Прахосмукачка робот - 20

  • 57 927
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 449
Аз имам Romba980  от една година - много съм доволна . Чисти целия апартамент с едно зареждане -85кв. Аз съм я настроила на най-голямата мощност , защото имаме килими и дългокосместа чихухуа . Чисти всеки ден , някой път и по два пъти на ден , върху дивана я пускам всеки ден .
На мен контейнера с боклук ми се пълни за една седмица . Само филтъра се цапа много , но то от космите на кучето .

# 31
  • Мнения: 3 638
Записвам се да следя, искам да купя прахосмукачка и още обмислям кой модел и марка да избера.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 076
Записвам се и аз да следя, защото от известно време обмислям такава покупка. Чудя си дали отпада прахосмукачката напълно. Диванът ни е тъмен графит и всяка прашинка личи, та пускайки прахосмукачка -хващам винаги и него. Потребител беше писал пост по-горе, че го пуска и на дивана, има ли и такъва опция?
Да се допълня: имаме СОТ и дали може при включен СОТ, роботът да чисти, без да задейства алармата?

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 17:28 от Gerretooo

# 33
  • Мнения: 449
И нашият диван е тъмен , кафяво с лилаво плюш . Имаме чихуахуа дългокосместа и затова пускам робота всеки ден и на дивана . Роботите имат сензори против падане от стълби и затова няма проблем с дивана - не пада робота .
Основната прахосмукачка аз пускам веднъж в седмицата , даже и по- рядко , основно в ъгли или зад вратата където не минава робота .
Иначе пускайки робота да чисти всеки ден и ако минавате пода с моп , може и да не се налага да пускате другата прахосмукачка .

# 34
  • Мнения: 3 638
Колебая се между  Xiaomi mop pro и iRobot и се чудя има ли някаква съществена разлика между iRobot 981, 960, 971

# 35
  • Мнения: 2 645
Колебая се между  Xiaomi mop pro и iRobot и се чудя има ли някаква съществена разлика между iRobot 981, 960, 971

Мисля, че само 981 е систематичен. 981 и 960 много си приличат, но 960 няма турбо и батерията е по-слаба. Не си струва за такава малка разлика в цената да купуваш по-скапаната

# 36
  • Мнения: 3 638
Колебая се между  Xiaomi mop pro и iRobot и се чудя има ли някаква съществена разлика между iRobot 981, 960, 971

Мисля, че само 981 е систематичен. 981 и 960 много си приличат, но 960 няма турбо и батерията е по-слаба. Не си струва за такава малка разлика в цената да купуваш по-скапаната
Благодаря. Аз ги чакам да ги намалят в Амазон, но се замислих дали да не е Xiaomi mop pro щом може и да мие под едновременно, но като цяло клоня към iRobot

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Скрит текст:
Записвам се и аз да следя, защото от известно време обмислям такава покупка. Чудя си дали отпада прахосмукачката напълно. Диванът ни е тъмен графит и всяка прашинка личи, та пускайки прахосмукачка -хващам винаги и него. Потребител беше писал пост по-горе, че го пуска и на дивана, има ли и такъва опция?
Да се допълня: имаме СОТ и дали може при включен СОТ, роботът да чисти, без да задейства алармата?

И ние сме със СОТ, но датчиците са съобразени с домашния любимец. Роботчето си действа и досега не сме имали проблем с алармата.

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте,
Интересувам се от покупката на висок клас робот прахосмукачка. Прегледах темите тук и доста ревюта в нета. Като цяло доста добри мнения има за iRobot Roomba S9 особено варианта с базата за изпразване на боклука както и за Neato D7. При неато недостатъка са четките че заплитат повече косми. Като при тях се очаква скоро на пазара да излязат новите модели по специално D10. Интересува някой, който ги има да даде мнение. Приемам предложение и за други марки и модели ако смятате за по-добри.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
Аз къде се тикам с моята Виледа, но сме доволни от нея. Събира прилежно косми и боклук, че с котките има доста. Взехме я за 200 лв от Кауфланд и смятам, че е добра покупка. Пускаме я всеки ден. Обикаля и двете стаи. Няма моп, но това не ми пречи.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, имам от 4 години Робот прахосмукачка iRobot Roomba 616, а сега си взех и iRobot Braava 390T.
Търся заместител препарат за Braava освен този който е на iRobot за 35лв. Hands V

# 41
  • София
  • Мнения: 2 378
Онзи ден писах тук за проблеми с моята Конга, свързани с батерията, реших да звънна другата седмица в магазина, като днес междувременно я пуснах 2 път и ето резултата... Това не е хаотичен робот, що за боклук ми се е паднал, направо съм бясна?! Би трябвало това да е картата, която робота си прави.. В хола имаме велоергометър, около който обикаля 15 мин...


# 42
  • Мнения: 947
Chloe, според мен нещо губи връзка. Пробва ли да я рестартираш? Пробвай също да изтриеш робота от приложението и да го добавиш като нов.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 378
Рестартирала съм го няколко пъти, сега ще го изтрия и добавя наново, благодаря Simple Smile

# 44
  • Мнения: 416
Здравейте,

поръчала съм Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, все още не е пристигнала, но ме интересува много  ли мокри, докато мие?
Вкъщи основно настилката е ламинат.
Освен това може ли да се налива препарат в резервоара или мие само с вода?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт