията ми са отлични. Направи супер точна карта, чисти не по-зле от обикновената ми прахосмукачка (само дето го прави без мен, де Smiley), контейнерите са достатъчно големи, като единият е комбиниран и едновременно извършва и сухото, и мокрото почистване. Може би трябва да уточня, че настилката е ламинат и гранитогрес, имам само един малък килим. Основен проблем са ми тези ежедневно търкалящи се мъхчета по пода, а с тях се справя безупречно. За цената си е екстра! Дано се държи така колкото може по-дълго.
Със здраве Flowers Four Leaf Clover

# 620
  • Мнения: 549
Здравейте!
Напоследък съм се засилила да търся роботче за нашия апартамент 60кв. Обаче цяла година няма да ми стигне да прочета всичката информация за тях. Много се обърках с марки, функции, мопове, четки.
Обръщам се към разбирачите тук - препоръчайте ми нещо, което да е до 600лв, да чисти килим (къс косъм), плочки, ламинат и мек пъзел на детето. Не държа да има миеща функция, доколкото знам не са много ефективни, но съм отворена към вашите мнения.
Благодаря ви!

# 621
  • Мнения: 2 114
Аз съм доволна и от миещата функция на моята, с друго не мога да помогна.

# 622
  • Варна
  • Мнения: 3 042
Computer79, например Xiaomi Vacuum mop pro.

# 623
  • Мнения: 518
Още един глас съм за vacuum mop pro

# 624
  • София
  • Мнения: 725
Здравейте, аз съм с vacuum mop pro, но напоследък почна нещо  да трака, четох по форумите, че най-вероятно е от космите, защото съм куче и котка, дъщеря ми и аз дълги коси, но където знам и мога да чистя го правя, но пак си трака като чисти. В гаранция е още, обаче ще се наложи сигурно месец да остана без нея. Идея имате  ли какво мога да направя?

# 625
  • София
  • Мнения: 3 675
Computer79, например Xiaomi Vacuum mop pro.
И аз съм с такъв доволна съм ,но се замислих нещо
Как да съм сигурна че съм пуснала миещата функция и пуска вода при работа, като аз намокрям предварително мопа?
Днес напълних контейнера и го обърнах да видя от къде пуска вода- има три дупчици но при разтърсване нищо не капе. Пуснах го със сух моп- не се намокри
Ето снимка на настройките

Трябва ли нещо друго да се направи

# 626
  • Мнения: 499
Според мен това е достатъчно като настройки. Аз не мокря мопа,а в края на чистенето водата в контейнера е свършила или остава малко количество (зависи от настройката за чистене).

# 627
  • Мнения: 4 808
При мен си личи, защото роботът оставя мокра следа след себе си по ламината.

# 628
  • Мнения: 73
Здравейте!Имам Конга 5090 и чистеше много добре до преди няколко дни,вчера контейнера не беше пълен с боклук след чистене,а имаше отпред и по четките...Имал ли е някой този проблем!Днес мисля да я пусна на турбо чистене да видя на по-висока мощност как ще е!

# 629
  • Мнения: 46
Здравейте,
имам въпрос относно Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro.

Имаме го вкъщи от днес, като си инсталирахме приложението и първия път го пуснахме, за да си създаде карта.

Направи ми впечатление обаче, че за 53 минути батерията падна от 100% на 25% (на режим турбо, ако има значение). Това му беше достатъчно да изчисти целия апартамент, но ми се стори, че самият капацитет на батерията падна доста бързо. В описанието на робота пише, че може да почиства без проблем до 120 минути.

Възможно ли е да е паднала толкова бързо, защото е първи път и се мъчи докато си направи карта? Един познат го ползва без приложение и също се оплаква, че батерията доста бързо се изтощава.

Моля да споделите мнение от опит. Видях, че доста потребители ползвате точно този модел.

Общи условия

Активация на акаунт