Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Жената Скорпион - 2

• 1 489
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Баба ми беше на 24.10, приятеля ми е на 30.10, а майка ми е на 11.11. Значи цял живот не мога да избягам от Скорпион и ще умра със Скорпион. Grinning Жива да ме оплачите. Шегувам се. Обичам ги защото са силни, искрени и луди. Simple Smile

# 31
Аз имам Луна в Скорпион. Доста добре я усещам, ама нали не е Слънце - трудно й давам израз навън. Може ли някой да ми поясни, как Луната се изразява?

# 32
...трудно й давам израз навън.
Точно така е !!! Луна в Скорпион - човек е "труднодостъпен" Simple Smile за околните ,не дава израз на чувствата си,емоциите са на вътрешно ниво. Скорпион е "блато", Рак е "дъжд" , а Риби "море" - така се оприличават водните знаци.Всички планети в знака Скорпион живеят сравнително скрито, под "повърхността" и все пак зависи от аспектите, които прави Луната с другите планети,както и в кой рожден дом се намира.

Мили Скорпионки днес Слънцето е последен цял ден във вашия знак  /влиза в Стрелец на 21.20 в 22ч и 40 мин/,но пък от утре в 15ч и 22мин ,Венера ще е ваша гостенка - любов,пари,любов,пари,любов,пари и пак, и пак ,и пак....,също приятни разходи за любими неща и хора.Така ще е до 15.12.2020г.

# 33
Здравейте и от мен аз съм Скорпион Луна в Рак и асц.Козирог.На моменти чувствам повече Козирога в мен , а Скорпиона вече не толкова(на 35г.съм).Но основното което се уча е емоцията(добра или лоша) която на моменти не мога да контролирам , тоест във важни моменти тя надделява , а не рационалното.Иначе да присъщите качества за Скорпион ги има интуитивност , никога не разкрива мисли и чувства .

# 34
В последния ден на зодията - Честито на патерица, мили скорпита! И на мен си също!
Аз съм с асцедент Стрелец и Луна в Лъв, още 4 планети в Стрелец и като цяло огън и въздух в картата, няма земя и вода. Явно заради това не изпадам в типичните скорпионски настроения последните години, за което много се радвам.

# 35
В последния ден на зодията - Честито на патерица, мили скорпита! И на мен си също!
Аз съм с асцедент Стрелец и Луна в Лъв, още 4 планети в Стрелец и като цяло огън и въздух в картата, няма земя и вода. Явно заради това не изпадам в типичните скорпионски настроения последните години, за което много се радвам.
Дъщеря ми е Рак с асцендент Стрелец и Луна в Лъв 😀.

# 36
  • При децата ми
...трудно й давам израз навън.
Точно така е !!! Луна в Скорпион - човек е "труднодостъпен" Simple Smile за околните ,не дава израз на чувствата си,емоциите са на вътрешно ниво. Скорпион е "блато", Рак е "дъжд" , а Риби "море" - така се оприличават водните знаци.Всички планети в знака Скорпион живеят сравнително скрито, под "повърхността" и все пак зависи от аспектите, които прави Луната с другите планети,както и в кой рожден дом се намира.

Мили Скорпионки днес Слънцето е последен цял ден във вашия знак  /влиза в Стрелец на 21.20 в 22ч и 40 мин/,но пък от утре в 15ч и 22мин ,Венера ще е ваша гостенка - любов,пари,любов,пари,любов,пари и пак, и пак ,и пак....,също приятни разходи за любими неща и хора.Така ще е до 15.12.2020г.
[/b]

Значи, Титания, лично ще те държа отговорна, ако не се случи това, дето си го написала!:smiley:Hug

Дай Боже както се казва!

Апропо, моето Слънце и моята Луна са в Скорпион, в десети дом. Отделно имам още цели три планети в Скорпион - Марс, Уран, и Северен лунен възел. Абе, много Скорпион, много емоции, много нещо!

Преди си мислех, че на Луната и е добре в Скорпион, защото нали воден знак, пък то... не било добре.

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 16:46 от Hrispa76

# 37
Hrispa, и моят СЛВ е в Скорпион, и аз също съм в Уранова опозиция, но по оста 5/11 Дом.
Чудя се дали ще има големи промени при транзита на Сатурн и Юпитер във Водолей, и дали този транзит оказва влияние върху Уран. Все пак е господар на знака.

# 38
  • При децата ми
Hrispa, и моят СЛВ е в Скорпион, и аз също съм в Уранова опозиция, но по оста 5/11 Дом.
Чудя се дали ще има големи промени при транзита на Сатурн и Юпитер във Водолей, и дали този транзит оказва влияние върху Уран. Все пак е господар на знака.

Dez, как усещаш Урановата опозиция и тя всъщност до кога трае?

# 39
Hrispa, точната опозиция мисля, отмина. Дори си мисля че е по-добре да не знам, въпреки че когато поглеждах в транзитите в cafeastrology, там пишеше Уран опозиция Уран. Наталният ми е на  3`34 в Скорпион.

Уран влезе в Телец през Март 2019, и ще е там 7 години. Според мен ще се усеща през цялото време, къде повече, къде по-малко, защото там ми е оста на Лунните възли.
https://www.astrology.com/article/uranus-enters-taurus/

Не знам дали усещам Уран. Уж забелязвам "Уранови влияния", после решавам, че е от Сатурн в 7Д.
Плутон и той е ретрограден, и чак след януари 2021 ще тръгне в права посока, чакам го с трепет от чисто любопитство дали ще забележа.
Радикалните промени при мен вече се случиха 2016-2019. Но там Сатурн, Юпитер,  и лунните възли играха роля, и затъмненията по тях. Каква роля ще изиграе Уран ще видим. Може би ролята му свърши. Имах много интересни приключения в чужбина,  пътувах много, общувах с различни хора. Може би това беше. И много спорт.

Общи условия

Активация на акаунт