Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 63 679
  • 746
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 814
Маската на Brave new hair от Belle box само за мазна/омазняваща се коса ли се води?:/
Това е  маска с активен въглен и може да я ползваш върху скалп+коса, лице и тяло. Ще те почисти, детоксикира и толкова, няма да ти пресуши косата или скалпа, а ще почисти добре. Днес мисля да пробвам маската.
Чудя се дали да се абонирам отново за Pick N Dazzle, С кутия за 3 или 6 месеца получваш 2 подаръка- ECOOKING MOISTURIZING MASK 15 ml and ECOOKING NIGHT CREAM 15 ml. Това е за най-малкият абонамент, вече ми станаха симпатични, сравнявайки ги с друга абонаментна кутия???       



Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 09:16 от Bistra Kostadinova

# 571
  • София
  • Мнения: 1 914
Дойде и моята MyFullBox, има разлика в два продукта от предната показана кутия.

Скрит текст:

Да, ряазлични са. Аз имах гел за вежди.

Отделно ,че исках хайлайтъра, а получих сенките (от първите снимки на кутията). Също на флаера беше обявен продукт на Elemis, а такъв нямаше. Малко ме разочароваха с това.

# 572
  • Мнения: 1 336
Момичета, видяхте ли, че Nail box са пуснали в предпродажба пролетна кутия?

# 573
  • Мнения: 1 398
Да, ряазлични са. Аз имах гел за вежди.
Отделно ,че исках хайлайтъра, а получих сенките (от първите снимки на кутията). Също на флаера беше обявен продукт на Elemis, а такъв нямаше. Малко ме разочароваха с това.
На кой флаер? Допълнителните бройки са с Elemis, първите си бяха с Aveda - и си беше отбелязано на банерите. Направи ми впечатление, защото поръчах и от двата вида. С Elemis още е налична.
__
Elemis има и в гифт изданието, но продуктите са различни - единия е ексфолиращо желе, а другия е измиващо масло с киселини.

# 574
  • София
  • Мнения: 1 914
Да де, на банера. Явно аз не съм обърнала внимание, че е сменен в последствие.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 814
Тази кутия изглежда интересна, какво ще кажете? https://www.giftbox.bg/kozmetichna-kutiya-yanuari

# 576
  • Мнения: 1 398
Аз нищо интересно не виждам ... за тези пари. Rolling Eyes
+ китайските боклуци в сайта...

# 577
  • Мнения: 45
jazzzzy, на теб май всичко ти е китайско и буклукчиво последно време🤨
Има качено видео от Svetlana Yovcheva с януарското издание на Boxy Wow и двете кутии не са лоши, но тази на giftbox не си заслужава цената според мен.

# 578
  • Мнения: 516
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате актуална кутия, която да става за подарък?

# 579
  • Варна
  • Мнения: 814
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате актуална кутия, която да става за подарък?
Всички стават за подарък. Горе има анкета и там се вижда в кои кутии сме влюбени. Повечето си имат и сайт, на който могат да се видят минали издания и сама да си харесаш подаръка. Eто пример: https://bellebox.bg/products/bellebox-and-youth-lab

# 580
  • Мнения: 45
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате актуална кутия, която да става за подарък?
Кутията на Youth lab от Bellebox.bg е наистина добра за подарък и знаеш, че подаряваш качествени продукти за грижа. Heart Повечето кутии са мистериозни и там си е игра на тото. Успех!

# 581
  • Мнения: 1 398
Според мен най-добрия вариант за подарък са кутиите - Направи си сам кутия на MyFullBox. Там поне може да избереш какво би се харесало на даден човек, знаейки какви са предпочитанията му.

# 582
  • Мнения: 28
Някой успя ли да си вземе Кибритчето вече? Бихте ли споделили съдържанието на кутията,когато имате възможност,че днес едва ли ще успея да стигна до спиди.
Хубав и ползотворен ден,момичета!😊

# 583
  • Мнения: 118
Кибритчето за януари:
Скрит текст:



Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 21:06 от Stelianna

# 584
  • Мнения: 317
Кибритчето за януари:
Разкошна кутия, всичко, което ти трябва за зимния сезон. Много се колебаех между кибрит и MFB и поръчах MFB. Дано и тя да е толкова добра.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 20:42 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт