НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - ТЕМА 8

  • 28 263
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 863
Дух, как ти измериха разкритието?
При мен шийката във вторник беше 3см, май няма да е скоро раждането...
С ръка
Боли ли?

# 676
  • Мнения: 176
Момичета стискайте палци. От 01ч.съм в болницата. Имах първо леки стягания горе на корема. После розово течение, и след прокървяване и не регулярни болки тръгнах. Сега седя и си чакам. Много ме е яд, че не запомни и не тренирах техниките за дишане...

# 677
  • София
  • Мнения: 1 791
Теди, като започне контракция поеми дълбоко въздух през устата за около 4сек, задръж за 4сек и издишай планво и докрай за около 8сек. И повтаряш. Като завърши контракцията дълбоко рязко поемане въздух и преустановяване на нормалното дишане. Много помага.
Успех.

# 678
  • Мнения: 84
Пандишпан, дават в Шейново Simple Smile Редовно някой те пита дали искаш.

# 679
  • Мнения: 176
Теди, като започне контракция поеми дълбоко въздух през устата за около 4сек, задръж за 4сек и издишай планво и докрай за около 8сек. И повтаряш. Като завърши контракцията дълбоко рязко поемане въздух и преустановяване на нормалното дишане. Много помага.
Успех.
Благодаря много. Опитвам на контракция  валсовото вдишва през носа до 3, задържан до 3 издишвам през устата до 3 и задържан до три. А за след контракцията вдишва до 4, задържам до 4 издишвам до 8. Има май полза

# 680
  • Мнения: X
AlisV мен всичко ме боли по принцип, защото съм много тясна, а и не успявам да се отпусна. В случая болка не мисля, че има, по-скоро е много неприятно. Но в началото една колежка ме наплаши нея колко я е боляло да й вземат цитонамазка, докато при мен беше неприятно, но чак да ме е боляло.

Лили, как си?

# 681
  • Мнения: 299
Момичета стискайте палци. От 01ч.съм в болницата. Имах първо леки стягания горе на корема. После розово течение, и след прокървяване и не регулярни болки тръгнах. Сега седя и си чакам. Много ме е яд, че не запомни и не тренирах техниките за дишане...
Стискам палци и аз!!! Чакаме новини💋😘 А какво стана с Lilly?

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Здравейте, момичета!  Вчера в 20:10ч. се роди Борис!
За съжаление не се справих с нормалното раждане Pensive беше много трудно и след часове много интензивни напъни въобще не помръдваше. Приключихме със секцио, беше заседнал в малкия таз и казаха, че нямал шанс да излезе. Лекаря мислеше и за вакуум, но каза, че добре че не е рискувал с него.
Имам доста да се възстановявам. Още не са ми го давали дори да го пипна, за което ми е много гадно, нямали сме никакъв допир, а много държах на това. Видях го набързо като се роди и после таткото ми прати снимки (наистина е много сладичък).
Надявам се да не ви стресирам с тоя разказ, ама не се случва често това, че не се тревожете! И да ви кажа, че болките след секциото не са толкова зле! Щом аз съм добре вече след това чудо, всички ще се справите! Hug

# 683
  • Мнения: X
Лилиии страхотна новина!! Добре дошъл на Борис Heart

# 684
  • Мнения: 3 039
Лили, честит да ви е Борис! Да е жив и здрав, много радост да ви носи! Чудесно име сте избрали!

# 685
  • Мнения: 196
Здравейте, момичета!  Вчера в 20:10ч. се роди Борис!
За съжаление не се справих с нормалното раждане Pensive беше много трудно и след часове много интензивни напъни въобще не помръдваше. Приключихме със секцио, беше заседнал в малкия таз и казаха, че нямал шанс да излезе. Лекаря мислеше и за вакуум, но каза, че добре че не е рискувал с него.
Имам доста да се възстановявам. Още не са ми го давали дори да го пипна, за което ми е много гадно, нямали сме никакъв допир, а много държах на това. Видях го набързо като се роди и после таткото ми прати снимки (наистина е много сладичък).
Надявам се да не ви стресирам с тоя разказ, ама не се случва често това, че не се тревожете! И да ви кажа, че болките след секциото не са толкова зле! Щом аз съм добре вече след това чудо, всички ще се справите! Hug

Честито бебче, жив и здрав да е, а на теб бързо възстановяване.
В коя болница ражда че таткото видя бебчо?

# 686
  • София
  • Мнения: 1 791
Lilli, милата ти си родила два пъти. Прегръщам те и ти пожелавам бързо възстановяване. Честита радост, да ти е жив и здрав и много да се слушате!
Като излезеш от реанимация, ходи си го вземи, приберете се в стаята и се гушнете голички. Аз така направих и въпреки, че бяха минали 25ч, коластрата потече и малкото лапна веднага, и загълта лакомо. Един позитив на тежкото раждане е именно това - кърмата идва по-бързо.
На мен ми го донесоха в реанимация да го видя на втория час след секциото и въобще не го отразих (да, ужасна майка съм). Бях още в шок и неподвижна, и като ми го допряха до бузата да се гушнем, казах "махнете го, с маска съм"). Не исках да налепи бацилите и сополите от маската ми. Малкото спеше дълбоко и също не ме отрази.
Въпреки голямата раздяла сега сме само на кърма. Кураж.

# 687
  • Мнения: 78
Lilli , да ви е честит Борис! 😇
Да ви е много здрав и само радост и щастие да ви носи! Бързо възстановяване на теб .

# 688
  • Мнения: 606
Честит Борис Лили, уникално име сте избрали! Бързо възстановяване, това сигурно е възможно най-трудното раждане, което може да се случи.
Дано скоро си го гушнеш ❤️💙

# 689
  • Мнения: 299
Браво на силната мама, и прекрасния Борис! Lilly, измъчила си се... Дано се възстановиш бързо и да забравиш бързо трудностите! Скоро ще си гушнеш пухчето! Бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт