НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - ТЕМА 8

  • 27 628
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 46
Лили честит ви Борис, да е жив и здрав и много силен. Бързо възстановяване и скоро де се гушкате Blush

# 691
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
lilly, честит син! Да е здрав и ти да се възстановиш бързо ❤

Дано вече не ставам досадна с това училище, но относно дишането по време на контракция, Teodora, диша се плитко само от гърдите без да се включва корема и диафрагмата, като се започва с валсово -3 сек вдишваш,3 задържаш и 3 издишаш; продължава се с пуф-паф, което е по време на най-болезнената част от контракцията - вдишваш - издишваш на всяка секунда около 10 пъти; на затихване на контракцията е “стълбичката” - вдишваш,задържаш, издишваш насечено. Относно 4-4-8 е вече релаксиращото дишане след контракция, когато се включва и корема - вдишваш дълбоко като пълниш вече корема и гърдите, задържаш и издишваш плавно първо от корема. През цялото време вдишването е само през носа

# 692
  • Мнения: 579
Лили, честит и здрав да е Борис 🤗💙
Бързо да се възстановяваш 💐

Аз ви черпя виртуално с тортичка , че днес съм рожденничка 🎂

# 693
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
Аз ви черпя виртуално с тортичка , че днес съм рожденничка 🎂
Да си жива и здрава, много щастлива и заобиколена винаги от любимите хора 🌷

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Благодаря на всички за пожеланията! ❤️

Dagni, благодаря за подкрепата и съветите! Така ще направя, вече ме раздвижиха сутринта и сега чакам да го донесат. Blush

Djulcho, болницата е Майчин Дом, Варна.

Впрочем, искам много да похваля болницата и екипа. Акушерките бяха ангели, а д-р. Цонев супер мил и постоянно ме подкрепяше и даваше всичко от себе си.

И честит рожден ден на ivanamar! Hug Много здрава бъди, позитивна и само хубави моменти ти желая.

# 695
  • Мнения: 11
Честито бебче на Лили. Да расте много здраво и щастливо! 😉
Ivanamar, честит рожден ден, бъди много щастлива! Аз също празнувам рожден ден днес и съм нащрек дали бебчо няма да ни изненада 😀🎉

# 696
  • Мнения: 579
Честито бебче на Лили. Да расте много здраво и щастливо! 😉
Ivanamar, честит рожден ден, бъди много щастлива! Аз също празнувам рожден ден днес и съм нащрек дали бебчо няма да ни изненада 😀🎉

Да си здрава и щастлива 💐
Да видим дали няма да ни изненадат бебоците днес 😁

# 697
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
Vany7, честита да си и ти! Желая ти здраве и щастие, а какъв по-хубав подарък от бебчо, ако реши да се появява днес 🎁🎉🐣

# 698
  • Мнения: 1 019
Lilly, честито бебенце Борис, голям мъж да стане! Ти си герой, момиче, и бременността си изтърпя "мъжки", сега и раждането...Само така и занапред, бързо да се възстановяваш и да се гушкате с бебчо. Много е хубаво, че са дали на таткото да го види, тук в Сф (Надежда) искаха PCR преди време, а сега не знам дали и с тест ги пускат.
Честито и на двете рожденнички, тази година ще получите най-хубавия подарък 👶

# 699
  • Мнения: 482
Колко хубави поводи имаме днес!
Лилиии, браво на теб - ти си истински герой, честити да сте с Борис💕💙🤱
Рожденичките, бъдете здрави и щастливи! Нека вашите подаръци да бъдат розови и пухкави. 🌷🌷🌷
Аз продължавам без контракции.

# 700
  • Мнения: 11
Благодаря за прекрасните пожелания, момичета! ☺️😙♥️Нека всички съвсем скоро се радваме на здрави и хубави бебоци!
ivanamar, моят термин е 7.11, така че си има реална възможност за изненада-подарък, макар и да нямам никакви сигнали за това все още ☺️Ти за кога си?

# 701
  • Мнения: 579
Благодаря за прекрасните пожелания, момичета! ☺️😙♥️Нека всички съвсем скоро се радваме на здрави и хубави бебоци!
ivanamar, моят термин е 7.11, така че си има реална възможност за изненада-подарък, макар и да нямам никакви сигнали за това все още ☺️Ти за кога си?

Аз съм с термин 9.11 😁

# 702
  • Мнения: 384
Лили, честит да е Борис ♥️ Да расте здрав и силен! На теб бързо възстановяване!
Честит рожден ден на ivanamar i vany7
Здрави и щастливи 🎂💐

# 703
  • Мнения: 196
Благодаря за прекрасните пожелания, момичета! ☺😙♥Нека всички съвсем скоро се радваме на здрави и хубави бебоци!
ivanamar, моят термин е 7.11, така че си има реална възможност за изненада-подарък, макар и да нямам никакви сигнали за това все още ☺Ти за кога си?

Аз съм с термин 9.11 😁
И аз съм с 9.11🤣🤣

# 704
  • Мнения: 229
Да Ви разсмея малко

Общи условия

Активация на акаунт