Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 32

  • 65 771
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 867
Ммм.......четири страници вкусотии!
Както и да я правя, все е тя, любимата, как не ни омръзна.....,


бързи пържолки на скара с пържени картофки


и, понеже нямаше желаещи да тичат до магазина да хляб в дъжда, набързо спретнах МЕКИТЕ ЧЕСНОВИ ХЛЕБЧЕТА

# 61
  • Мнения: 325
Ако е удобно, моля Пеп4о да сподели рецептата за айвар. Знам, че има в нета, но има няколко потребителки, на които се доверявам на 100 %. Благодаря!

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Баница




Гювеч с пиле и чорисо


Кюфтета от тиквички

# 63
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002

Нещо като омлет на фурна с картофи и филе и кашкавал в средата

Пилешки крилца с мед

# 64
  • Мнения: 9 108
Ако е удобно, моля Пеп4о да сподели рецептата за айвар. Знам, че има в нета, но има няколко потребителки, на които се доверявам на 100 %. Благодаря!
еее, много благодаря за доверието Simple Smile Ще напиша рецептата утре, че съмна Simple Smile , как го направих аз, защото и аз се забърках в нета, кое  какъв айвар е, кое пинджур. Но наистина стана много вкусен и големите човеци казаха, че повече харесват от традиционната ми лютеница.
Джаста Праста, ма може, що да не може Simple Smile  тъкмо сме се разредили у нас Simple Smile

Зелен фасул с глиганско за вечеря

 и йока банички от сутринта. https://pep-4o.blogspot.com/2020/09/blog-post_10.html

Хубава и спорна нова седмица!

# 65
  • София
  • Мнения: 11 705
Здравейте!
Това съм готвила, не е нещо ново и интересно,  неведнъж съм  го пускала, но е перфектното печено,

Новата рецепта е това - Отлична италианска торта с рикота и шоколадови капки. Това не е торта за детски рожден ден, защото няма детска украса, но е отлична за друг вид рождени дни, празници и т . н .
След малко ще я кача в отдел  - торти


# 66
  • Мнения: 397
За запис сладко-киселото хрупкаво пилешко по желание на внука, аз съм още на кафе.
Скрит текст:
Може ли рецепта за пилешкото?

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 19:16 от bubanka

# 67
  • Мнения: 811
Ала-бала, благодаря за темата!
От доста време не съм се влючвала.
Спагети с кюфтенца

Крем супа от червена леща

Яйчена салата

Скумрия с ориз и праз, или рибник, както му казват

Снощното ми несполучливо брауни Confused

Това е от последните дни...

# 68
# 69
  • Мнения: 1 446
Добро утро!
Забравих да снимам цяла тава с агнешко печено Joy
Руска салата:
Мляко с ориз

# 70
  • Мнения: 547
мини банички със сирене и праз

# 71
  • София
  • Мнения: 15 464
Скрит текст:
Ала-бала , благодаря!

За запис сладко-киселото хрупкаво пилешко по желание на внука, аз съм още на кафе.






Може ли рецепта за пилешкото?
За съжаление нямам точна рецепта, всеки път си го правя с неща ,които имам и всеки път са различни.
Късчета се солят, пипер и ги овалвам в натурално нишесте. Хубаво е да е картофено, но аз нямам.Пържа в дълбоко олио до златисто.В тиган с мъничко олио запържвам малко чушка на кубчета- зелена и червена.Към нея добавям по лъжица-две соев сос, балсамов оцет, мед или захар, вино или пепси или кола, абе всичко , за което се сетя и варя до сгъстяване.Овалвам готовото пилешко в соса ,ръся зелен лук и сусам и готово.
Забравих, ако имаш сладко от сини сливи или от кайсии, може да добавиш лъжица в соса.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 14:28 от Тайна

# 72
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
За внучката

...че не яде патладжан:worried:

Тази манджа обаче я обича много - прясно зеле с домати.

# 73
  • Мнения: 63
...и едно крем карамелче за десерт

# 74
  • София
  • Мнения: 15 464
Сушено пилешко и пържоли.



Общи условия

Активация на акаунт