Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 62 334
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

От коя абонаментна кутия на българския пазар сте най-доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 12 опции.

# 600
  • Мнения: 527
Аз въобще не харесах коледната кутия на Brave new hair, моята коса е боядисана изтощена от толкова омбрета и... просто не е за такава коса тази серия. Ползвах я 2 пъти, косата ми едва се разплиташе, камо ли с гребена да я реша мокра.
За момента спрях с абонаментните кутии, декември само взех тази коледна кутия, добре че и други не поръчах. Ще очаквам да ме изкуши някой от разкритите продукти. Кибрит си остава фаворит за мен и МФБ (но специални издания за skincare).

# 601
  • Мнения: 515
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате актуална кутия, която да става за подарък?
Всички стават за подарък. Горе има анкета и там се вижда в кои кутии сме влюбени. Повечето си имат и сайт, на който могат да се видят минали издания и сама да си харесаш подаръка. Eто пример: https://bellebox.bg/products/bellebox-and-youth-lab
  Bistra Kostadinova, благодаря! Точно шаблон ми трябваше, ще!

# 602
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Днес си взих Кибрит-а, доволно съм от тази кутия, ще си я ползвам с удоволствие .
Моето кибритче го няма Sad

# 603
  • Мнения: 1 322
Ще спамя за съдържанието на #Кибрит. Който иска изненада, предупреждавам😀
Не знам как се крие текста🤔

И аз си получих Кибритчето! Кутията е страхотна на пръв поглед, на всичко се радвам и ще ползвам с удоволствие. Никога не са ми излишни кремове за ръце и крака, лист маски също. Маслото за сухи зони ми изглежда много интересен продукт. Ще пробвам серума с удоволствие, както и тоника, въпреки че това е единствения продукт, който ползвам рядко и сама не бих си купила. За мен кутията е абсолютно попадение и ще се абонирам за #Кибрит!

# 604
  • Мнения: X
За първи път си поръчвам кутия на Кибрит и съм много доволна. Чудя се обаче как да съчетая серума за лице и тонера. Или е тоник.. Не пише да почиства, а само че се нанася на лицето и се оставя така. В момента точно нямам нито тоник, нито крем и тези ми идват като по поръчка. Започнах серума да слагам вечер, а тонера сутрин, но дали е ок така. Ако може да споделите как бихте ги ползвали?

# 605
  • Варна
  • Мнения: 814
freestyler2 Здравейте! Можете ли да ми препоръчате актуална кутия, която да става за подарък?

  Bistra Kostadinova, благодаря! Точно шаблон ми трябваше, ще!
[/quote]
Тук също има готови за подарък кутии: https://www.pickndazzle.com/bg/recommended

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 03:03 от Bistra Kostadinova

# 606
  • Мнения: 1 322
За първи път си поръчвам кутия на Кибрит и съм много доволна. Чудя се обаче как да съчетая серума за лице и тонера. Или е тоник.. Не пише да почиства, а само че се нанася на лицето и се оставя така. В момента точно нямам нито тоник, нито крем и тези ми идват като по поръчка. Започнах серума да слагам вечер, а тонера сутрин, но дали е ок така. Ако може да споделите как бихте ги ползвали?
На серума в листовката на #Кибрит пише, че се нанася сутрин и вечер, а на самия продукт пише вечер. И аз се чудя🤔 Снощи сложих тонера след измиване, после серума и след малко сложих нощен крем, но се чудя дали не е прекалено🤔

# 607
  • Мнения: 511
За първи път си поръчвам кутия на Кибрит и съм много доволна. Чудя се обаче как да съчетая серума за лице и тонера. Или е тоник.. Не пише да почиства, а само че се нанася на лицето и се оставя така. В момента точно нямам нито тоник, нито крем и тези ми идват като по поръчка. Започнах серума да слагам вечер, а тонера сутрин, но дали е ок така. Ако може да споделите как бихте ги ползвали?
На серума в листовката на #Кибрит пише, че се нанася сутрин и вечер, а на самия продукт пише вечер. И аз се чудя🤔 Снощи сложих тонера след измиване, после серума и след малко сложих нощен крем, но се чудя дали не е прекалено🤔

На мен ми се струва ОК. Даже е малко в сравнение с това, което доста жени слагат.

# 608
  • Мнения: 5 313
fullbox,9 продукта по избор.

# 609
  • Мнения: 224
Здравейте момичета, искам да направя подарък на майка ми - 57 г. - Бяла козметика и искам да ви попитам за подходяща кутия /special edition/, бих предпочела да съдържа продукти на АВант, но не е задължително. Моля за препоръки Simple Smile
И да питам за мнение относно кремовете на ecooking, доволни ли сте и заслужават ли си?

# 610
  • Варна
  • Мнения: 814
Здравейте момичета, искам да направя подарък на майка ми - 57 г. - Бяла козметика и искам да ви попитам за подходяща кутия /special edition/, бих предпочела да съдържа продукти на АВант, но не е задължително. Моля за препоръки Simple Smile
И да питам за мнение относно кремовете на ecooking, доволни ли сте и заслужават ли си?
Тук има продукти на AVANT и ECOOKING
https://www.pickndazzle.com/GiftBox/Checkout?productSKU=G120211& … 46&lang=bg-BG
https://www.pickndazzle.com/GiftBox/Checkout?productSKU=G120211& … 46&lang=bg-BG
Съветвам те да разгледаш и продуктите на ECOOKING в офиц. сайт. Изглеждат интересни, а тук чух много положителни отзиви за марката и нямам търпение да я пробвам другия месец. Даже се чудя дали да не си поръчам ГАЛА кутията сега, че не знам дали ще я има другият месец

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 07:43 от Bistra Kostadinova

# 611
  • София
  • Мнения: 2 616
Аз имам Gala кутията и съм много доволна от всеки един продукт ☺

# 612
  • Варна
  • Мнения: 814
Аз имам Gala кутията и съм много доволна от всеки един продукт ☺
серума с вит. Ц с каква консистенция е- течен, по-гъст или маслен тип олио???

# 613
  • София
  • Мнения: 2 616
Средна гъстота бих го определила, не е мазен.

# 614
  • Мнения: 112
Поръчах и аз Gala кутията, но бях избрала дневният крем на ecooking вместо пилинга на avant, но след вашите отзиви им писах да ми изпратят пилинга (бяха много мили и веднага го направиха). Моля  да споделите доволни ли сте е от него и подходящ ли е за възраст 40г. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт