💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 9 /25.10. - 01.11.2020/

  • 61 820
  • 1 750
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 37 503
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬, моля те, сложи на първа страница молба, пишещите в темата да не коментират инстаграмите и фейсбук на участниците в игрите без да са сложени в скрит текст. Много моля да се уважават ВСИЧКИ пишещи в темата, да не се гонят по един или друг начин от тук.
Кой с кого е на финала да се слага само в скрит текст и да се предупреждава какво съдържа той. И няма нужда да се добави "Май са Николай и Владислав." Много моля!
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬, можеш ли да редактираш първа страница, така че това условие да е видимо за всички?




„Игри на волята“ /световноизвестният колумбийски риалити формат Desafío/ е екстремно предизвикателство за зрителите на NOVA – едно вълнуващo състезание, което ще изпита ума, волята и физическата устойчивост на 24 смели българи, които влизат в битка за надмощие, а победителят ще грабне голямата награда от 100 000 лева.

Във втория сезон на „Игри на волята: България“ всичко ще се решава на Арената.







„Предаването се съобразява с желанията на зрителите как да бъде определен големият победител и ви обещаваме, че ще бъде грандиозно. Тежките сблъсъци са моята задача и почти винаги тествам всички игри, за да имам поглед над това, което случва на участниците. От един момент нататък определено става ясно защо предаването се казва така“, разкри Димо Алексиев.

Риалити форматът ще бъде надграден от още по-мащабни и трудни изпитания, а племенните съвети ще имат ключово значение за новия начин на номиниране на участниците. „Племенният съвет ще бъде отделен сегмент в предаването. Номинациите няма да се осъществяват на терена както до момента – веднага след битката. Всичко ще се случва на едно много място, където ще коментираме личните взаимоотношения на участниците – кой какво е направил по време на битката, кой носи отговорност за конкретна загуба или победа“, коментира Ралица Паскалева за „Събуди се“.





Според информация на продуцента Витомир Съръиванов









Визитки






Визитки






Визитки


Отборът на Рибарите черпи сила от дълбините на морето и живее в ритъма на приливите и отливите, този на Жътварите събира гордите потомци на на хората, които превръщат трънливата пустош в райска градина, а Ловците са първите, които покоряват природата и подчиняват зверовете на своята воля.  
Оглавилите племената /след изпитания на арената за капитанското място в трите племена/ разполагат с огромна власт – те ще взимат всички важни решения, ще имат двоен глас при номинациите и тяхна ще бъде последната дума при споровете в племето.



Във формата ще има валута - златни грошове, които в един момент ще се окажат много решаващи.  Колкото повече битки печелят участниците, толкова повече грошове ще спечелят. Всяка битка има различна стойност. С тези пари могат да си купят и лични предимства.







По племена





Локациите на игрите: Варвара/Дарданелите, плаж Силистар, Попският плаж в Царево, Попската поляна.



Всичко от първия сезон





Добрин Николов



   

Теми:              

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 13:15 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1
  • Мнения: 2 753
Благодаря, Смайли! Flowers Hibiscus

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 749
Смайли, Благодаря за новата тема и за анкетата. 💐🌺🌼 Мисля, че тази седмица е време Иванка да си ходи. Прекалено много се задържа, да вземе и Сашето със себе си, че съвсем изперка горкият. 😂

# 3
  • Мнения: 4 541
Мерси за новата тема, Smileys Flowers Cherry Blossom Страхотно оформена както винаги!

# 4
  • Мнения: 3 290
Благодаря за новата тема, Смайли! Heart
Ох, в анкетата гласувах за - Ивана, Вайс, Симона, Александър и добавям Тодор - не знам, не мога да го харесам.
* Не съм ги подредила по кой ми е най-противен, защото и аз не знам. Един ден е един, на следващия друг..

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 22:46 от DebSs

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 544
Благодаря за новата тема!

Гласувах за Ивана, Вайс, Симона, Лазаринов, Тодор, Борислав, Александър и Чудомир. Останалите или ги харесвам, или са ми безразлични. В миналото доста симпатизирах на мъжете от племето на Ловците, но напоследък много ми опротивяха, затова си заслужиха тикче в анкетата.

# 6
  • Мнения: 2 394
Мерси за темата и анкетата. Използвах 4 опции. Направо си се учудих на себе си.  Но Вайс е моя фаворит в тая анкета.
И пак да помоля, ако някой е виждал  снимка на Сюзън и приятеля й, моля да я постне тук. Интересен ми е този загадъчен приятел дето плаши мъжкаря Вайс.

# 7
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Герой на седмицата на фен страницата в инстаграм

# 8
  • Мнения: 5 074
Благодаря за новата тема.

Да ви чета е далеч по-голямо удоволствие от да гледам самия филм. Последните серии ги поглеждах отгоре отгоре и то до вторите реклами. Плекалено изкуствено ми е развитието по всички сюжетни линии, а от актриса Симона даже ми се и гади. Видях я как се прихилкваше мазно до Йоанна, когато актьор Тодор подхвърляше, уж невинно, за Катя и качествата й. Правеше и някакви подмазвачески мимики към Тодор като подкрепа на провокациите му.
Та Симона ми е най-противна. После агресивните и наглото безпардонно същество Ивана.

# 9
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря за темата 🌺
Надявам се в понеделник да видя нещо интерсно в предаването не само в темата 😋

# 10
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Наградих с по един глас Джералдин, Ивана, Вайс, Владислав, Йоанна, Симона, Лазаринов и Екатерина.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 891
Благодаря за новата тема! Страхотна корица,разкошна Ваня!
Някак очертава пътя на Ловците и живота на племето,който...ох,лошо ми е Frowning1
По анкетата гласувах с няколко клика,но си оставам вота таен.

Джералдин точно тази седмица първа? Пффф,ами тя е играла някъде половин час сборно,как пък Ванчето не можа да се открои....

# 12
  • София
  • Мнения: 753
Благодаря за темата Смайли.
Гласувах за Александър и Симона.
И да попитам нещо, няма ли и Ивана грошове, че не видях да е отбелязана?

# 13
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за темата Смайли.
Гласувах за Александър и Симона.
И да попитам нещо, няма ли и Ивана грошове, че не видях да е отбелязана?

Мой пропуск. Мисля, че имаше. Колко са?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 891
30 или 50 ,не помня на помощника ли даваха 50

Общи условия

Активация на акаунт