💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 700
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 185
Някакви конспирации се пишат във фейса, че Тодор е плувал към понтона на връщане, а торбата му вече била в каяка

# 556
  • Мнения: 2 368
Точно рибарите трябваше да са последни днес, съвсем закономерно. Имат възможно най- слабите играчи, на които им е крайно време да си ходят. И поне ще си починат за следващата битка Simple Smile

# 557
  • Мнения: 4 575
Четиримата мъже на Рибарите бяха по-бавни от тримата мъже и едната жена на Ловците и заслугата за това е най-вече на Алекс.   

Ловците най-много ги забави Лазаринов с това обръщане на курса и оплитане на въжето, а не Ваня, която се представи много добре.

# 558
  • София
  • Мнения: 5 712
Как е минал Сашо кастинга просто не знам, не вярвам толкова кандидати да са били по зле от него. Мъж в разцвета на силите, а мотивация за победа нулева.
Ооо, баш за победа си има мотивация, колкото всички участници в сезона, ама иска да я постигне с усилие в една друга посока, а не с представянето си в игрите!
Ужас изпитвам да не вземе да се стегне и да се върне, знаем ли каква игра са им подготвили?

# 559
  • Мнения: 1 187
Някакви конспирации се пишат във фейса, че Тодор е плувал към понтона на връщане, а торбата му вече била в каяка


Явно който е бил преди тошо е взел 2 торби и си е била в каяка през цялото време.

# 560
  • Мнения: 474
Как е минал Сашо кастинга просто не знам, не вярвам толкова кандидати да са били по зле от него. Мъж в разцвета на силите, а мотивация за победа нулева.
Ооо, баш за победа си има мотивация, колкото всички участници в сезона, ама иска да я постигне с усилие в една друга посока, а не с представянето си в игрите!
Ужас изпитвам да не вземе да се стегне и да се върне, знаем ли каква игра са им подготвили?

Може да стане чудо да се върне. Ако паднат Жътварите си мисля, че шанса му е 50:50. Там вече са яката цедка, а Ивана по-добре се представя от него. От Ловците, ако идат на номинация, пак ще изпратят силни. Може да се паднат Станимира и той в директна.

# 561
  • Мнения: 6 529
Жалко за голямата преднина на мъжете жътвари...Ивана пак съсипа всичко. Трябваше нея да номинират , а не Сюзън

# 562
  • Мнения: 277
Как се слага нещо в скрит текст ?

# 563
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Любомир

thefit.eng

Това беше най-изтощителната битка до момента. След тичането, прескачането, гребането и пуването, трябваше и да се гмурнем. Да ви кажа ли как се задържа дъхът, когато пулсът ти е 180/190 удара в минута?... Никак! Гълташ вода като жадна камила и се надяваш да не обелиш очите 😬😅.
Интересна ли ви беше днешната битка, защото на мен много?

# 564
  • Мнения: 474
Как се слага нещо в скрит текст ?

В хедъра има ''скрит текст'', ползваш него. Или обграждаш текста си с отварящ [spoiler ] и затварящ [/spoiler ] таг.

# 565
  • Мнения: 4 575
Браво на Йоанна и Симона, че успяха да наваксат голямото изоставане.

Катерина и Мира обаче бяха най-бързите в реденето на пъзела, въпреки че другите приключиха преди тях.

# 566
  • Мнения: 1 804
Изобщо не е вярно - не е нормално някой да взима противозачатъчни нон стоп 2 месеца.  Сериозно рискуват да си навредят. Има си схема, по която се взимат и в нея си има почивки за да има цикъл. Спортистите си изместват цикъла - там с 10, 15 дни, но чак пък 2 месеца да са без - не съм чула такова нещо.
Това, че не си чула, не значи, че не се прави. За нормално, не е нормално, дали го правят..не зная.
Ендометриоза

Започнете лечение между първия и 5-ти ден от цикъла с 1 таблетка Примолут-Нор 5 mg два пъти дневно. Ако се появи зацапване, дозата може да бъде повишена до 2 таблетки два пъти дневно. Ако кървенето спре, по Ваша преценка може да се върнете към началната доза. Продължете лечението не по-малко от 4 до 6 месеца. При непрекъснато ежедневно приемане, обикновено не се появява овулация и менструация. След като преустановите хормоналното лечение, ще се появи отпадно
кървене.

Още за ПРИМОЛУТ - НОР таблетки 5 мг * 20 BAYER (PRIMOLUT - NOR tablets 5 mg * 20 BAYER), цена и информация от Framar.bg: https://apteka.framar.bg/16004761/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE … 5-%D0%BC%D0%B3-20

Ами значи потвърждаваш същото: Много ясно, че медикаментозно е възможно да се направи - въпроса е, че няма да е хич безобидно и без последствия, както се твърди в коментара. Даваш ми пример за лечение на ендометриоза, която в тежките си форми се лекува дори с отстраняване на матка и яйчници - в случая ползата от спирането на цикъла надвишава вредата, защото може да е дори животозастрашаваща ендометриозата, но за здрава жена това не е така.

# 567
  • Мнения: 474
Трябваше да им пуснат една игра за територия на Рибарите. Да идат и те на хубаво, ама не да се наядат, а Сашо да се научи да плува в басейна там Grinning.

# 568
  • Мнения: 9 700
Интересно ми е какво мисли за себе си в момента Алекс, гледайки се отстрани. Ясно е, че има монтаж и непоказани кадри, но дали осъзнава колко нелепо изглежда ?
Дано се върне във форума, но аз лично не храня голяма надежда това да се случи скоро.

# 569
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Е какво да напише? Изложи се доста.

Общи условия

Активация на акаунт